bugün

entry'ler (302)

terkedilen suçlu erkeğin aramaması

egolarını bir tarafına sokmasını dileriz.

ayrılınan sevgiliyi merak etmemek

hakkınnda birşey duymak istememektir çünkü duyduğunda sadece sinirlenirsin.

5 yıllık ilişkiyi bitirip fazla üzülmemek

yapılanlar senelere yayılmışsa bir de üstüne görülen sadakatsizliklere nötrlediyse insan kendini umursanmıyor, ya da az umursanıyor bilemedim.

balık burcu erkeği

duygusallar mı bilmem ama alıngan oldukları kesin.

doğum gününde aramayan sevgili

Sırf kavgalı oldğunz için bilerek aramıyorsa... Devamı gelemedi.

bb krem

normalde bb kremin gereksiz olduğunu düşünen ben missha ile tanışınca sen nerdeydin daha önce dedim. missha bb krem der ve susarım.

sözlük yazarlarının en son okuduğu kitaplar

bir psikiyatristin gizli defteri.

missha

kesinlikle bb kremlerine sahip olunmalıdır. kapatıcılığı gayet yüksek ve makyaj yüzünzde gayet doğal duruyor, sivilce falanda yapmıyor ürün zaten bitkisel.

burcu esmersoy

37 lik olduğunu duyunca şok etkisi yaratamıştır.

allahım sen başbakan erdoğana yardım et amin

bunun duasını eden faiz lobisi vs zırvalıklarına inanan gerçeğe her şekilde gözlerini kapamış insanların ciddi anlamda beyin fonksiyonlarını yitirdğini görmekteyiz bu tipler daha çooook amin derler.

v for vendetta

bugünün türkiyesini anımsatır.

umursamaz erkek

çoğu zaman zorla güzellik olmaz kafasındadır.

beyaz göz farı

göz altlarına fazla sürmemek şartıyla açık ten renginde ışıltılı ve hoş bir görüntü elde edilen hede.

ilişkinin bitmeye başladığını gösteren hareketler

başkalarından hoşlanılıyorsa sürekli kafada ayrılık sahneleri beliriyorsa eskisi kadar kıskanılmıyorsa bir şeyler bitmiştir.

3 kez görüşülen kişiyi unutamamak

sağlam bir etki bırakmışsa insanda unutulmaz.

türk kızındaki bacağımı açtım seksiyim tarzı

kendi hakkında başlık açtırtmışsa seksi olmayı en azından dikkat çekmeyi başarmış kızdır.

atatürk ders kitaplarından çıkarılsın

Koyun gibi peşlerinden gittiğiniz hırsızın uğursuzn resmi koyulnca tatmin olursunuz anca demokrat bir ülke kurup rahatÇa yaşamanızı sağlayan adamın ki kaldırılsın yeter ki foyalar da hazır ortya Çıkınca bazılarının gerÇekler bir taraflarına batıyor.

uzak mesafe ilişkide kızın erkeğin yanına gelmesi

son 2 yıldır yaptığm eylem, gayet normal ve güzeldir.

1 75 boyundan kısa kadınlar

Yok 1.75ten kısa kadınlar sokağa Çkmasn yok 1.65ten kısa kadnlar yaşamasın ulan türkiyede yaşıyosun boy ortalamsı zaten 1.65 bunu diyen türk erkeklerinin boy ortalaması 1.75 bildğin tıfıl neyin kafasındasınız.

1 83 ten kısa boylu erkekler

kendileri dünya ahiret kardeşimdir.