bugün

an itibariyle 52 entry'ye sahip beşinci nesil çaylak.

nickinden rakamları çıkarttığımız da ortaya çıkan kelimeler "esra hilal", harfleri çıkardığımızda ise 40731787 gibi bir sayının meydana geldiği nicke sahip bugünün çaylağı, geleceğin yazarı. * * * *
ars magna'nın evrilmiş versiyonu.
sözlüğe cia tarafından sokulan acan!
o şifrelerde bi kod ama şimdi bilemiyorum!
sözlük elden gidiyor alow!!!
zall'ın şifresi.

(bkz: omg)
(bkz: denedim çalışıyor)
adı esra hilal olan ve doğum tarihi 17 mart 1987 olan aslen agrılı olup antalya da yaşayan bayan arkadaş. ya da ben kıçımdan uydurdum tüm bunları.

şifresinin 40731787 olma ihtimali de yok değil hani bir deneyeyim lan. yok şifresi o değilmiş. *
başka bilgisayardan sözlüğe girişte bayağı bir zorlanacak yazar. ha ezberlediyse bende yerim bu entry i.
sanıldığı gibi 1 değil 2 kişidir..
esra-hilal
-abi biz daha iyiyiz ama di mi
-ne diyosun olum biz en iyiyiz
hoş sohbet ilginç nickli uuser. kendisiyle konusmak güzel umarım * tekrar konusuruz.
adını soyadını ve telefon numarasını nickinde ifşa eden yazar.
mesela yani..
eleştiriler yüzünden nickinden pişman olmasın yazarıdır. harbiden de ezberlemiş nickini, 5 entry üstteki entry mi de yemek kaldı bana. *
nickyle olduğu kadar sohbetiyle de dikkat çeken sevimli insan. msn zirvelerinde daha nice hoş sohbetlere... * *
tanımlanamayan ya da zor tanımlanan sözlük nesnesi. uçar ve de kaçar; her türlü ketenpere, atraksiyon ve entry bombardımanı için hazır kıtadır.

(bkz: unidentified dictionary object). * *
nick'inin bir anlamı olmamasıyla şaşkına uğradığım yazar ya da varda bizden mi saklıyor çözemedim. başından savmışta olabilir herkese açıklamaktan sıkılmıştır belkide, bu soruların seçim öncesi en kısa zamanda cevabını bekliyoruz.
nickini nasıl yazdığını merak ettiğim yazardır. iyi yazar okunası.
nicki kadar sorunlarıda içinden çıkılmaz olan, kendisiyle tam tanışma imkanı bulamadığım yazar kişilik.
(bkz: e5y8r3g1s9h2d8e3)**
"umarım" kelimesine fena halde alışmamı sağlayan, 47-37-87 kombinasyonu ile matematiksel aliterasyonu yakalamış*, kaliteli yazarımız.
anagram gibi bir nicke sahip olmakla beraber, muhabbeti tatlı ballı bir sempatik.

pink martini'den gelsin - sympathique. *
(bkz: neden 40731787)
umarım yararlı olmuştur yapmış olduğu acıklama.

tanım: numaralı nick aldıgına pisman oldugunu devamlı dile getiren yazar. hoş sohbettir kendisi.
msn hata kod'unu andıran nick'e sahip yazar
nickin'deki rakamların anlamını bir tek ben biliyorum yazarı. isteyen olursa manasını cuzzi bir fiyata satıyorum. *
boş zamanlarında ömer karaoğlu dinleyen yazar.
kendi bilgisayarından başka bir bilgisayarda sözlüğe girebiliyorsa kutlanması gerekilen kişi. *
saat farki olmasa, daha uzun sohbetlerimiz de olacak, iste kismet hep bunlar ..iyi yaziyor bu arada..
güncel Önemli Başlıklar