1. 1.
  abdnin meksika sınırında bulunan bir kasaba, daltonların meksikaya kaçış noktası, birçok kovboy filminde iki ülkeyi ayırması ve suçluların nadirde olsa öteki tarafa geçebildiği sınır kasabası. bu kasabanın meksika sınırında amerika ile hiçbir sınır ya da gümrük yoktur.
  2 ... amadeus
 2. 2.
  çölün ortasındaki şehirdir. 60lardaki durumunu merak edenler için glory road filmi bu yer için tanımlayıcı olabilir.
  ... air20
 3. 3.
  ankara 3ncü caddede olan bir mekandır.güzeldir hoştur fakat çok ilginç bir uygulaması vardır.diyelim ortaya pizza ısmarladınız(1 adet) ve masada dört kişisiniz ve pizza 10 ytl.dördünüz ortak yediniz pizzayı gelen hesapta pizzanın fiyatı 40 ytl.
  **
  5 ... felis is back bitch
 4. 4.
  ankara bahçelievlerde 2. cadde ve 3. cadde de bulunan cafe-bar.* 2. caddedeki çok daha hoş bir mekandır, fiyatları görünce pahalı diye düşünmeyin hafta içi hergün 15.00-18.00 saatleri arasında %50 indirimlidir. diğer gün ve saatlerde farklı indirimlerde vardır. yani indirimlerle birlikte fiyatlar gayet güzel oluyor.
  1 -1 ... estel
 5. 5.
  kolombiya'nın, cesar departmanında bir yerleşim birimi.

  departmanın diğer birimleri için:

  (bkz: cesar/#8456501)
  ... pipishik
 6. 6.
  guyana'nın, potaro siparuni coğrafi bölgesinde bir yerleşim birimi.

  bölgenin tüm yerleşim alanları için:

  (bkz: potaro siparuni/#8478814)
  ... pipishik
 7. 7.
  (bkz: breaking bread)
  ... anarsistmumin
 8. 8.
  bahçelide bulunan bir mekan. adisyona dikkatli bakmazsanız bazı indirimleri hesaba katmayıp uyanıklık yapmaya çalışabilirler. dikkatli olun.
  ... 0000000000
 9. 9.
  Güzel mekan, indirimleri de cabasi, alkol de var yemekte hizmette, alkollü olması kimisi için dezavantaj olabilir ama bahçesinde masanın ortasında yanan şömineleri vardır, ayaklarınız kışın bile yanar. Sıcak ve kaliteli bir ortamda yemek yer güzel vakit geçirebilirsiniz. Pizzası ayrıca güzeldir, aynı masada alkol de alan olur, orijinal meksika yemekleri yiyen de.
  1 ... nankorkedi
 10. 10.
  amerika nın texas eyaletinin güneyinde, meksika'nın juarez şehrine komşu olan, filmlerde meksika sınırı geçme olayının gerçleştiği latin dolu şehirdir.
  ... benefits