bugün

entry'ler (117)

atatürk ün takımı paok fenerbahçe yi denize döker

Fenerbahçe çekemezliğinin yunan yaptığı kişilerin en büyük Türk Atatürkü bile yunan yapmaya çalışabileceğinin göstergesidir.

Not:Mezardan kalksa bunları da denize dökerdi heralde.

mamadou niang

Forumlarda;

vuvuzelam gümüşten; maça geldim varoştan; afrika çocuğuyum; 30 cm doğuştan.

9.hafta yapsana kıyak,sende cimbomboma koysana niang koysana niang şeklinde tezahuratlar üretilen kara boğa.

fenerbahçe taraftarı

Gençlerbirliği maçından sonra takımı en az kırk bin kişiyle destekleyip şampiyonluk potansına sokan,kendi takım kaptanını bir maçta silmeyen ,sadece kendi takımının şampiyonluğu için tura çıkan büyük takımın büyük taraftarıdır.Kendi takımının yenildiği maçtan sonra sevinip tura çıkmaz ,bukalemun değildir renkleri sadece sarı laciverttir.

sarhoşken yapılan saçmalıklar

Sigara bittiği için Winston müşteri hizmetlerini aramak.

21 kasım 2009 beşiktaş fenerbahçe maçı

Tribündeki beşiktaşlı bir taraftarın ibrahim sağ ayakla asist yapsın ayağımı kırarım diyip,sözünü tuttuğu karşılaşma.

5 kasım 2009 fenerbahçe steaua bükreş maçı

Fenerbahçemizin rahat bir galibiyet aldığı karşılaşma.Tribünler çok kalabalık olmasada orada bulunmak gerçekten çok eğlenceli,star gösterdimi bilmem ama ikinci yarıdaki tribün şovu görülmeye değerdi,ayakkabıları çıkarıp sallamaya kadar gitti.
Bu arada bu konu için yapılan yorumların oylarına baktım , ya bu gs lilerin işi gücü Fenerbahçe ve bu yüzden bu konuya girip milleti eksiliyorlar ya da sözlüğün yüzde doksanı gsli bu yüzden böyle denk geliyor.

güler zere

Adaletin olmadığı ülkede zaman zaman ilahi adaletin tecelli ettiğini ve öldürdüğü şehitlerin yakınlarının ve gazilerin bu kadının bu dünyada yaşadıklarını gördükten sonra mutlu olduklarını hissettikten sonra terörist için artık ölüm vakti gelmiştir,özgür ya da tutsak.
Şehitlerin Ruhu Şad Olsun...

gs ve fb camialarının ercan saatçi ye tepkisi

Osman Tanburacı adlı bokun geçmişinden bir görüntü için 29.10 uncu dakikaya bir bakalım.

http://video.google.de/vi...docid=8398273975212343792#

fenerbahçe nin küçük şeylerle mutlu olması

Karşıtını görmek için umarım bir gün galatasaray kadıköyde berabere kalır ve ne kadar sevindikleri görülür.

sabri sarıoğlu

Yanlış pozisyonda oynatılan oyuncu.Sağ kanattta değil kapalının ortasında olmalı.

nefes

Tamamen hayal kırıklığına uğratan film.Filmi dört gözle bekleyen arkadaşlarımın filme gitmesini engellediğim için çok mutluyum.

Askerlerin hiç birinin askerlikle alakası yok ama oyunculukları iyi . Kendilerine biçilen salak rolünü iyi oynamışlar.Koca filmi bir çatışmayı bekleyerek geçiriyorsunuz.Bir yüzbaşımız var adam yüzbaşı değil Sezen Cumhur Önal,çatışmaya girdiğinde bile ateş etmek yerine telefonla görüşüyor şiirler okuyor,altındaki komutanları ağlama duvarı olarak görüyor.Çatışmada en acemi olan da o. Bir asker yaralanıyor çatışmada , çatışma esnasında neredeyse bütün karakol onunla ilgileniyor. Öldüren kim olursa olsun katildir deniliyor!!!Karakol karakol değil çiftlik.Nöbetler gayet başıboş geçiyor nöbetteki askerin bakmadığı tek yer dışarısı.

Ve çok merak ettim tarihte hangi karakol baskınında 3 tane asker sağ kalmıştır?Ve karakol yerle bir edilip herkes ölmüşken Atatürk heykelini alıp yerine koymak ,son anında bile silahına uzanmak isteyen pkklıyı affetmek ne kadar gerçekçidir.

Ben bir pkklı olsam filmi izledikten sonra bir Türkten daha çok gurur duyardım , zaten filmde öyle bitiyor sonuç olarak yüzbaşının alnının ortasına çakıyorlar kurşunu,galip gelen pkk yani.Bir kaç leş ve doktorlarını kaybedip karakolu yerle bir edip gidiyorlar.

Ses kalitesi çok kötü ama bulut izleyip şiir dinlemek isterseniz gidin derim.Fragmanın filmle alakası yok , sakın fragmanda görüldüğü gibi kahramanlık veya gerçekçilik izlemeye gitmeyin.

ahmet kaya sız şarkılar eksik kalır

Açılım yapmaya çalışan başbakandan duyulunca şaşırılmayacak yorum.Adam pkk konseri veriyor apoyu özledim diyor ama bizim özgürlükçü entellerimiz bunu savunuyor.Bu adamın daha önce halkımızla bir sorunu yoktu çünkü görüntüleri ortaya çıkmamıştı.

trakya cumhuriyeti

Tek sorun inşaatlarda çalışçak adam bulunamaması olur.Hem bizim millet çalışmayı da sevmez ki.

güler zere

Düşünce suçlusu ve devrimciymiş:

-1993 yılında Tunceli'nin Çemişkezek ilçesinde iki vatandaşın öldürülmesi

-1993 yılında bir emniyet bekçisinin şehit edilmesi

-1994 yılında Hozat ilçesinde askeri konvoya ve jandarma karakoluna silahlı saldırı düzenlenmesi (karakol erlerinden bir tanesi şu andan belden aşağısı olmadan yaşamakta http://yenisafak.com.tr/r...ik89adf8d319a9ac7abby.jpg +)

-1994 yılında da Tunceli'nin Pertek ilçesinde üç askerin şehit edilmesi, yedi vatandaşın öldürülmesi,

-1994 yılında Ulukaya köyünün yakılması ile iki kez güvenlik güçleri ile silahlı çatışmaya girilmesi.

-1995 yılında bir vatandaşın öldürülmesi, beş kişinin kaçırılması (bu kişiler halen kayıp ve yakında bilgi kirliliği ile faili meçhul denilerek devlete atılacak suçun nesneleridirler)

-1995 yılında Hozat ilçe Jandarma Komutanlığı'na ağır silahlar ile saldırı düzenlenmesi

Sokarım böyle düşünce suçuna da devrimciliğede,önce kadının yaptıklarına ve bıraktığı gazilere bakın.

idamın kaldırılması ve yargının geç işlemesi.işte iki kötü bir iyi ediyor ve bu kadın hala içerde...

27 ağustos 2009 fenerbahçe fc sion maçı

Sion basınında Fenerbahçeye 4 taraftara 10 puan verilen karşılaşma.Taraftar az kişi olmasına rağmen mükemmeldi.

http://www.milliyet.com.t...in%20yankilari&ver=05

askerini pimi çekilmiş bomba ile bekleten komutan

Eğer askere bunun eğitimi verilmemişse hatadır.Şahsen ben o bombanın uzun süre elimde tutacağımda patlamayacağını bilirdim.Bu arada tarafın 2 gün üstüste Tsk ya saldıran haber yapmasında kesinlikle bir ibnelik vardır.

bursa da beşiktaş forması taşımak

Bir arkadaşımın yüzlerce metre kovalanmasına yol açmış olay.

27 ağustos 2009 seyrantepenin tokiye devri

Özele sektörde bunu yapacak kadar salak firma olmadığından(ilk firma battı) Devlete devredilmiştir.Sonuç olarak bizim vergilerimizle devletin çocuğu galatasaraya stad yapılacaktır...

tanga ya türkçe isim önerileri

Yardırmalı.

15 ağustos 2009 trabzonspor diyarbakırspor maçı

Trabzonsporun trabzonluları hüsrana uğratmadığı karşılaşma.Trabzonspor rumlara da elenmişti zamanında.