bugün

entrylerini takip ettiğim şeker insandır.
gönlümü almasini beklediğim.
gece gece kahrımı çeken, bana dinlemem için şarkı arayıp, link bulan ve beni ziyadesiyle mutlu eden yazar. müzik zevki olan uuser.
(bkz: ellen burstyn)
sevil gibi emile gibi temenni iceren bi isim. sacma.
"şimdi hafız cuma rakı olayına giricez ya sende, ben bu çiküfteciden nevale alırım pelin özgül ben sana akızlarız" diyebilen odun kadın, resmen-alenen dikmen çakalı. semtimden utandırdın lan beni. *
iyi madem, size rakı sofrası hazırlamamın akabinde içip içip döversin beni, ben de "ellerin kırılsın rıfat" tonlamasındaki beddularımla annemin evine giderim, napiim.
seviyorum lan seni. budaklı meşe odunum benim.
'adamin basina ne gelirse ya meraktan, ya meraktan, yaaaaaaaarr öperim dudaktan' misrasini göndermek istediğimdir.
sözlüğün eli öpülesi yazarıdır. benden yaşça büyük olduğu için kendisine saygım vardır. *
komple yetenekli yazardir. sahsimin yapamadigi ne varsa yapabilmektedir, zannimca allah benden kabiliyet kisip ona ilave etmistir. misal ben bir kat merdiven tirmanmaya usenirken o agri dagina bile tirmanmis olm lan valla bak.
anladığım kadarıyla, marge simpsonı kıskanan kişidir. *
şahsımı ezik hissettirmek için çırpınan bünyedir. şuan kendimi çok ezik hissediyorum demem kendisini tatmin edecektir sanırsam. * * *
(bkz: dokundur)
(bkz: beni elle)
yüzümü kızartmıştır kendileri. teşekkür ederim.
amerikanın en şöhretli , lezbiyen talk showcusunun ön adıdır. (bkz: ellen degeneres)
bir çok entry'de apla denilen ama bir çok entry'dede abimiz denilen ama cinsiyetini kavrayamadığım yazar,bende diğer (bkz: ellen) entry giren arkadaşların sebep olduğu,bir kafa bulanıklığı durumu * tenk yü
diğer girilenlerden kaynaklanan bir kafa blendrı durumu neticesinde ufak bir hatırlatmayla mutlu sona ulaştığım, entry' leriyle sözlük ahalisini şenlendiren''apla''. tekrarlıyorum ''apla'' *
kudüs ruh güzeli,
kafa itibariyle.
adileşen biri karşısında dünyanın en tatlı ve en komik tepkilerini veren yazar/insan. saatlerce didişilesi bazen çirkef ama özünde en kral insandır.
kimseye yar etmeyi düşünmediğim yazar, abla, dj.
bir bayan olarak fazla açık sözlü yani olması gerektiği gibi yazıyor. ailecek abazanlara verdiği ayarlara kırılmaktayız..
hep devam, tam gaz diyoruz.
sözlükte sözü geçen kıymetli abla yazar.
sağlamından bi kazayı ucuz atlatıp,
hemen akabinde, arabadan indikten sonra yere çömüp düşünen,
yaklaşık bir dakikalık bi yoğunlaşmanın ardından sarhoş kamyonculara levyeyle dalmaya karar veren,
mantıklı, hoşsohbet yazar.

(bkz: trafik canavarı)

---

yanlış anlaşılma üzerine not : işbu entrydeki bkz, yazılırken akla gelen eski bir reklamın entrydeki tezahürü olmuştur. bahsedilen trafik canavarı; içkili, ayyaş, ölümcül ve de katiyen levyeyle girişilmemesi gereken kamyonculardır.

bilginize...
sadece susuyorum demek istediğin yazar. anladin sen onu.
(#4669412) bu entrysinde bulunan sozlukteki kismetimi kapama unsurlari yuzunden tepki gostermek istedigim lakin beni levyeyle dover diye tirsip sustugum yazardir.
elektrodaş, trancer gibi tanımları hakeden dinleyici, yazar, dj, prodüktör namzeti.
konuştukça bu kadarı da olmaz dedirten yazar. neredeyse akraba çıkacaktık yahu!
seni oha seni!!!