bugün

k.v.pusuda polat tünelde aron fellerin adami yakisikliyi yakalar.
arabadan indirip döver. en sonundada Şamar vurur.

Kazım:ağbi o en son vurduğun neydi,avrupada hiç görmedim
polat:nasıl görmedin Kazım,halbuki avrupalilar iyi bilir (bkz: Osmanlı tokadı)nı...
bilmez misin be ferat anam ayatta izin vermez evlenmemize.
görsel
Sam: you are right.
Dean: for what ?

Yeter artik anasini sattigimin diyologu her bolum mu ayni sey olur.
doktor hilmi repliğidir:

"Ananız bir kadın. şaşırdın demi? tıp çok ilerledi, yaşlı bir kadın. yaa bu kadın bi deri bi kemik kalmış, ölür. siz bunu en iyisi bi doktora gösterin."
görsel
O niye öyle oldu ki ya ?
görsel
Gözlerim bir büyüyle bağlanmamışsa, bu bir yılkı.
Kemalim yapmaz.
görsel
Çay erdal baggalda içilir.
-yoksuuuuull!
-ne var lan!
-iki çay..
-çay yok bok için!!

(bkz: Kemal Sunal)
Yalancının evini barkını, tahtasını silgisini, kuzeninin kumasını, sevenini sayanını, göbeğini gömecini, dedesinin yedi ceddini doğurtan ebesini, beyninin vakumunu, bahçesinin zakkumunu, tuttuğu silgisini, ciğerinin veremini, böbreğinin taşını, omzundaki başını, gözündeki yaşını, alnındaki kaşını, sevdiceklerinin hepsini tek tek gondiklesinler mi?

-kardeş payı.
beni, beni... beni beni, bihterini.
böyle puşt gibi ibne gibi bir şey.kemal sunal'ın bir repliği.
https://youtu.be/8ZTKp8sYets
O gemi gelecek,
Bu acı geçiyor mu?
Allah belanı versin mümtaz.
Hepsi manyak bunların.
"i am not in danger skyler, i am the danger. a guy opens his door and gets shot, and you think that of me ? no ! i am the one who knocks !".

(bkz: breaking bad)
görsel
Ömer iyi çocuktu, ama fena bir kusuru vardı. insanlara fazla güveniyordu. sırf seviyor diye onları tanıdığını zannediyordu. Eğer geriye dönüp söyleyebilsem söylerdim. Ömer derdim, her ihanet sevgiyle başlar.
saçma sapan konuşma la.
hayalet: kardeş sağda bir mavi trafo var ya heh işte o senin gö*üne girsin gardaş hahahha hadi gapat gapat.
görsel
ben seninle mutsuzluğa da varım..
görsel
Deme öyle deme deme sen niye öyle diyon ki şimdi deme öyle fatmagül üzülür deme öyle kimse demesin öyle.