bugün

çikolatalısı kadar güzel ama şu an piyasada olmayan yeniden çıkmasını ümit ettiğimiz unutulmaz lezzet.
üretimden kalkan efsane tat.
böyle bisküvi gelmedi, tereyağ kokusu yumuşak elması, ağızda dağılırdı.

"gözlerim yine rafları aradı üzgün üzgün..."
olsada yesek denilesi.
(bkz: üşüyoruz elmalı biskrem reyiz)
(bkz: çok güzel olduğu halde üretilmeyen şeyler)
bir incirli biskrem değil.
Sınırlı sayıda tekrar üretilen enfes püskevit. Ekşi sözlük sayesinde tattığım bu lezzet için *ekşici kardeşlere selam olsun.*
Uzun zaman sonra sınırlı sayida tekrar üretilmiştir. Yerim.
tekrar üretildiğini duyduğuma sevindiren çocukluğumun güzel bisküvisi. elmalı olan herşeyi yerim. bunu ayrı severim.
bugün şok'ta görmemle marşlar eşliğinde 3 paket sepete atıp eve koşarak gelmemi sağlayan süper şey. şu an paketlerde arta kalan var mı diye bir ümit mıncıklıyorum *

edit: şimdi gördüm pakette sınırlı sayıda yazıyor bursu gömüp zulalayasım var * limonlu tutkuda gelsin ulan!
eski tadının kalmadığı biskremdir.
gerçi hala satışta mı o da bilinmiyor.
jojo mojo diye de tabir edilen yeni nesil bonzai gibi bağımlılık yapan bisküvi . marketlerinizden ısrarla isteyiniz ve bu uhrevi tada ulaşınız arkadaşlar.
çikolatalı olanından çook daha lezzetli olan şahane püskevit.
bir dönem her gün yediğim için davul gibi şişmeme sebebiyet vermiş şeker şey.
Tekrardan sağda solda gözükmeye başlamıştır.
Ne guzeldi ya. 15 yil olmustur yemeyeli rahat.
bir defa denk gelip aldığım bisküvidir. tadı epey güzeldi fakat tekrar almak istediğimde raflarda göremedim kendisini.

görsel
inşallah içinde elma vardır biskremi.
neden incirliyle beraber yeniden üretilip reklamları yapılmıyor merak ediyorum. insanların özlediği bir tat.
Umarım
(bkz: incirli biskrem) ile geri döner dediğim biskremdir
Stok yapılması gerekir.
incirlisi burunlarda tütmektedir hala ama yok.
Kiymeti bilinemeyen degerlerden sadece birisi.
Çikolatalıdan kat be kat güzel olmasına karşı piyasadan bir kaldırılan bir geri dönen lezzettir.
Dipte kıyıda köşedeki marketlere bakın, oralarda oluyor bazen. Ara ara da migros'a geliyor sevgili elmalıseverler.