bugün

entry'ler (296)

survivor all star ın en tatlı kadını

begümdür.

sevgilinizi hiç yatakta hayal ettiniz mi sorunsalı

sadece hayal etmiyor yaşıyorum da . Arkdaşım ne diye sevdiğin ile bir bütün olarak cinsellik yaşamak varken. Elini tutmak, yanağına küçük öpücük kondurmak falan varken sex yapmayalım gibi saçma bir tavırdasın. (bkz: yalanın batsın)
Söylediğin şeylerin yeri başka ancak sevgilile yaşanan tutkulu bir sexin yeride başka.

erkeklerin aldatma nedenleri

yaşayamamışlık . Ben kesinlikle erkeklerin doyuma ulaşıp evlenmeleri gerektiğine inananlardanım. Yoksa evliliği bir hiç uğruna çöpe atacak hareketlerde bulunabilecek varlıklarız. Görüyorum çevremde adam ilk birlikte olduğu insanla evlenmiş, şimdi ise gözü dışarda sürekli kaçamak peşinde, mide bulandırıcı bir hal almış vaziyette.

vajinası kokan kız

evet var böyle birşey; kişiden kişiye koku yoğunluğu değişiklik gösteriyor. Aynı zamanda aynı kişinin bile günden güne farklılık gösterebiliyor.

fantastik milletvekili adayları

Sıradışı milletvekili adaylarıdır. Mecliste bulunması gereken insanlardır. (bkz: Metin Toprak)

sevgilisiyleyken menüden en ucuz yemeği seçen ezik

Belki cebindeki kısıtlı miktar parayla sevgilisine daha fazla harcayabilmek için kendinden kısmaya çalışan biridir. Belki yemekten artıracağı 5-10 tl fazla ile sevgilisine yemek çıkışı bir çiçek alarak mutlu etmek istiyor olabilir.

üniversite hayatının son final sınavı

insanın hayatında ki büyük bir dönemin kapandığını anlamasını sağlayan sınavdır.
Üniversite son finalime girerken bir arkadaşım evi kapattık yarın gidiyoruz demişti. O an çok içime batmıştı. Ben ve ev arkaşlarım bir kaç gün öncesinden eşyalarımızı satmıştık. Sadece son gecemiz için bir çekyat ve televizyonumuz kalmıştı. Son gecemizi yine bol sohbet, geyiklerle geçirdikten sonra uyandık. Sabah son kez beraber kahvaltımızı yaptık. Sigaralarımızı içtik. Sanki o kocaman 4 sene hiç olmamış gibi bavullarımızı aldık ve döndük. Şuan 3. senem ve arada aklıma geliyor. Nasıl zorluklarla geçerse geçsin, üniversite yaşamı bir gencin hayatında özlemle anacağı hiç unutamayacağı sayılı dönemlerden biridir. Değerini bilmek lazım.

nutella

Fındık ezmesinin lider markasıdır. Son yıllarda sektörü ele geçirmiş markadır. Bizim küçüklüğümüz de nutella mı vardı? şokella vardı çokokrem vardı. Tamam nutellanın lezzetine birşey demiyorum. ama (bkz: bi şokella değil)

sevgiliyi düğünsüz evlenmeye ikna etme yöntemleri

'Düğüne harcayacağımız parayla yurt dışında başbaşa bir tatile çıkabiliriz' iyi bir teklif olabilir.

su altında yapılamayacak şeyler

sigara içmek.

sevişirken konuşan sevgili

(bkz: talk dirty to me)

erkeğin kaçıncıyım sorusuna ikincisin diyen kız

zaten ikinciden öteye giden kadın olmaz. Değişen her kişiyle birlikte ikincilik yenilenir, tazelenir.

cinselliğin kötü bir şey olarak öğretilmesi

o zaman insanlar kötülük yapmaktan keyif alıyor diye düşündürür.

mustafa kemal atatürk ü sevmeyen insan

Atatürk’ü anlamak ve sevmek zordur.

Bir kere insan olacaksınız.

Yüreğiniz temiz olacak.

Ülkenizi seveceksiniz.

Demokrasiye inanacaksınız.

Hukukun üstünlüğünü kabul edeceksiniz.

Namuslu, dürüst, ahlâklı olacaksınız.

insan haklarına saygılı olacaksınız.

Bilimin yol gösterici ışığının peşinden gideceksiniz.

Çağı yakalayacak, hep daha ileri gitmeyi düşüneceksiniz.

Bu nitelikleri taşıyacaksınız ki Atatürk’ü önce anlamayı becerecek sonra da seveceksiniz.

es es namıdiğer eskişehir

eskişehir 'de geçirdiğim üniversite hayatımı özlediğim için tekrar izlemeye başladığı dizidir. gördükçe anıları canlandıran, erken bitmesiyle okul hayatımızda bizi fazlasıyla üzen dizidir.

yazarların tc kimlik no ezber kombinasyonları

000-000-00-000 şeklindedir.

unutulmaz film replikleri

+erkek -kadın

+şimdi sen bana 'lan arap beni buraya niye getirdin bok mu var?' diye bir sor bakayım.
-yok, sormam kızarsın
+yok, yok kızmam sor sor.
-niye getirdin beni buraya?
+bok mu var diye sor.
-Bok mu var burada?
+gel bak bok var burada.

http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/5955/bok-mu-var-burda

kadınların erkeklerden daha iyi yaptığı şeyler

Üste çıkmaktır. Yani her durumda üste çıkabiliyorlar.
(bkz: cowgirl)

kürdüm deyince hımm lara maruz kalmak

normal bir cevaptır. Art niyet aramamak lazım. Bu durumdan rahatsız olmayan insanların vereceği cevaptır.

eski sevgiliden kalan mesajlar

bir sonraki sevgili yakalayana dek saklanacak mesajlardır. Yakalanınca pek hoş şeyler olmayacaktır. bu nedenle saklamanın pek manası yok aranız bozulmadan silin o mesajları.
(bkz: kurtulun geçmişinizden)