bugün

(#34765407) ile ne yazık ki birilerini fena halde hatırlatmış ve galatasaray" a yaptığı kırıcı çıkışla üzmüş fenerbahçe fanatiği yazar. kendisini büyük bir mutlulukla donuza eklerken, futbol yüzünden insanların kalbini kırmanın gereksiz olduğunu hatırlatır, artık kendisini okumayacağım için duyduğum memnuniyeti dile getirmek isterim. mutlu ama uzak olsun. saygılar...
Aaa farkli nick ile geru gelmis yazari.
Bu degil miydi son sampiyonluk muhabbetinde 4. Yildiz lafini soyleyip bir yerinde patlayınca ortaliklarda dahi görünmeye korkan?
Hoplatmaktan mi bahsetmis.
Hemde sahasinda kupa kaldirdigimiz cocuklar konusuyor.
Hadi git kumda oyna sen. Sonra küsüp kaciyorsun.
kendi takım taraftarlarının hakaret içeren entrylerine ses etmeyip, rakip taraftarlara söylenen ikiyüzlüleri sikine takmayan yazar.
neyse, arada riyakar olmayan gsli arkadaşlar da var. hoş bulduk diyorum onlara.

edit: benim ne zaman ortalıkta görünmediğimi, bunu iddia eden yazarımsılar kanıtlarlarsa göt olmayı kabul ediyorum. ama öyle bir şey yoksa ve bu iddia götten uydurmaysa kimin göt olacağı belli.
görsel
Zengin olmuştur. Bereketini görür umarım. *
görsel
aha geldi pazar günü küsküyü verdiğimiz takım sporlular. ne koyduk ama be..

bir yazar.
taraftarı olduğu kulübün başarıları listesini galatasaray olmadan tamamlayamayacak olan yazar.
Renkdaşım. Adam gibi adamdır. Görüyoruz ki Tek suçu, iki yıldızlı takımını ülkenin en büyük takımı sanan götleri itin götüne sokmak.

Klavyene sağlık yiğidim. Allah zeval vermesin. Aynen öyle, aslolan fenerbahçe'dir.
Kafasını futbol fanatizmi ile uyuşturmuş bir arkadaş. Faydasız bir vatandaş.
Görüldüğü anda donuza eklenmesi gereken, donuz listemde olduğu için Mutlu olduğum, futbol fanatikliği rahatsız edici olan yazar.
kafasını derin bilgilerle doldurmuş ve topluma çok faydalı bir eleman tarafından saniyesinde analizi yapılmış yazar. komiksiniz vesselam.
bu abberline denen arkadaşın sözlük adına bildiği tek şey ''donuz'' sanırım. nerde bir entrysini görsem, o entry içinde en az 1 adet donuz kelimesi yer alıyor.

aslolan fenerbahce dir kankam sen takma bu söylenenlere. yürüyedur.
hamsispor - fenerbahçe maçının skorunu bilen yazar.

(bkz: 26 aralık 2016 trabzonspor fenerbahçe maçı/#35194168)
boş belesin tekidir..
Sevdiğim yazardır. Bakın iltifat ettim mi? Hayır. Yalakalık yaptım mı? Hayır. Sadece ne kadar sevdiğimi, tahrik ve kışkırtmadan yazdım. Bunu yapıp sözlük moderasyonundan herhangi bir yaptırım görmemek hakkımdır.
Takip listemde olmasına sevindiğim, abartılı fenerbahçe sevgisi ve galatasaray düşmanlığı ile Fenerbahçelileri sevindiren iyi bir yazardır. Mutlu olsun ve yakın olsun. Böylesi daha iyi..

edit: her zamanki gibi entrysini silmesi ihtimaline karşılık;
görsel
jimmy'den sonra başka biri daha fatihintakendisi olmasıyla itham etmiştir kendisini. olum salak mısınız lan siz? fatih'i bilen bilir, adam akpli ve koyu bir tayyip'çi. ben ise solcu ve atatürkçüyüm. siktirin gidin şimdi.
nefret ettiğim yazar. bakın, hakaret ettim mi ? hayır. küfür ettim mi ? hayır. sadece ne kadar nefret ettiğimi, tahrik ve hakaret içermeden yazdım. bunu yapıp sözlük moderasyonundan herhangi bir yaptırım görmemek hakkımdır.
donuz listemde olmasına sevindiğim, abartılı fenerbahçe sevgisi ve galatasaray düşmanlığı ile insanları kıran üzücü yazardır. mutlu olsun ama uzak olsun. böylesi daha iyi...
bir de, unutmadan, ne güzel gitmiştin, huzur bulmuştuk, neden geri döndün ki ? seni de sevmem seni seveni de sevmem. inşallah yeniden gidersin. uzak ol.
Ayrıca galatasaray' ın sahipsiz olmadığını kendisine ve kendisi gibilere hatırlatmak istediğim yazar. Meydanı sakın boş sanmasın.
arkadaşlar görüldüğü üzere kimseye salça olmadığı halde sürekli tahrik ve kışkırtmalara maruz kalan yazardır. gelip gidip nickaltından beni tahrik etmeye çalışan donuz sevici arkadaşa buradan sevgilerimi yolluyorum. böyle oyunlara gelmem.

entrysini silerse diye; görsel
(bkz: tinerspor lütfen)
Şahsıma Hoşgeldin dileklerinde bulunmuş yazar. Aşırı fenerbahçe fanatiği olmasa ve bazen galatasaray hakkında ileri geri konuşmasa sevdiğim yazar.
donuz listemde olduğu için çok mutlu olduğum, fenerbahçe fanatikliği ve galatasaray düşmanlığı ile kırıcı olan yazar. inşallah bir gün fanatiklikten kurtulur. yoksa futboldan hiç keyif alamayacak. üzücü...
valla kardeş galatasaray'a koydukça çok keyif alıyorum.
bir yazar.
ha bu da malum, entyrsini yine siler diye.
görsel
Sonuna kadar biz Fenerbahçeliyiz ulan.
bir de her şeye cevap yetiştirmeyi marifet saymaktadır. ne gerek var yahu ? herkes seninle aynı fikirde olmak zorunda mı ?
herkes kendisiyle aynı fikirde olsun gibi bir gayesi yok zaten.
donuz sevicileri kudurtan yazar.
görsel
fenerbahçe ne zaman yenilse bir bu, bir aziz yıldırım, bir mahmut uslu bir de volkan demirel üzüldüğü için seviniyorum. donuz listemde olan, galatasaray ile ilgili kırıcı ve talihsiz çıkışlarını sevmediğim yazar.
sevmem, seveni de sevmem. nokta.
Geçen hafta Kayseri'den dört yerken ortalarda yoktu fakat hakem sayesinde ofsayt golle maç kazanınca saklandığı yerden çıkmış.

Ahahahahah acıdım bee. Tabii insanın tek hedefi ziraat Türkiye Kupası olunca şampiyon olmuş gibi seviniyo garibim.
abberline sevmiyormuş o halde silik yesin direk. emir büyük yerden.

aslolan fenerbahce değil de aslolan galatasaray olsa severdi. hemen gidip nickini değiştiriyorsun.
Takımı yenince havalara giren, kaybedince offline takılan bir fbli. Bi de gslilere iyi gün taraftarı derler.
Tinercilerin saldırdığı yazar.
Adamlar nerde bir köşe varsa çöküp ağlıyorlar ya.
Geçen hafta çaylaktım. Ortalarda olmamam ondandır. Her yenilgide sözlüğe bir şey yazmayan, ortalarda görünmeyenlerden değilim.
Sana yakıştıramadım bunu dudu. Ühü.

Stad kapatan, stad açan takım taraftarı bir yazar.
fenerbahçe ne zaman kazansa bunun gibi şuursuz fanatikler ve aziz yıldırım, mahmut uslu ve volkan demirel sevindiği için üzülüyorum. donuz listemde olan, galatasaray ile ilgili kırıcı çıkışlarını sevmediğim yazar.
sevmem, seveni de sevmem. nokta.
" naber la köfte ? " demek istediğim yazar.

(bkz: oslolon fonorbohco dor)
3 gündür sözlükte göremeyince galibiyet sevincini abartıp çaylak oldu sandığım yazar. halen daha yazarmış ama yazmıyormuş.
antep fener maçının skorunu da bilmiştir.
görsel
" naber la kerata ? " diyenlere ''naber la, iyi geçirdiler mi'' demek isteyen yazar. biz leş halimizle vodafone arena'da yendik beşiktaş'ı, siz evinizde bir gol atamadınız. üstelik ölüm kalım maçı olarak bakıyordunuz karşılaşmaya.

edit: entryi silip yine girmiş. her zamanki gibi.
beşiktaş'ın iyi gidişinin sebebini, fenerbahçe ve galatsaray'ın aynı anda kötü gitmesi ve mala bağlamaları olarak gören yazardır. saçımızı hakikaten ağarttı mk takımları. ikisi de şaka gibiler amk.
" naber la kerata ? " demek istediğim yazar.

(bkz: oslolon fonorbohco dor)
" naber la huysuz ? " demek istediğim yazar.

(bkz: oslolon fonorbohco dor)
Akşamki (bkz: 9 mart 2017 Fenerbahçe hiçkimse maçı) nı izlemek için ucuz mekan arayan yazar.
görsel
görsel

asdfghjklş. bir yazar.
yazık lan. bu yıl ne çekti garibim.
Beyler yakışıyor mu hiç size.
savaşmayın, sevişin de azıcık gönlümüz şenlensin aq.

Bir yazar kavga etmemesi gereken.
Beşiktaş'ın yenileceğini iddia eden beybimsi yazar.
içten içe "çaktırmadan nasıl beşiktaşlı olabilirim"in planını kuruyor ama sen gelme arap.
" naber la fanatik köfte ? " demek istediğim yazar.

(bkz: oslolon fonorbohco dor)
görsel

''umarım bi daha bana entry'lerde gönderme yapmazsın evlat'' dediğim yazar.
" naber la antipatik reyiz ? " demek istediğim yazar.

(bkz: oslolon fonorbohco dor)