1. 1.
  sağlam kurgusu ve inanılmaz finaliyle, olmuş bu dedirten film.
  3 ... larsmon
 2. 2.
  --spoiler--
  sonunda 'yuh amına koyim artık' diyebileceğiniz film.
  --spoiler--
  1 ... electrons love profiterole
 3. 3.
  ispanyol sinemasının iyi örneklerinden bir yapım. çokça ters köşe yapan film izlemişler için çok inanılmaz bir finali yoktur. ama genel olarak baktığımızda iyi bir yapımdır. tavsiyedir.
  bilgi için: http://www.filimadami.com/film/52698/el-cuerpo/
  1 ... pederiko
 4. 4.
  bir ispanyol filmi.

  (bkz: el secreto de sus ojos)
  ... kezban hunter
 5. 5.
  ispanyollar bu gerilim olayını biliyor dedirtendir. Çok sağlam bir film olmuş, gerilim deyince aklınıza gelebilecek herşey var filmde. Gerilim türündeki filmlerin azlığı ve tıkanıklığının yaşandığı şu günlerde ilaç gibi gelendir.
  1 ... ucamayan kelebek
 6. 6.
  "tamam yae filmin sonu belli" derken lafı adamın ağzına hakkıyla tıkıştıran, birkaç belirsizlik dışında başarılı bir filmdir.

  --spoiler--
  şimdi bu adamcık karısı sayesinde de olsa deli zengin bir adam. ayrıca cinayet planları yapabilecek kadar zekaya sahip bi kimyager. nasıl olur da karısını öldürdüğü gece hemen sevgilisine gider? nasıl olur da bi avukat bile istemez??? bu oldukça sırıtmış yani.

  gelelim o iğrenç ötesi tuvaletin içindeki kağıtları yeme sahnesine... hayır yani ne gerek vardı o sahneye çözemedim ve onu da geçiyorum ama rezervuara falan atsaydı ya kağıtları niye yedi ki? sırf ekşın olsun diye yapınca olmuyor işte, tatmin etmek lazım seyirciyi. *

  bir şey daha vardı ama unuttum. inşallah hatırlarsam editleyip yazarım artık.
  --spoiler--
  1 ... morpenguen
 7. 6.
  izlediğim en iyi filmlerden birisidir vesselam.
  ... kedicaninisenin
 8. 7.
  ispanyol sinemasının aştığı filmlerden biri. zira aslına bir (bkz: saw 1) finali gibi hassiktir amk dedirtmese de ulan babanın düşmanlarını sikeyim dedirtmiştir.

  filmle ilgili her zaman bir el secreto de sus ojos değil diyen andavalların olduğunu da göze alırsak ikisinin çok farklı bir kurguya sahip olduğunu ve el secreto de sus ojos un lokal başarılarında üzerine çıktığı aşikardır.

  filmlere spoiler vermemeye dikkat ederim zira istenmedende olsa okunup amk siktin 2 saatlik filmi tepkileri alıp filmi piç etmek istemem.
  4 -2 ... moderasyonibnesikollakendini
 9. 8.
  iyi bir ispanyol filmi.
  sonu şaşırtıcı evet ama zorlama da. ama tiksindirmiyor insanı bu zorlama hal.
  hatta gayet de keyifle izlenen filmi, keyifle de sonlandırabiliyorsunuz.
  izlenesidir kısaca.
  1 ... ritmik uyuz
 10. 9.
  finali ters köşe yapan film. dedektife bak sen intikamında böylesi.
  1 ... kirisik