rus aksanı maksanı diyor, noluyor lan. rus bir hanım var galiba aramızda tövbe estağfurullah, koşun ulan.
ayrıldıktan sonra sana başka biri mi var diye sorduğumda beni hiç tanımamışsın falan diye üzerime geldin sana ayıp etmişim gibi. aradan 1 ay geçmeden seni başkasıyla gördüm ancak haberin bile yok. iyi, aşırı karakterli, düşünceli bir insan imajı çizen ama hayatımda tanıdığım en salak, kötü ve karaktersiz insansın. ne bok olduğunu anlayabileceğime rağmen kör bir şekilde seninle oldurmaya çalıştığım için hata bende.
geçmişini ziktiğimin kızı.
akşam Atletico Madrid'e handikaplı gir, haftasonu biran benden zalımın kızı..
Hala senden hoşlandığımı düşünmeyecek kadar zeki olduğunu düşünüyorum, sadece senin tekrardan dostluğunu kazanmak isterdim, artık öyle bir ihtimalim olmaması nedeniyle zaten hayatımı zehir ediyorum.
iyisin, güzelsin, güzel anne olursun.
ancak bana boyun eğdirmek zordur, kabul ediyorsan buyur.
derdim.

okumaz herhalde.
Olmayan Sevgilime, herhangi bir kavuşamadığıma, sevdiğime ya da birisine yazmadım bu yazdıklarımı.

Konu sen olunca Kalbim kırık.
ismini, sıfatını bile yazmaya yeltenemiyorum, üzülüyorum. Nasıl desem, insanlar kendi aralarında bunun konusunu açınca kalbimin ortasına bir bıçak saplanıyormuş gibi hissediyorum. insanlar mutlu bir şekilde bahsederlerken bu konuyla ilgili, ben anlatmak için kullanabileceğim sözcük bulamıyorum. Korkuyorum. Evet, acizce korkuyorum.

Belki üzülüyorum,
Ancak gülümsüyorum.

Ayrıca sana anlatmam gerekiyormuş gibi hissettiğim şeyleri de içimde bıraktığım için ayrı kırgınım.
Sayamam ki bunun dışında o kadar şeyi.

Bitmişiz gibi.
Tüm bağlarımız, her şey kopmuş gibi.
3 gün öncesine kadar adını duyunca içimde binlerce türden çiçek açıyordu, şu an ise midemi bulandırıyor .
noooluyo aq...

herkes birilerine ayar olmuş giydiriyo.
Yeter artık siktir olup gidiyor musun ne yapıyorsun bizi bir sal artık.
gözlerimiz yollarda kaldı, çok özledik. hadi gel yeniden aramıza.
Elbet bir gün buluşacağız...
konuştuğu anlaşılmıyor ki, okuduğunu anlasın dallama!

not: küfürlü yazmayı arada bir denemek istiyorum yazar arkadaşlara ayak uydurmak için.
biraz kilise sloganlarına benzemiş:

"isa seni görüyor!"

"isa Seni Bekliyor!"

görsel
Vay okumayı sökmüşsün.
Sadece orospu çocuğu değil üstüne salakmışsın da.

Bu detay beni güldürdü.
sozluk kasiyorsa skyp var.
kuçularini sıkı bagla pesimdeler.
Yazılım öğren.
biraz konuşsan da duymasam kendi sesimi.
Sakın tavuk dönere 39 lira verme üstüne 111 lira koy et ye.
şu an ağlıyorum biliyor musun.
Keşke bütün şarkılarımızı paylaşmasaydık.
bizim niye çocuklarımız sarışın olmasın ki. niye hevesimi kırıyorsun. esmer ananın sarışın çocuğu olamaz diye bir kural mı var.

not: sarışın çocukları beğeniyorum diye kalbimi kıran sevgilime yazdım ama o okuyamaz.
Gör isterdim sana bir mucizeye bakar gibi baktığımı..
bunu yazan tosun okuyana hayırlı geceler diliyor. ben uyuyo.