bugün

(bkz: emre aydın)
(bkz: rock)
''alıştım susmaya'' diyor kendisi. ama susmuyor bir türlü.
orkestrasındaki hatunları büyük ihtimal özellikle seçmiş şarkıcı. keman çalan hatun da fena değil ama onun haricindeki gotik ve çello tarzı birşey çalan sarışın hatunun güzelliklerini özellikle takdir ettim.
beyaz show'a çıktığı andan itibaren girilen entry'leri okuduğumda, çok kıskanılan birisi olduğunu anladığım sanatçı.
sözlük, bu adam resmen ağlamıyor mu?
http://www.myspace.com/emreaydin

--spoiler--
emreaydin
alternatif / rock / elektronik
--spoiler-- **
uludağ sözlük'ün kutsal değeri, rock müziğin prensi.
biraz boyu uzun olsa gideri var olan. götü yere yakın olandan korkacaksın hacı. *
an itibariyle gerçekten kıskanılacak bir performansı olmasını dilediğim, ama kendisinin ve yeni albümünün hayranı olmama rağmen, şu anki performansını üzülerek vasat bulduğum bücür...
öte yandan, bugünkü canlı performansları nedeniyle 30 nisandaki konserine gitmekten şu anda vazgeçtiğim elemandır kendisi.
allah'ı var ergen müziğini iyi yapıyor.
canlı performansı hiç ama hiç umurumda değil. bu kadar güzel sözler yazabilen bir adam her türlü baş tacı edilir.
en kötüsü de kendisi hakkında olumsuz bir şey yazan entry'lerin ölümüne eksilenmesi.

eksi oya üzülmüyorum, bu duruma üzülüyorum. neden diye soruyorum.

nedir bu ağlayanlara, zırlayanlara rağbet diye...
bu yağmurlar ile ağlatan tiki sanatçı.
kendisini beğenmeyince yazarımsı varlık olunuyor.

(bkz: ilginç)
acayip bi şekilde yüzü keçi yüzüne benzemekte.
emre aydın değil emre baydın'dır artık... çemçük ağzından yuvarlayarak ve tıslayarak çıkardığı sözlerle, sanki sıçırak şarkı söylüyormuş izlenimi uyandırır. ama o da bi tarzdır müzik camiyasında: sıça-rock... kendisine başarılar dilerim...
mikrofondan neden kaçtığını merak ettiğim şarkıcı...
Mikrofonu sağa doğru, ağzını sola doğru çeviriyor, hayır ses daha az gelsin, ben çok bağırayım, albümdeki performansı yakalayayım mı derdi, anlamıyorum ki...
bir de şarkı söylerken neden nefes verip ''ıhh'' diye garip sesler çıkarıyor o da ayrı bir merak konusu...
Eyvallah güzel söz yazıyorsun da, sahnede kendine çeki düzen ver be hacı..
itü bahar şenliklerinde olacak bir isim daha. diyebiliriz.gider miyim ? sanmıyorum.
yakışıklı değildir. emo'dur bildiğin ayırca.
emosyonel losyon gibicesine.
bu çocuğu ne zaman dinlesem ya da şarkı söylerken görsem, gidip sarılıp teselli edesim geliyor. gidip üzülme çocuğum üzülme canım bu da geçecek, güzel günler göreceğiz güneşli günler diyeceğim; bu kez anladım annnneeeğğğm için diyecek benim de moralimi bozacak diye uzak duruyorum.
Acıyı en entelektüel şekilde anlatan sanatcıdır kendisi. kurdugu cümleler, kullandıgı terimler tam anlamıyla mükemmeldir.
yine tüm sarkıları mukemmel olmus. bıkmadan usanmadan dinlenesidir.
kocaelide konser verip saatlerce ona aşık hayranı liseli kzıları bekleten artist kendine rockçı diyen adam...
(bkz: ünün getirdiği götü kalkmışlık)

ne ekşi o verdiniz , ne çok seveni varmış adamın ha , para falan mı veriyor size hayırdır ? *
kötü şarkısı bulunmayan bir sanatçı gibi geliyor bana. Şarkılarının her birisi çok güzel olduğundan dolayı sıkça dinledikten sonra bıkkınlık hissi de verebiliyor.
güzel şarkı sözleri yazan kişidir. fakat sahne performansını biraz daha geliştirmelidir.
(bkz: hoşçakal)
(bkz: bu yağmurlar)
(bkz: alıştım susmaya)
(bkz: bu kez anladım) *
zamanında 6. caddediye bir grubu ve sen ve ben diye mükemmel bir şarkısı olan şarkıcıdır.
şimdi de güzeldir şarkıları ama keşke 6. caddedeki gibi daha nevi şahsına münhasır bir grup olarak kalsalardı.