bugün

entry'ler (64)

ingiliz aksanı

ana dilim gibi ingilizcem var ama amerikan oldugu icin bir turlu konusamadigim meret. Cok zor be oglum. yalniz belli bir sure dinledikten sonra cok bayiyor insani. bazi konusanlarida varki birak sabaha kadar konussun sende otur dinle...

sözlük yazarlarının favori içkileri

susurluk ayranıdır. @11 abi o elma, maden suyu derken limonata nerden çıktı ya *

not: susurluk ayrani degil tabii ki. ice tea mangodur, candir.

july4th

amerika birlesik devletlerinin kurulus tarihi. o tarihte cok buyuk kutlamalar yapilir(turkiyede izin verilmeyen kutlamalar!!! cumhuriyeti bile adam gibi kutlatmiyo ismi lazim degil!) bende sans eseri o tarihte washington dc de olacagim.

istiklal caddesi vs bağdat caddesi

ali sami yen vs. tt arena. biri eski, tarihi ve efsane. digeri guzel ama yeni yetme

kızını öpüşme eylemine gönderen baba

olmamış baba.

gelmiş geçmiş en iyi fransız futbolcu

(bkz: zinedine zidane)

stalin diyen balalayka

kendisinden ozur dilerim belki ben sadece boyle denk gelmisimdir. Surekli sacma basliklar acip altina uzun bile diyemeyecegimiz uzunlukta entryler girmetedir ve ilk paragrafta hatta bazen onu bile okumadan birakmaktayim. ama iyi insandir hos insandir onu bilmem.

türkiye de yasaklanması gereken şeyler

'alkol' değildir

kadınlarla erkeklerin ortak nokiası

akla "why?' sorusunu getiren başlık tanesi.

sözlük erkeklerinin şu an dinlediği şarkılar

Can't hold us- Macklemore

fast and furious 7

2014'te vizyona girecek ve basrollerine ek olarak Jason Statham'inda eklenecegi film. muhtesemligine muhtesemlik katacaktir, tadindan yenmez.

üstsüz güneslenmek isteyen sevgili

modern bir insanimdir, istedigi kadar acik giyinebilir ama baskalari varken ustsuz guneslenemez. yok oyle bir dunya.

ayakta işerken pipiyi elden kaçırmak

ben kontrol etmeyi öğrendim hiç bir zaman tutmuyorum.

iphone

rakipleri kendisinden ucuz ve daha çok özellik barındırsada(hepsi faso fiso zaten) her zaman tercih edilecek telefondur. tek başına diğer binlerce telefona karşı pazarın yarısını oluşturmaktadır(bu da her şeyi özetlemekte). satın alındıktan sonra bir gün bile pişmanlık hissettirmez.

sözlükçülerin hayalindeki akıllı telefon

iOS gibi virüssüz. Android gibi özgür(bu iki özelliğin yanyana gelmesi imkansız gibi). Suya, toza, şoklara karşı dayanıklı hatta mümkünse su altı kullanımlı, şarjı günlerce dayanmasada gün içinde özgürce kullanabileceğimiz kadar dayanacak, Apple'ın üretimini yapacağı bir telefon. Kısaca iPhone'a biraz daha ve yapılması güç olmayan özellikler eklenerek yapılabilecek bir ürün.

Hayalperest olaylara girmedim, kahve yapsın, çamaşır ütülesin gibi. Günümüz teknolojisinde üretilenebilecek bir telefon.

edit: bunun neyini eksilediniz ki şimdi?

exchange öğrencisi olmak

kızlar aksanınızdan dolayı sizi çok sever. genelde okulun popüler çocuğu olursunuz.

exchange öğrencisi olmak

Dünyada olunabilecek en güzel, en harika şeydir!

fener 11 i ve gs 11 i dövüşse kazanan takım

Drogbayla volkani kapistirip kazanacak tarafi daha cabuk belirleyebiliriz.

stsl 2013 2014 şampiyonu galatasaray

olasi durumdur. ligin acik ara en iyi takimiyiz sonucta. sampiyonlar liginde de finale kadar yolu var.

komik olaylar

yazılarak anlatıldığında, gerçekteki kadar komik olmayan olaylardır.