1. 1.
    (#34765407) ile ne yazık ki birilerini fena halde hatırlatmış ve galatasaray" a yaptığı kırıcı çıkışla üzmüş fenerbahçe fanatiği yazar. kendisini büyük bir mutlulukla donuza eklerken, futbol yüzünden insanların kalbini kırmanın gereksiz olduğunu hatırlatır, artık kendisini okumayacağım için duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim. mutlu ama uzak olsun. saygılar...
    11 -4 ... legend of the stranger
  2. 2.
    Aaa farkli nick ile geru gelmis yazari.
    Bu degil miydi son sampiyonluk muhabbetinde 4. Yildiz lafini soyleyip bir yerinde patlayınca ortaliklarda dahi görünmeye korkan?
    Hoplatmaktan mi bahsetmis.
    Hemde sahasinda kupa kaldirdigimiz cocuklar konusuyor.
    Hadi git kumda oyna sen. Sonra küsüp kaciyorsun.
    11 -4 ... i am lucifer
  3. 2.
    kendi takım taraftarlarının hakaret içeren entrylerine ses etmeyip, rakip taraftarlara söylenen ikiyüzlüleri sikine takmayan yazar.
    neyse, arada riyakar olmayan gsli arkadaşlar da var. hoş bulduk diyorum onlara.

edit: benim ne zaman ortalıkta görünmediğimi, bunu iddia eden yazarımsılar kanıtlarlarsa göt olmayı kabul ediyorum. ama öyle bir şey yoksa ve bu iddia götten uydurmaysa kimin göt olacağı belli.
    6 -2 ... aslolan fenerbahce dir
  4. 2.
    aslolan fenerbahce dir
    7 -1 ... yahyaharun
  5. 3.
    Zengin olmuştur. Bereketini görür umarım. *
    5 ... ataturkcu 20
  6. 4.
    aslolan fenerbahce dir
    10 -6 ... asi horoz
  7. 5.
    aha geldi pazar günü küsküyü verdiğimiz takım sporlular. ne koyduk ama be..

bir yazar.
    3 -3 ... aslolan fenerbahce dir
  8. 6.
    taraftarı olduğu kulübün başarıları listesini galatasaray olmadan tamamlayamayacak olan yazar.
    4 -2 ... tali
  9. 7.
    Renkdaşım. Adam gibi adamdır. Görüyoruz ki Tek suçu, iki yıldızlı takımını ülkenin en büyük takımı sanan götleri itin götüne sokmak.

Klavyene sağlık yiğidim. Allah zeval vermesin. Aynen öyle, aslolan fenerbahçe'dir.
    2 -6 ... mike ehrmantraut
  10. 8.
    Kafasını futbol fanatizmi ile uyuşturmuş bir arkadaş. Faydasız bir vatandaş.
    8 -3 ... cok uzaklarda kalan mutluluk