bugün

entry'ler (16)

anne ile diyaloglar

Kız: Anneee!
Anne: Efendim kızım?
Kız: Haftasonu arkadaşlarımla tatile gidicez 2 günlüğüne.
Anne: Sen ne diyorsun farkında mısın daha kaç yaşındasın?Tek başına tatile gitmek de neymiş biz olmadan,çıkar aklından..
Ertesi gün..
Anne: Kızım eşşek kadar oldun topla şu odanı artıkkkkkk!!
Kız: Eee anne karar ver büyük müyüm küçük müyüm?Kişilik bunalımına sokuyorsun beni be yeterrrrr!!

cehennemde geçen diyaloglar

oooo rte ve saz arkadaşları da burdalarmış..

akp nin tandoğan da 10 milyon kişi toplaması

insanlar hayal kurdukça yaşıyor sanırım..

yaratıcı miting sloganları

22 temmuzda tüm laik görüşlü insanların seçime gideceğinden emin olduğum için söylüyorum, 'ampulü söndürmeden tatile gitmeyin'.

ağlatan şarkılar

Her durumda,mutluyken veya hüzünlüyken insanların üzerinde büyük etki yaratan ender şarkılardan biri..Kayahan-Canımın yaprakları.

kizlara laf atan erkek gruplari

sürü gibi beraber dolanıp atacakları iki kelime lafı da zar zor biraraya getiren erkek cinsidir.

alternatif evlilik teklifi cevapları

-Benimle evlenir misin Rukiye?
-Adnan, canım sevgilim ben evlenilecek değil eğlenilecek kızım neden anlamıyorsunnn!!

nefret edilesi vucut refleksleri

çok önemli bir iş yemeğinde veya toplantısındayken bir anda böğrümüzün taaa içinden gelen o can acıtan hıçkırık.Aman yarabbim insanlara madara olmak için süper bir durum..

cacık

Yoğurt, salatalık, sarımsak, kuru nane ve az zeytınyağı ile yapılan köftenin vazgeçilmez kader arkadaşı olan mezemsi içecek. *

emre aydın

yapma dokunma,kim dokunduysa sana ona git,nerde unuttuysan beni orda kal... *

yalnızlığın tavan yaptığı an

telefonunuz hiç çalmaz o yuzden yılda sadece 1 kere şarj etseniz yeter.

kim dokunduysa sana

Emre Aydın'ın başarılı bir çalışması, ayrıca Hülya Avşar'dan canlı olarak dinlediğin de şarkının gerçekten üzücü bir hal aldığı durum.

fenerbahçe nin türkiye kupası nı alması

fenerbahçenin anca rüyasında görebileceği bir konunun bahsinin bile açılması saçma.

alternatif cem uzan vaatleri

cem uzanın vaadleri:
*Hamilelik 3 ay olacakkk
*mazot 1 ytl olacak
*fenerbahçe türkiye kupası alacaaakkkkk :))

ben bir tane külah yapayım ona anlat be cem abicim dedirten vaadler.

arabanin altina neon lamba taktiran cilgin gencler

Kıroluğundan dolayı her görüldüğün de arabalarını taşlamamak için kendini zor tutabildiğin küçük beyinli gençlerdir..

5 mayıs 2007 manisa cumhuriyet mitingi

yurdum insanının sesini duyurabilmek,vatanına sahip çıkabilmek adına yaptığı.bugün saat 11:00 itibari ile start almış mitinglerden biridir..birilerinin dinin değil vatanın elden gittiğini anlamasını sağlayacak güzel olaylardan biri.