bugün

beline sahip olamayanlar için aparat. bu kadar mı zor o an kendini geri çekmek.
14 şubat demek sikiş anlamına gelmiyor ama youtube denen platformda en az 2 video arayla karşıma çıkan reklam. Yeminn ediyorum şimdi şarkı değiştirdim yine çıktı siz düşünün.

Bir de alın sevgililer günü gülü hediye falan diyor dalga geçer gibi. Mix açtım 2 müzik arayla sex reklamı çıkıyor.
youtube'a ne reklam verdin amk. trivago ile yarışırcasına...
youtube'a niye reklam veriyon o.ç? ürettiğin prezervatifle senin amına koyacam bir gün.
teknik resim defteri ve teknik resim kağıdı markası.
Ayrıca kalitesi rakiplerinden üstündür.
31 için ideal prezervatif.
edit: ne var olum
Mentollü prezervatifin mucididir. Arge departmanı komple akşamdan kalma mıdır nedir. Mentollü prezervatif mi olur amk? Yakıyor çok pis
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
ilk cinsel tecrübelerimin önemli kısmında bana eşlik etmiş olan marka.
Düzine düzine Tuketmekten keyif aldığım marka.
en son 2017'de aldığım paketi halen durmaktadır. bereket girdi anladığım kadarıyla.
Durex fırsatı kaçırmamış.

"Muz korunmalıdır. Daima".
görsel
En kaliteli prezervatif markasıdır. Diğerleri yırtılırken bu yırtılmıyordu.
Sizin de sayfanızda bu mamulün reklamı çıkıyor mu?
Sürekli öyle yapan kız böyle yapan erkek diye giri yazıyorsunuz sonra da bunların reklamı çıkıyor. Başımıza taş yağdıracaksınız korkuyorum.
bir zamanlar fiks tercihim olan markaydı. şimdi çeşit ve marka sayısı arttı, duruma göre bakıyoruz artık.
bu senede 31 diyerek gönlümü kazanan kondom markası. benzin shell'den kondom durex'ten alınır.
Patlamiyor diyen Allah'a sirk kosuyordur.

Her iliski sonrasinda icine su doldurup, kontrol etmek gibi hayatimda yeni bir saplantiya sebep olan durex, senin de amina koyayim ben.

Ne zaman baba olup olmayacagim siz mi karar mi vereceksiniz amina kodugumun ibineleri...
o bile pahalı hale geldi markası. parachute, lets falan takılıyoruz artık.
şarjlı pil çıkarmışlar galiba.
S2şmek de lüks oldu amk.

görsel
en son 4*20 li klasik aldım 800 lira verdim 2 ay olmuştur. şu an kaç bakmadım gidişat bok.
ay sevgililer gününe özel yemeksepeti'nde %50 indirim varmış. en büyüğünden alın da ne yapalım şişirip balon yaparız.
dün 6 kutu aldım migros sanal marketten öylece poşete koyup göndermiş amına koduklarım.
Bir okamoto olmasa da Orta segmentin en iyisidir.