bugün

dudakları pek hoş olan zat- ı muhterem.
tiyatro bölümü mezunu, şarkıcı,çağalşıkel'in sevgilisi olması şarkıcılığının önüne geçmiş, müzik kalitesi gün geçtikçe düşen, yakışıklı vokal. (bkz: köfte dudak)
"bir erkek hem yakışıklı, hem güzel sesli, hem zengin, hem sevimli, hem başarılı olamaz." diyenlere verilebilecek en iyi örnek. farklı işlere el atsa da şarkıcılığıyla tutundu piyasada. şarkılarında ve kliplerinde onunla vücut bulmuş öyle bir şehvet var ki sadece kadınları baştan çıkarmakla kalmaz erkeklere de "bu erkekse ben neyim?" diye düşündürür.
neden bu kadar beğenildiğini anlayamadığım,ne şarkılarında iş olan, ne de oyunculuğu vasatı aşabilen bir şahıs. çekici, yakışıklı vb de değil ayrıca.
ceviz fobisi olan sanatçı.
dünya üzerinde olsa da olur olmasa da insan.
ortam insanı gibi muhteşem bir melodisi olan şarkının sahibi. sözler de fena sayılmaz ayrıca şarkının okan bayülgen'in elinden geçmiş klibi izlenesidir, keşke o melez hatun konuşmasaydı.
orjinal ve tam izlenmelik olmuş ortam insanı videosu yayında olan şahıs.
kadir çöpdemirle birlikte baby star reklamında oynayan yakışıklı afet.
ayrıca televizyon makinasında "beni bir seks objesi olarak görmeyin" diyerek daha da seksileşmiştir kendisi. *
şu son üfürükten parçası bana fena halde başka bir şarkıyı çağrıştıran şarkıcı-oyuncu kişi.

mariah carey-busta rhymes baby if u give it to me ill give it to u i know what u want... desem misal?
kaliteli pop yapan karizmatik şarkıcı.
saçma bir bebek bezi reklamında oynayan pop şarkıcısı.
hakkını verelim mi aşkın derken abazanın önde gideni imajı veren şarkıcı. bu şarkıdan sonra gözümdeki yeri sinemada sevgilisinin memelerini ellemeye çalışan ergen seviyesine inmiştir.
1970 doğumlu sanatçı. yani 37 yaşında.
(bkz: oha)
38 yasindaymis.

(bkz: oha)
duygusal kaliteli şarkılar söylemesi gereken şarkıcı. ne söylese ağlarım ben.
tatlı hayat'taki haliyle kıyaslandığında çok kilo almış kişidir.
şevket altuğ'nun oğlu...
(bkz: emre altuğ nun şevket altuğ nun oğlu olması)

edit:değilmiş lan, ya da kesin olmayan bilgi.
çağla şikel'in müstakbel eş adayı.

emre altuğ
çağla şikel'le evlenme hazırlıkları yaparken beyoglu hayal kahvesinde yanında 2 taş hatunla gorulen pek sıkı fıkı sarkıcı, tiyatrocu insan.
her gece flash tv de tekrar bölümleriyle yayınlanan tatlı hayat dizisinde başar karakterini canlandırmakta.

şimdi ee ne alaka derseniz şu alaka. ben bu adamın yıllardır hep aynı kaldığını zanneder lan hiç yaşlanmıyo be! insan biraz değişmez mi derdim. ancak tatlı hayat taki halini görünce ancak şöyle diyebliyorum; adam hakkaten yaşlanmış ya.
çağla şıkel ile olan ilişkisine başta "tek gecelik" gözüyle baktığını kendisi itiraf etmiş olan şarkıcı kardeşimiz.
çağla şıkel gibi kro bir hatunla evlenerek özünü dosta düşmana göstermiş olan şarkı insanı.

bayülgen okan kingo disco'da dalga geçmişti bu şıkel'le. medya canavarı adlı bölümde hatunun kendi programında yaptığı absürdlükleri konu alaraktan. haksız da değildi hani, neydi lan o öyle durmadan oyun oynayarak, iki lafı bir araya getiremeyerek program sunmaya çalışmalar falan.

velhasıl bu şarkı insanı altuğ'da dayanamamış bay bayülgen'in tüm bu dalgalarına. onu gördüğüm yerde söveceğim diye beyanat vermiş.

hiç yakıştıramadım doğrusu. gerçi taş yerinde ağırdır orası su götürmüyor görüyoruz ki üzüm üzüme baka baka kararmış- ulan ne kadar çok atasözü kullandım- altuğ'da eşi olan hatun gibi olmuş hemencecik. bir paçozluk bir basitlik başlamış kendisinde.
mert ile gert isimli dizi de başrol oynayan şarkıcı & oyuncu.
sanat emekcisi. sansasyonla işi yok. sanatına bakar. efendi mi efendi.