entry'ler (97)

şeriat gelince 10 şişme kadın alınabilecek

şişme kadın olmadanda daha fazla kadın alınabilecek,10 şişme kadında üstüne bedava verilecek anlmaına gelmektedir.

ferrari f 430

entry lere bak ya * * millet uçmuş arkadaş diyorum.ne ki bu boing 736 uçak modeli gibi birşey.

kaliteli elektrogitar markaları

arkadaşım neden buraya böyle bi entry açıpta sol frame i ıvır zıvırla dolduruyorsunuz dediğim... git bir iyi donanımlı enstrüman sitesine orda çatur çutur allahına kadar şahane yorumların yapıldığı bir siteye gir diye çemkirdiğim entry dir *

bizimburalar

#4678028 entry'me "ama ne günlerdi o günler" diyerek beni yaklaşık 2 yıl sonra tekrar entrylerime döndüren yazarımız..

coccyx

bildiğin göt çatalına eşdeğer latince kelimedir

kamyoncu sözleri

asumanun bacakları, şanzumanın dumanları

kamyoncu sözleri

rusun sarıkızı, fordun aragazı

yeşil abajur

fantazi kavramına yeni bir çığır açan, sevişmiyoruz temayı destekliyoruz mesajının verildiği bir ışık yaygacı

ergen kızların msn nickleri

aslında genelde o an ki ruh hallerini yansıtırlar. işte birine laf sokmak, o an kimseyi umursamadığını göstermek, eski sevgiliye serzeniş blah blah blah . . .
'' şu saatten sonra dünya yansa,sadece eğilir sigaramı yakarım... ''
helal olsun, böyle kıroluk görülmez.

sevişirken dinlenebilecek şarkılar

illa ki sevişirken müzik lazım abi deniliyorsa; yatak gıcırtısını önlemek, yan odada ki arkadaşlara ses duyurmamak ya da zevk-i semalarda iken kimsenin rahatsız olmaması için yapılan bir eylemdir aslında. kızla duygusal dakikalar yaşayayım demez o erkek.
eeeee! o zaman ne diyoruz. gerçekten aşk varsa ve aşka dayalı bir sevişme ise düzeyinde ve dozundaysa yani;craig amstrong- this love
'' yok abi ben ayıyım! '' diyorsan saygı duyarım, ama birazda yavaş ol uyarısıyla; ac\dc - tnt diyor hayırlı işler diliyorum * *

y faktoru

yıllardır gördüğümüz bir bilinmezlik terimidir, x + y = 4 , x =z ise blah blah blah diye gdier durur sorular. napsakta öğrenci afallasa derler, beyin sulandırma tekniğidir . bunlar genelde üçlü verilirler bize x, y, z faktörleridir. eee sonradan bide a, b, c terimleri de geldi ama * onlarıda unutmamak lazım yani * şahsen x denince aklıma gelen tek harftir.

yatakta daha ileri gitmeyelim diyen kız

işi daha da uzatmak isteyen insan profilidir. aslında o da ister ama birazda olsa namustan ödün vermemeliyim, ağırdan almalıyım, peşimde koşsun, kuku diye ölsün bitsin erkeğim diyen kız tipidir. ama ne yazık ki içinde tam bir orospu kaynağı mevcuttur. hey bacım nereye o yatağa girinceye kadar aklın nerdeydi dediğim kız tipi tipidir.

erigin cekirdegini yemek

valla bana kalırsa yeme demem, ama sonuçta mide, bağırsak, anüs senin abi...tamam ağzın büyük ama anüs'te hassas organ, genelde acı hissetmediklerini söyleyen demek ki alışmış dediğim. çekirdekli meyve yiyen insan grubu.afiyet olsun diyoruz.

ihsan oktay anar

eli öpülesi yazar. kitaplarında eski dili kullansada ve siz çoğunun anlamını bilmesenizde kitabın verdiği o duygu yoğunluğunda anlamını kendi kendine verebiliyorsun zaten. o ki bir şeyi anlatırken senide o karakterlerin içine alıyor, örneğin puslu kıtalar atlası kitabında sende sanki lağımcı tayfasıyla beraber lağım kazmasındasın kimi zamanda dilencilerin arasında.
hakikaten insana kitap okutmayı daha da sevdiren. amat ve efrasiyab'ın hikayeleri adlı kitaplarıda olağan üstü iyi olan. ve şu an hala ege üniversitesinde felsefe bölümünde ders veren, keşke ege üniversitesinde okusaydım dememe neden olan ayakta alkışlanacak nacizane yazarlardan biri.

ıssız adam

hiçte ıssız adam değil maşallah yani diyoruz.
ne ada denilen karakter ıssız ne de adam denilen alper ıssız.

changeling

angelina ablamızın bir fırtınalar yarattığı filmdir kendileri. her zamankinden öte bir oyunculuk sergilenmiş. çocuk katliamı konusuna gelince, gerçekleri anlatan şu sıpa acayip iyi rolünü yerine getirmiş ve o anlattıkça beni de ağlatmıştır. gerçekten izleyici için salyayı sümüğe bulayan bir filmdir.

bir kadının da zeki olduğu gerçeğine dayanamamak

beyinlerin farklı yönlerde çalışmasıyla alakalıdır. erkeklerde beyinlerini kızlar gibi sağlıklı şeylere çalıştırıp, çift beyinli olduklarını unutmayıp, gerçek beyin gerçek yerinde kalsaydı, bu gerçekle onlarda yüzleşirlerdi, yani onlarda zeki olurlardı. zekilik devreye girdiğinde erkekler elimize bile su dökemezler. her türlü koşulda kendilerini pek bir şey sanan arkadaşlar nedense çoğu zaman zeka üstünlüğü devreye girdiğinde bir ezilip, büzülme eylemini gerçekleştirirler. ne olmuş yani *

kadir topbaş

istanbul'da ki TÜRK halkının vay haline.
başlarında ki bireyin top olduğuna birebir uyan sözcük. kadir TOP baş'ımızda ki * *
top mop ama başta, suç istanbul da değil,suç en başta ki top'ta.

akp ile saadet partisi arasindaki farklar

akp ' allah ' der çünkü saadet partisine nazaran daha yenidir, ama saadet partisi ' allah allah ' der *
yanlız her ikisi de sadece allah kelimesini ağzına alıp öyle ortalıkta gezinir.
ayrıca biri türbancı yani akp diğeri de daha koyu allahçı olduğu için kara çarşafçıdır.

çocukken yapılan salaklıklar

babasını sabah traş olurken görüp gözleri parlayan kız çocuğudur. babası işe gittikten ve annesi yemek yapmak için mutfağa girdiğinde çakallık için etrafı gözleyip ardından banyoya girip kapıyıda üstüne kitleyip. babasının traş sabunun ve fırçasını alıp iyiiiice köpürttükten sonra, önce yüzüne sonra bacaklarına sonrada kollarına sürüp ardından traş bıçağını alıp yüzünde ki, kollarında ki, bacaklarında ki kılları bir güzel kesip birde üstüne bir bok varmış gibi babasının traş losyonun süren minik, ufak, saf kız çocuğudur.

dip not: annemin yetişmesiyle allah var kaşlarıma dokunmamışım * şimdi ki halimi düşünemezdim * * ayrıca babamın sakalları gibi çıkmadı kestiklerim onada şükrediyorum *