bugün

entry'ler (5707)

sıla nın metro duraklarında hedef gösterilmesi

mekkeli müşriklerde zamanında müslümanlara böyle yapıyordu.

bizim sözde müslümanlar çok iyi ilerliyor.

dünyanın manyetik alanı

http://www.bilim.org/wp-c...anin-manyetik-alani-2.jpg

http://www.aljazeera.com....ain_001.jpg?itok=2ivLik5P

şekillerde görüldüğü üzere manyetik alan bizi güneşten gelen radyasyon vb. ışınlardan korumaktadır. radyasyon insanın dnasını bozar ve iç organlarını asidin süngere yaptığı gibi çökertir, eritir.

bir belgeselde dinlemiştim, jüpiterin yörüngesinde korunmasız bir insan en fazla 1 saat hayatta kalabilirmiş. sebebi radyasyon nedeniyle kızarmak ölmek.

seri katil olabilecek sözlük yazarları

birgün olursam sözlükteki entrylerimle psikopat yaftasını yapıştırırlar amına kodumun haber kanallarındaki çok muhterem orospu çocuğu spikerler.

en iyisi onlarıda yanında götüreceksin amk kimse haber sunamasın.

ayran kutusunu delip yüzüne fışkırtan kız

beyninin tüm kapasitesini bel altına odaklamış insanların yaratıcılığını konuşturan kızdır.

o kafada kim bilir daha ne fantaziler var amk.

türk kızlarının beğendiği erkek tipi

parası olan erkek tipleridir genelde.

sözde çok severler hayal bile edemezsiniz ama parası olmadığından o çocukla evlenmezler. he iş bulursa evlenirler.

hani evlilik hastalıkta, sağlıkta, zenginlikte, fakirlikte hep beraber olma anlaşmasıydı ?!

sevdiğini söyleyen kaç kızın bir erkeğin en sefil zamanları olan öğrenciliğindeyken onunla evlendiğini gördünüz ?!

sigişirken yanlışlıkla hamile kalanlar ve godoman göbelleri hariç.

kahvaltıda kebap baklava vs yiyen kişi

adanalıdır.net

türbanlı kızların genel özellikleri

eğer aile baskısıyla kapanmış ve erkeklerden belli bir yaşa kadar uzak durdurulmuşlarsa, ünide ilk kendisine güzelsin diyen erkek için yelkenleri suya indirirler.

bekar kalma sebepleri

türk kızlarının evliliğe layık olmaması,
türk kızlarının temiz olmaması,
türkiyede evliliğin sıçmak kadar önemli bir ihtiyaç görülmesi,
türkiyede evlilik müessesesinin bozulması,

yalnız insan bu tür saçma, riskli işler yapmakla uğraşmaz.

zayıf iradeli eli sikinde tayfa bu kezolarla evlenip üresin. türkiyenin yakında %99'u keko ve kezolardan ibaret olacak.

şuan çok küçük bir azınlık hiç olmazsa aklı başında. ileride onu da bulamayacaklar.

467. Allah Resûlü sallallahu aleyhi ve sellem buyurdu:
"Dininden ve ahlâkından hoşnut olduğunuz biri sizden kız istemeye gelirse, verin! Vermezseniz, yeryüzünde kargaşa ve büyük bozgunculuk olur."
Ebû Hureyre radıyallahu anh. Tirmizî.

parası yok fakir diye iffetli gençliği reddeden kızlar ve ebeveynleri, gider kızı kro ama parası olan orospu çocuğuna verir, sonra kız rezil olur, aldatılır, dayak yer. ardından tüm erkeklere lanet edilir.

bu sonucu siz istediniz paranın size yapacağı şey bu işte. iffeti, namusu parayla alamazsınız.

yenilmezler filmindeki inanılmaz mantık hatası

şahsen hiç izlemediğim sıçılmış film serisidir.

hadi siz öyle böyle bi dalavereyle süper kahraman oldunuz karşınızdaki düşmanınız nasıl sizinle savaşacak kadar taşşaklı hale geldi ?!

aynı dalavereyle geldiyse o da süper kahraman olmuyor mu ?!

şu capsi de şuraya bırakayım.

http://i.capsspot.com/s/27/7/1270512.jpg

yunanistanı düşman zanneden gerizekalı

(bkz: türkün türkten başka dostu yoktur)

1 60 boyundaki rus kızı

6-7 yaşındaki kızdır. 18 oldun mu küheylan olacaktır. türk kezoları da onlara 1.60 boylarıyla laf atarlar.

mına kodumun hobbitleri sizi. anca çemkirirsiniz.

kader varsa irade neden var

kaderi değiştirmek saçmalığını çok fazla film izleyerek öğrenmiş yeni nesil sıçmış yine entrylerini buraya.

allah sana irade tanıyor, istediğin seçeneceği seçebiliyorsun. misal gidip zina yapmak seçeneğin varken, birde yapmamak seçeneğin oluyor. sen o an karar veriyor yapıyorsun fakat allah sen ölene kadar yapacağın her seçimi biliyor. kader insanın seçimleridir, kararlarıdır. bu bağlamda kaderi değiştirmek için geçmişe gitmek gerek yada geleceği görmek gerek.

o soruların cevaplarını kitabınızı sağdan veya soldan alacağınız gün göreceksiniz. özellikle soldan alacak olanlar burada olayları saçmalayışlarını da orada görecekler. çünkü o kitap en ufak şeyden en büyüğüne her şeyi yazıyor olacak.

asıl saçmalık, tanrı gibi kutsal bir varlığın her şeyi bilip görmesini kabullenememek. bu kadar aklınız var işte.

sihirbazlar çetesi 2

ilk filmini izlememek büyük kayıptır. şahsen ben ilk filmi daha çok beğenmiştim burada yine açık kapı bırakılmış ve bazı olaylar basit tutulmuş gibi. 2 filminde sonu efsane biter.

türbanlı bayanlara uyuz olmak gerçegi

ne yazık ki 90 ve öncesinde kapalı bakiredir, namusludur imajını 90 lardan günümüze kadar pornolarıyla orda burda orospuluklarıyla bozarak tum dunyada turbanlı kategorisini kendileri icad etmişlerdir.

bu devirde hala kapalı bakiredir diye evlenen var onlarla. işte bu cahilleri kandırıyor zamanın motorları, günümüzün namus timsali rahibe teresaları.

benim nefret edip uyuz olduğum insan, kendisiyle çelişen insandır. türbanlı, türbansız kezoların çoğu kendisiyle ciddi şekilde çelişen hal, hareket, davranış içerisinde haberleri yok.

türbanlılardaki bu gençlik nereye gidiyor bakışı

ortamlarda öyle bakarlar, tenhada kaldılarında sevgilileriyle fingirdeşmişler kim karışır buna değil mi ?!

bir gün öleceğimiz gerçeğiyle yaşamak

kimsenin sikine takmadığı tek gerçek.

siz zamanında yani gençliğinizde bu olayı hiç düşünmeyip kafa yormayıp, varsa bir ahiret için hazırlanmazsanız, ölüm anı gelmeye yakın başınıza şöyle bir olay gelir.

ölüm/ölü yalnızlığı.

ilerlemiş yaşınızdan dolayı hastaneye aileniz tarafından terk edilirsiniz. orada ölümü beklersiniz. orada yalnızsınızdır. eğer yüklü serveti olan bir moruk değilseniz kimsenin sikinde olmazsınız. o ana kadar hiçbir zaman olmadığınız, hissetmediğiniz kadar yalnızsınızdır. bunun tadının ölümden çokta farklı olmadığını düşürsünüz. çünkü yalnızken, bu yalnızlıkta insan zaten yaşamaz. ölüdür aslında. en sonunda soğuk hissedilir. tarif edildiği üzere tüm vucudunuzu bir pamuk ve bu pamukların iğneli bir sopaya, dala bağlı olduğu bir an. ardından güçlü bir kimse -azrail- gelip bu sopayı çekiyor. o iğneli sopa pamuklu etten ayrılıyor. ne kadar acılı olacağını tahmin edemezsiniz. ruh işte böyle çekilecek ve insan yaratıldığı toprağa dönecek. bilmiyor, düşünmüyorduki bu zat hiç bunları. birgün yalnız kalıp, ölüm/ölü yalnızlığı çekeceğini...

hiç aklına getirmedi kabirde tek başına terk edileceğini... orada tamamen yalnız kalacağını...

o hep nefsine ve insanlara hoş gösterilmiş olan şeylerle vakit harcadı. am göt kovaladı, zina yaptı, helal haram demeden para kazandı, 3 kurusluk dünyalık için milyarlık ahiretini yaktı ama dünyada bunu vakti gelmeden düşünemedi.

ama ayrılacağı son anlarda bu gerçek kendisine artık geldiğinde korku ve endişe işte o zaman başladı. fakat artık iş bitti. o saatten sonra insan için dünyada yaptıkları vardır. yaptıysa iyilikerini görür, iyilikleri yoksa dehşetli azabı yaşayacağı cehennemi görür. elbette kabir azabını en şiddetli haliyle yaşar.

insanlar bugün bile ufak şeylerin hesabını yaparken bile nasıl bir endişe ve heyecan içindeler. ama onlarınkisi dünya hevesi. asıl hesabı o korkunç ortamda nasıl vereceğini hiçbir saniye bile düşünmezler.

gece yalnizken denize düşmek

yalnızken üstünüze gök taşı düşse yeridir. amk yalnızsan ağzına sıçsalar hoş göreceksin, çünkü ne kadar çok direnirsen o kadar çok batıyorsun, işler daha boka sarıyor. yani yalnızken denize düşerseniz bırakın kendinizi, titanic gibi asil şekilde batın amk.

kavga edenlere vur vur diye gaz vermek

ilkokul 3 veya 4. sınıftaydım. ilk ciddi kavgamı yapıyordum. ciddi diyorum çünkü etrafımızda insanlar toplanmıştı izliyorlardı. hani filmlerde olur ya onun gibi. havaya girmişim tabi bende. o sıralar Truva filmi yeni çıkmıştı galiba orada aşilin yeğeiniyle hektorun askerler arasında kapışmaya başlarken herkesin savaşı bırakıp onları büyük bir merak ve heyecanla izlenişlerinden etkilenmiştim. neyse sağlam bir kroşe ile rakibime sağlam bir çığlık attırdım. ardından kroşemi yiyen benden 2-3 sınıf büyük bu kız "napoyosun gerzekalı" deyip tırnak saldırısı ve tokatlamayla ağzıma sıçmıştı. buda böyle bir anımdır. yani o kızların küçük görünümleri sizi aldatmasın çok iyi dövüşüyolar.

25 yaşında çizgi film izleyen insan

türkiyede çocuk olmak kolay mı sanıyorsunuz amk hele 90 ların çocukları. ben zamanında çocukluğumu, şuan gençliği yaşayamayan bir insanım. 25-30-35 fark etmez yaş. lanet bi bebenin camdan pikacuyum diye atlamasıyla o yıllarda tek eglencem olan pokemonumu izletmediler bana amk. hala o içimde ukte kaldı benim.

gençliğimi sağolsun şimdiki hükümet yedi ve devam ediyor. şerefsiz arapları benim vatanımda benden iyi yaşatıyor. ülkedeki işverenlerin işçileri ezip geçmesine müsaade ediyorlar. diplomalı gençliği amele yapıyor, diplomasızları bakan, cumhurbaşkanı yapıyorlar.

allah topunu bok çukurunda öldürsün, ahirette süründürsün, cehennemde yaksın.

erkekler nasıl bir sevgili ister

öncelikle erkek ne için sevgili ister sorusu sorulmalıdır. eğlenmelik veya evlenmelik.

sevgililik olayı gibi saçma şeyleri genelde erkekler sigiş için ister. salak kezoları kandırıp evlilik öncesi keyiflerine bakarlar. sonrasında iş evliliğe geldi mi bakire ararlar. bakire olup olmadığını kontrol için flört ederler çünkü kendileri bir bok yediler temkinli olmalılar. başkasının içine girip çıktığı kendilerininde siktir çektiği gibi bir orospuyu kimse istemez her ne kadar şerefsizde olsalar. fakat davul bile dengi dengine demişler. bu kimseleri de kesinlikle o tarz orospular bulur.

tencere kapak olayı. kız olayı gizler, diktirir. erkek safcağız bir boktan haberi olmadan zinalarını unutur inanır. mutlu mesut devam ederler.