bugün

ikinci nesil yazar *
gerçek hayatta kullandığı nicki çok merak ettiğim yazar. *
fransızca öğretmenliği okuyan,türkçeyi unutmamak ve geliştirmek maksadıyla uludağsözlükteki bilimsel eserleri incelemek için geldiğini düşündüğüm yazar..*
(#238529) nolu entrysiyle beni kopartan yeni gelmiş ama direk dikkati çekmiş yazardır.
nesiller boyu sürecek tat olup olmadığını merak ettiğimiz yazar.
Elif (Özgü Namal) Polat Alemdar'ın çok sevipte pek takmadığı sevgilisidir... Ama sanırım bu elif o elif değil...
arap alfabesinin ilk harfidir aynı zamanda mukaddes isimler arasında sayılmaktadır.yeni yazar olarakda hos gelmistir.
nikindeki fff uzantısını gördükten sonra ya dersleri çok kötü notları hep ff yada mırcden çıkmışda sözlüğe gelmiş nikini de rahat rahat elifff diye yazmış diye düşündüğüm sözlükteki yeni yazarlardan sadece biri.farkı varsa farkedilecektir.
her erkeğin hayatında 1 tane olmuştur, sözlüktede olması çok doğal isim.* *
canım benim insan..çiçom!
hayatımın en güzel zamanlarını paylaştığım ve paylaşmakta kararlı olduğum, deli dolu, şirine, şen yürek, kardeşimden ayırmadığım insan.*
isminin üç elif miktarı kadar uzatılmasını isteyen yazardır.
okundugu zaman tavsan gibi ön dislerini göstermeye zorlayan nicke sahip olan yazar
elele, türkçeyi yeni ufuklara taşıyacağım seninle sanırım. bana fransızca öğretmene karşılık, eleştireceğim senin her gördüğüm hatanı. gece gece, huzur verdin iletilerinle.

iyi bir sözlük yazarı (tanım formatı). * * *

edit: uykulu entry girmek pek fenaymış. tiksindim kendimden. *
fotosunda burnunu karıştıran haylaz bi çoçuğu anımsatan sevimli aynı zamanda da pis bi yazar : )
sanırım okuduğu okulda derslerle başı belada. * * *
bir karacaoğlan şiiri.

incecikten bir kar yağar
Tozar Elif Elif diye
Deli gönül abdal olmuş
Gezer Elif Elif diye

Elif'in uğru nakışlı
Yavru balaban bakışlı
Yayla çiçeği kokuşlu
Kokar Elif Elif diye

Elif kaşlarını çatar
Gamzesi bağrıma batar
Ak elleri kalem tutar
Yazar Elif Elif diye

Evlerinin önü çardak
Elif'in elinde bardak
Sanki yeşil başlı ördek
Yüzer Elif Elif diye

Karac(a)oğlan eğmelerin
Gönül sevmez değmelerin
iliklenmiş düğmelerin
Çözer Elif Elif diye
artık sık sık "nasılsınız hocam?", "hocam bugün çok şıksınız", "örtmenim ben yapabilir miyim?" ve benzeri cümlelerle haşır neşir olacağıncan dolayı allah'tan kendisine sabır ihsanı diliyorum.*

edit: "elifff hanım! dosyalar nerede?", "elifff hanım! yine geç kaldınız!", "elifff hanım!!! ya ben lan neyse bi şey demiyorum!" olabilir de işteceği cümleler ki böyle bir durumda mesai arkadaşlarına allah'tan sabır ihsanı dilemek kalıyor geriye. *
sıcakkanlılığı entrylerinden okunan yazar.
besiktas zirvesinde tanısma sansı buldugum, kendisini kınamanın asla haddime dusmeyecegi, sadece nacizane fikrimi belirttigim yazar, ayrıca gayet sıcakkanlı bir sahsiyet
gerçek hayattta kullandığı nicki öğrenme şerefine nail olduğum kişi.

(#241639 )
sıcakkanLıLığına sıcakkanLıdır ama gerçek hayatta ondan yediğim kadar kimseden ayar yememişimdir.* seviLesi-bir bebek edasında havaya atıp tutaLası , haşarı-sakiL yazar. *
hakkında söylenenlerin hepsinin yalan oldugunu gordugum insan olmustur.
o kadar samimi, o kadar içten.. * *
ayrıca zirve organizatoru * sally ile erkenden kaçmışlardır.
ayıptır, yazıktır..
organizatorlerin en son kalkmaları gerekir. *
bu sabah itibarıyla ayar verdiğim yazardır. ohhh sefam olsundur. ayrıca kardeşim, canım ciğerimdir, hem severim hem döverimdir.
je suis malade dedim kızdı, j y crois encore dedim cevap vermedi, le fiense de la monsien dedim küstü, böyle tanıştık. muhteşem fransızcam ile köşeye sıkıştırdığım, cv ni yarına kadar masamda görmek istiyorum diye buradan seslendiğim yazardır *. ayrıca komşu çıktık. zaten gördüydüm geçen gün pencerede telefonla konuşurken.
(bkz: atma recep din kardesiyiz)