bugün

cinsiyet olarak çözemediğimiz yazar olup yaşamla ölüm arası gitgelleri olan yazardır.
renkli erkek seven yazar...
sarışın ve renkli gözlü erkeklerden hoşlanıyor...
bahtsız kuzu yanlış coğrafyada dünyaya gelmiş...
slav coğrafyasında yaşasa çok mutlu bir kadın olabilirdi...
sanıyorum karı kız.
Kız o kadar aşk dolu sözler paylaşıyor ki, adamı ben bile özledim lan.
ağır sap olduğunu düşündüğüm sözlük kızı.

bir avrupalı sarışın renkli gözlü verin şuna allah için sussun.
sözlüğün en kaliteli dişi yazarlarından biridir. umarım bir gün oturup yazdığımız entryler hakkında konuşma fırsatı bulabiliriz.
geriii döön geriii dööönnn ( şarkısı dahi vardır ).

yazılarını okuyup sakladığım yazardır.
nickindeki iki l ve üflemeli bi harf olan f harfi tatlılık katan yazar

tanımam etmem sadece nickinden kişilik analizi yapmaya çalışıyorum yoksa bana yanık yazarlar hayal kırıklığına düşmesin haha
"nefes alsın yeter" diyen hemcinslerimin karşı cinste vücut bulmuş hali.
ona kıllı döş verin yımırtayı ne yapsın.
iftardan sonra çıkarıp masaya vurursa ben ikna olurum.
söylentilere gör hoş bir kızmış ben kim olduğunu bilmiyorum.
ülkede yakışıklı erkek kalmadığını iddia eden dişi yazar. haklı sanırım, bende gidince iyice azaldı.
Arkadaşlar topluca bir araya gelelim bir istişare yapalım el birliğiyle sevgili yapalım şu kıza. Valla görsellerde film yıldızı aktör göre göre Hollywood karnavalına döndü ortalık. Hadi lan sevaptır lan. Bir yazar.
Esmer erkeklerden hoşlanmayan, sarışın ve mavi gözlüleri beğenen yazardır. Esmerler kıza mesaj atmayın daha kaç kere söylemesi gerekiyor.
Efilla kim amk? Dedirtmiştir.
yanıyor cayır cayır yakışıklı bir itfayeci söndürür ateşini ancak.
aynı akasya durağındaki fato aney gibi erkek delisi ama yakışıklı.
Başlıkların kusulan yazar.
Slovenyalı kim sen kim kezo yine Bi film artist i görüp aşık olmuşsundur.
Kendi Les tipine bakmadan beyaz ten, mavi goz, yakisikli erkek diye aglayip neden yalnizim diye honkuren zavalli turk kezosu.

Patetiksin. Omrunun sonuna kadar da yalniz kalacaksin.
sozluktekı butun erkeklerın kım oldugunu bıldıgıne gore hepsını teker teker denemıs galıba. bayagı ıyı tespıt yapıyor. hangı erkek hakkında bılgı almak ıstıyorsanız dırekt buna mesaj atın sıze gereken bılgıyı verecektır. hahaha.
tatlı bir kadına benziyor.
bazı yazılarından hayatla dalga gecmeyi bilen, eğlenceli biri olduğunu tahmin ettiğim yazar.
Bana otuz bir şakası yaptı. Evli barklı adamım, senin gibi evde kalmış kız kurusu değilim yeğenim. Herkes akıllı olacak!
kadın numarası yaparak kendini tatmin eden bir başka abimiz sanırım. çünkü yazdığı entry'lerde sürekli bir kadın olduğunu vurgulama durumu var. "inanmayan kalmasın ben kadınım ha" demediği kalmış neredeyse. senin gibi çok tip geldi geçti. eline ne geçecek kızmış gibi davranıp, gariban sözlük abazanları ile ta.ak geçince?
güncel Önemli Başlıklar