bugün

amerikanın su anda en populer televizyon yıldızlarından biri..kendi adını tasıyan cok eglenceli bir tv show u da mevcut e2 den takip edebilirsiniz.
ayrıca yetmis dokuzuncu oscar odulleri nin sunuculuğunu yapan kişi.su ana kadar super gidiyor.
e2 nin show programini verdigi,tarzi ve rahat tavirlariyla begeni toplayan hatun kisi...
programında lezbiyen olduğunu açıklayan kadın.. bu kadar da rahat yani.. 1958 doğumlu olduğuna hala inanamadığım çılgın tip.. çok başarılı ama.. böyle takılıyorlarmış işte sevgilisiyle.. yeni sevgilisi portia de rossi bu arada..

http://www.hurriyetusa.co...r/haber_detay.asp?id=4727
oscar törenlerinde steven spielberg için fotoğraf çekemediğini iddia eden inanılmaz komik hatun..
soyadı gibi dejenere amerikan espri yapan kime göre neye göre komik olduğu belli olmayan büyük ihtimalle kolpa bir sarışın.
dünyanın en komik lezbiyeni olmasının yanı sıra,şovunu izleyince türkiye'de ki kadın şovlarını kendiniz yapmışcasına utanıyorsunuz kaçacak delik arıyorsunuz.
ben de bir tuhaflık olduğunu sezmiştim, bir kadın bu kadar komik olamazdı zaten, bu kadar sempatik, bu kadar iyi espri yapıp, mimiklerini bu kadar iyi kullanamazdı. lezbayan olması benim adıma bir talihsizliktir. evet.
kendisinin türkçedeki sesi, mudrike cosansu dur. dublajını yapan kişi kendisinden milyon kere daha güzel gülmektedir. *
tas gibi bir sevgiliye sahip insandir. programinda salak salak ikide bir dans figurleri sergileyip amerika'nin sevgisini hemende kazanmis talk show'un aktorudur. her programda sisman ev hanimlarina tatil, dvd, ipod felan dagitir.
oynadıgı american express reklamı mukemmeldir...
mükemmel dans eden lez. hele birde bacaklarını ayırıp sehpanın üzerinden geçişi yok mu. allah sahibine bağışlasın.
hayatımda gördüğüm en itici kadınlardan biri olmakla beraber aşırı kötü espriler yapar, rezil bir oscar töreni sunmuştur fakat seda sayan a tercih edelir.
acayip bir kadın. başta insan bir nefret duyabiliyor ama gittikçe ısınıyorsunuz. hele esra ceyhan, seda sayan ve şenay düdek gibi gündüz kuşağında program yapıp "kimin eli kimin sikinde?" muhabbeti yapılan programları gördükçe sempatini daha çok artıyor. espriler bildiğiniz klasik amerikan esprileri olsa da çoğu zaman mimikleri ile güldürmeyi başarıyor. zaten espri konusunda tıpkı soyadı gibi. de generes.

bunun dışında US open da andre agassi ve Andy Roddick ın yaptığı özel maçın hakemliğini yapmıştır. yardırmıştır.*

http://www.youtube.com/watch?v=ktDIp0RDyNc
e2'deki show programında fazla güldüremese bile dikkat çekmeyi başaran* ve nedense her gördüğümde fena bir şekilde gülse birsel'e benzettiğim insan.*
Amerikan usulu sabah sabah seda sayan tarzı program, ama tabii kalitesi, program konukları ve yaratıcı fikirleri açısından bizdeki örnekleriyle karşılaştırılamaz. e2 te izleyebileceğiniz alternatif yapım.
portia de rossi ile elele bile tasavvur edemediğim komik kadın.
fena halde gülse birsel'i andıran, karizmatik bir program sunucusu.. sabah sabah seda sayan tarzı şöyle dursun, espiri ve konuk kalitesi bakımından çok yüksek çıtada ürün sunmaktadır izleyenlere. lakin e2 her gün 3 kere vermekten vazgeçse de rahat rahat the tudors izlesek..

edit: lezbiyenmiş bi de.. (eklememi istediler de)
kendisinin hiçbir zaman muhalif bir tavrına rastlamadım bu yüzden jon stewart'ın dişi versiyonu demek pek doğru olur mu bilmem ama mizah konusunda yetenekleri gerçekten sınırlı, fakat talk show işini gayet iyi kotarıyor. ayrıca çok güzel bir gülümsemesi var. (bkz: keşke lezbiyen olmasaydın)
nedense fazlasiyla gulse birseli hatirlatan hatun,fiziksel olarak mi benzetiyorum tarz olarak mi cozemedim *
lezbiyen olmasıyla bizi üzmüş kimse.
cem yılmaz'ın amerikan versiyonudur kendisi. e2 adlı kanalda stand upları yayınlanmaktadır.
nihayet daş gibi bir hatunla evlenmiş hatun kişidir. müstakbel hatunun adı portia de rossi dir.
lezbiyen olmasaydı daha iyi olacaktı dediğimiz kişi...
lezbiyen olmasaydı gelip bize mi verecekti diye düşündüren kişi.