bugün

entry'ler (104)

grup yorum dinleyen kız

saçı keçedir.

pembe bereli

(bkz: pembe tezkere)

dokuzuncu nesil bir yazarı kale almamak

mahalle maçlarında sen kaleci ol demek gibidir.

gömlek giyenlerin çok kro olması

üzerinde spor ayakkabı, jean ve t-shirt giymeye alışmış üniversite öğrencisi söylemi.
büyük konuşmaya malolabilecek derecede ileride devlet memuru olunca hey gidi günler dedirtecek söylem.

cinsel organları sebze meyve ile tanımlayan millet

(bkz: cem yılmaz ın bamya muhabbeti)

elazığ

nedeni belli olmayan bir şekilde ev fiyatlarının aşırı pahalı olduğu il.

mp5 fotoğraf makinası kazandınız

an itibariyle gelmiş mesajdır. itibar etmeyiz efendim de itibar eden memleketim insanları da maalesef bulunmaktadır. bu devirde kim kime bedava makina verir efendim. çıkar elbet altından bir bit yeniği.

aba tek kol saati kazandınız mesajı

bir de mp5 fotoğraf makinası kazandınız nevii olan an itibariyle bana da gelmiş olan mesajdır. kol saati demode olmuştur. bu aralar moda olan fotoğraf makinasıdır. dolandırıcılıkta sınır tanımayan bu şahıslar koftiden bir telesekreter koyup konuşmalarınız kayıt altına alınacaktır dedikten sonra güven vermiş gibi oluyorlar ve konuşması bozuk dandik bi ses size nasıl yardımcı olabilirim dedikten sonra bedava makina bekleyen memleketim insanını dolandırmaktadırlar. işin tuhafı dolandırıcılık aylardır ortada ama hala azimle dolandırmaya devam etmekteler. yok mu dur diyecek bir insanoğlu merak ediyorum.

ay perisi

dekolte giydikçe kendine güveni gelen yazar.

mastürbasyon kazaları

lise efsanelerinden biridir, okulun tanınmış kızlarının birine bu yakıştırma mutlaka yapılır, yok patlıcan sokmuş yarısı içinde kalmış, yok salatalık kırılmış içinde kalmış ameliyatla çıkarmışlar, yok gazoz şişesinin kapağı kaza ile içeride kalmış, anlatılır durur. en yaygın kaza tipleridir bunlar.

neden çekildiği anlaşılamayan film ve diziler

(bkz: türkan)

(bkz: gereksiz olan bir dizi türkan)

islamın altıncı şartı

islamın şartı beştir,

altıncısı haddini bilmektir.

neyin var sorusuna sen yoksun demek

kendisini anlamayan sevgilinin sorusuna sen yoksun diyerek nokta koymak.

yumurta atan çocuklar yasası

veya kabuklu yumurtanın marketlerde satılmasını yasaklayıp yerine likit yumurta satılması durumu.

yumurta atan çocuklar yasası

taş atan çocuklar yasasından sonra çıkması muhtemel kanun.

öğrenci evine yemeğe gitmek

dün gittiğim davettir. yanımda iyiki kola ile tulumba tatlısı götürmüşüm. iki kişi başlayan yemek ilerleyen dakikalarda onbeş kişi oluverdi nasılsa. bizde öğrencilik yaptık bi zamanlar ama olmazdık onbeş kişi.

sen üstüne rahat bir şeyler giy

aslında akşam eve geldiğimizde hepimizin yapmayı düşlediği harekettir. zira gün boyu takım elbise, blue jean vs.. giyen insanlar akşam olduğunda rahat bişeyler giymek isterler.

lakin, sen üstüne rahat bişeyler giy ifadesi yerli filmlerimizde epey karşılaştığımız bir replik olduğu için anlamı değişmiş bugünkü haline gelmiştir. kısacası ortamın daha da sıcak olacağı tahminini verir.

0 5 uç isteyene 0 7 verip üstü kalsın demek

(bkz: liseliler sözlüğü bastı)

ev alışverişini bimden yapan bakkal

optimum noktayı bulmuş bakkaldır, karını maksimize etmiştir. toptancıdan alıp kdv idi kağıt kürekti demeden temiz iş yapan bakkaldır.

seray mı sever funda mı arar

bunları hande yener