sosyete dünyasının son gözdesi. her hafta bir dergiye kapak oluyor. ha bir de bu hanım kızımız için stil ikonu diyorlar. o ne demekse? gerçi giydiği kıyafetler taklitmiş. bu haftaki şamdan plus dergisinde de öyle yazıyor.
nurettin hasman kişisinin sevgilisidir.
(bkz: uludağ sözlük magazin servisi)
hemen hemen her gün gazetelerde sevgilisi nurettin hasmanla ne tür çılgınlık yapan kişilik. en lüks elbise ve mücevherleri vardır bir karış bikinisiyle her yaz gazeteleri süsler.
yaz başından beri güneşin altından çıkmamış, ama aslında bronz tenini istanbul'daki "bazı" operasyonlara bağladığım bayan.. *
babası yaşındaki nurettin hasman ile beraberdir..
para sen nelere kadirsin kadını.
ne iş yaptığını bilmediğim ama sürekli gazetelerin baş sayfalarında gördüğüm hanımefendi.
çakma paris hilton dur. durumu özetleyen mükemmel perihan mağden yazısı için:
http://www.radikal.com.tr/haber.php?haberno=229401 *
birde göğüsleri olsa tam süper olacak hatunudur.
Gazete sütünlarında nesnelere tapma yeteneği olduğunu itiraf eden kadındır. Ayakkabısından şöyle bahsedebilmektedir: "Ben ayakkabı hastasıyım. Aldığım ayakkabıyı başucuma koyarım. Onu seyrederim, ona dokunurum."
(bkz: yandım yandım yandım yandım ah ki ne yandım)
(bkz: sonbahar kış ilkbahar eda taşpınar)
vücudu taş gibi olup yüzü çok çirkin olan sosyetik kişidir.
milletcenek üstsüz güneşlenme resimlerine aşina oluduğumuz, şezlonga ters yatıp kitap okurkenki resimlerinde poposu gözümüze giren. hatta dötünü görsek hemen tanıyacağımız ama yüzünü görsek kim bu diyeceğimiz şahis.
bu kadar entry girilince yanmaktan vazgeçti, şezlongunu gölgeye çekti sandığım kadınceğiz.
tam yaşı kestirilemeyen hatun. vücut 25liktir, ancak yüz en az 40 gösterir.
çok çirkin bir yüze, muazzam bacaklara, iddalı ve seçkin mayokinilere,en az 5 sene sonra kanser olacak bir cilde sahip olan sıfatsız sosyetik kız.
tam adı, sosyetik güzel eda taşpınar'dır.
marsık gibi olmuş hatun kişi. sanırım genç yaşta yaşlı görünerek cilt kanserinden ölmeye kararlı kendisi.
hergün posta gazetesinin ikinci sayfasını süsleyen, yaz aylarında paso güneşlenirken gördüğümüz, hiçbir alanda bilemeyeceğimiz bir kişi olarak nedense kendisini tanıdığımız bronz kişi.
Çok güzel ve farklı giyinen mükemmel bir fiziğe sahip nurettin hasman'ın yarı yaşındakı sevgilisi. Yüzü ve ten rengi çok korkunç zamanlada dahada çirkinleşeceğe benziyor.
bir türkiye cumhuriyet vatandaşının ismi. Vatandaşlık nosunu bilemicem.
cehennem diye bir yer varsa pek fazla sıkıntı çekmeyeceğini tahmin ediyorum.
sürekli alevli mekanlarda takılıyor,her daim kömür gibi.ön hazırlık mıdır nedir anlamadım ki.
ne alaka bilemiyorum ama çağrıştırmadan duramıyorum:

(bkz: barbekü)
(bkz: sahika kocarslanli)
burnu daha küçük olsa ya da dudakları daha büyük olsa yüzü de güzel olacak şahıs.
esquire'a çıkmış..
açıkçası beni şaşırttı.
mütevazi miydi sanki ne? fiziğim güzel, yüzüm de fena sayılmaz diyordu.. ikon oldğumu söylüyorlar ama türkiye'de moda ikonu yok diyordu.. para önemlidir ama param yok diye de kendimi paralamam diyordu..
sadece ince uzun, şık giysileriyle poz veren sosyetik bir kadından ibaret değilmiş gibi. hoş birine benziyor.
bir de, daha otuz yaşında bile değilmiş.. çok genç.