bugün

avrupa yakasındaki şahika karkterinin yaratılırken kendisinden esinlenildiği söylenir.
bütün yaz boyunca şezlong üzerinde yatarak güneşin altında kömüre dönmek dışında ne işe yarar yahu bu diye kendime sorduğum birisi. yaptığı iş nedir, ne işe yarar bu kişi? biri bana bunu açıklarsa sevinirim... ayrıca ben her yaz bu kadının yüzüstü şezlongda yatan o çok meşhur pozunu her gazetenin her sayfasında görmek zorunda mıyım ey gazeteci kardeşlerim?

ayrıca sürekli güneş altında yattığı için kendisi, yukardan büyüteç tutularak pis şakalar yapılabilir. düşmanlarına duyurulur...
süper fiziğe sahip, tarz ve kendine güven sahibi hatun.
pakize suda'ya göre süreyya yalçın la karıştırılmaması gereken hatun.birini, üstündekilerle dünyanın moda merkezlerinden birine, en ünlü modacıların defilesine götürüp podyuma koyabilirmişiz, ötekiniyse Katar Emiri nin sarayına.**
babaannemden daha güzel değildir.
hüseyin üzmez için çok yaşlıdır.
vakit paçavrasına manşet olursa dünyanın tersine döndüğüne inanacağım kişi.

(bkz: eda taşpınar imana geldi)
yazın bir pansiyonda, süslediği gazteler üzerinde kahvaltı etmek güne dinç başlamamız için gereklidir. seviyoruz.
naomi campbell'dan daha kavruktur.
ergenekoncu değildir. ergenekon onun için "ergen" bir delikanlı bul, ona "kon"dur.
pistte shell, yolda shell v-power kullanır.
"yatarak başarılı olan tek canlı tavuktur." özlü sözüne karşı öne sürelebilecek canlı. yanılmıyorsam amcam yaşında bir aadamla takılıyorlar kendileri...
züppenin ta kendisidir.
bikinili fotoraflarını görüp "vücudu güzelmiş lan" dediğimiz, akabinde yüzünü gördüğümüzde "kaçın lan kaçın" havası hasıl olmuştur.
hey gidim heyy, sanki dünyada yaşamıyor. herşey pempe hayat. ohh ne ala. deniz,kum,güneş güzel giysiler birde bol bol para harcama şaşalı geceler. ama bir bebek emziremez. çünkü; göğüsleri fındık kadar. dışı güzel olsa neye yarar. içi kötü bee.
güneşlenmekten başka ne işe yaradığı meçhul varlık.
kendisine bundan sonra, güneş yağı yerine barbekü sos sürmesini öneriyorum.
gerçekleri, bu ülkenin gerçekleri olmayan.
bir de güzel olsa ne biçim hava atardı diye düşünmeme sebep olan sosyetik.
butun gun gunesleniyor diye takilmayan kulp kalmayan kadin.
hayat herkese bir rol bicer. kimi butun gun guneslenir, kimi butun gun it gibi calisir.
hayatin ibneligini ona mal etmek kiskanclikla aptallik karisimi bir durumdan baska bir sey degildir.

ayrica sozlukten kac kisi eda taspinar'i sahsen taniyor da bu kadar iddiali yorum yapiyor anlamiyorum. sozumona gercekleri bu ulkenin gercekleri degilmis.

neye dayanarak soyleniyor ki bu? bu kadinla oturup 15 dakika muhabbet etmis kimse var mi aramizda yani?

(bkz: on yargi)
(bkz: cilt kanseri)
(bkz: angut)
makyajlı hali de pek farklı değildir ama gece vakti makyajsız görülürse makyajsız bülent ersoy etkisi yapabilir o yönden tehlikeli birisidir.
kara kuru bir karı.
medyanın yarattığı ikoncan.