bugün

kimine göre itici kimine göre çekici kızlardır. bana çekici geliyor.
Koluna okuz gıbı yapmadıysa sorun olmayacak kızdır. Mınık bır sembol yaparak marjınallesmenın pesındedır. Bedenınde boylesıne bır ız tasımadan once ıyı dusunmus olmasını umdugum kızdır.
ben ne anneler biliyorum kollarında dövme ayak parmağında yüzük elinde ayağında oje ve aslanlar gibi üç beş çocuk büyüten. dövmeyi kadınların namusu haline getirdiniz dövme yaptıran kadınlara kaşar vermeye meyilli dediniz ama bence vermeye meyilli olan bunu bu şekilde düşünen bünyelerdir.
Bi dokumacı kızlar değildir.
dövme bir aksesuar olarak tabu olarak görülse de hayyattan zevk alan insanlar için harika bir şeydir. dövmeli kadın üzerinde tuval taşıyan bir kadındır sadece ve dövmeden hoşlanan insanlar için gayet seksidir. long live rock'n roll.
Bunda 50 yıl sonra dövmeli birer babaanne, anneanne olacak kızlardır. Çokta sevimli gelmedi değil mi kulağa?
itici. kızlara yakışmıyor...
dövmenin nasıl olduğuna göre iticiliği olan yada olmyan kızlardır.mesela ufak tefek dövmeler gayet hoş duruyor.
bugün vücudunu dövdüren yarın ardını dövdürür mantığı güdülür kendileri hakkında.
kalçasında ise can kurban kızlardır.
özellikle doggy halinde.*
görsel şöyle bir dövme güzel duruyor fakat çok şey, kıza biraz kötü bir hava veriyor hakikaten.

küçük dövmeler daha mantıklı.
eğer doğru yere yaptırmışsa ve yakışmışsa çok çok seksi olan kızlarıdr.
teni beyaz ve tarzı siyah ise deme keyfime.

(bkz: evet emo fantezim var)
"dikkat çekeyim, belki dövmeli kızlara kızan bir kız bulurum da iş çıkar" düşüncesinde abazaların malzeme yapmaya çalıştığı kızdır.
boyun, ayak bileği, göbek, omuz yanı dışında dövme yaptırmaması gereken kızlardır. diğer yerler sakil duruyor vesselam.
ben evlenirim o kızlarla. açık net. evet bende dövmeliyim. gelsin otursun karşıma konuşalım. şile bezinden kıyafetler giyip saçlarımıza rasta yaptıralım. gül gibi geçinir gideriz yemin ediyorum.
ayak bileğindeyse* çok seksi olan kızlardır. kızın güzelliği ve seksiliği de önemli kriterler ama zaten her kız bunu yaptırmaz.

http://fashx.com/wp-conte...igns-on-Ankle-Gallery.jpg
okuyunca itici geliyor ancak bazı kızlara hakkaten yakışıyor. tabi fazla abartmamak şartıyla.
Hakan Günday'ın Azil kitabında geçen küçük dialogtan sonra değişen fikrimle söylüyorum; her zaman yanında taşımak istedikleri bir şeyin resmiyse eğer bitilecek bir grup oluşturabilirler.
bazen çok hoş oluyor.
http://onedio.com/haber/d..._campaign=OnedioTeknoloji
Boyutu 2-3cmyi geçmedikçe ve hoş bir tarzda olduğu sürece gayet yakişabilir.
dövmenin yapıldığı yer ve boyutuna göre değişir ve anlık ibareler yerine sonsuzluk ibareli olmalı. üstelik birilerine dövme yaptım diye göstermek amaçlı yaptırmamalı. gizli olması sizi gizemli, gören kişileri ise önemli kılar.

şahsen sol kolumun göğsüme yakın yerinde 'rod ve koni' yazıyor ve görülmesi biraz imkansız diyebiliriz..
dövmeye, dövülen yere ve kızın karakterine ve kişiliğine göre çok çekici ya da çok komik olabilen kızlardır.
anlamlı küçük bi sembol farklı gösterir.
gangster gibi bütün bir kola yaptırmadıkları sürece dövmenin yakıştığı kızlardır.
erkeği mıknatıs gibi kendine çeken dişilerdir.