bugün

Zannımca en iyi türk müzik kanalı.
(bkz: yuxexes)
turkiyede kaliteli yayın yapan ender muzık kanallarından biri,bir digeri icin
(bkz: kral tv)* *
live performance programları ile konserleri evlere taşımaya çalışan, kanatimce türkiyenin en iyi yerli/yabancı parça çalabilen, çeşitli müzik programlarına sahip olan, müzik için açılmış kanal.

(bkz: yuxexes)
logosu gittikçe kanal d nin logosuna benzeyen.türkiyenin en iyi müzik kanalı.
bide (bkz: dream türk)vardır.
mtv özentiliğini bırakıp, x weekend yerine x haftasonu yapan kanal. ha hala vardır özentilik ama olsundur, zamanla aşılacaktır.
Trend 2005 fuarında görevli olmam sebebiyle ropörtaj yaptığım tv kanalı.

(bkz: insanların şöhrete meraklı olmaları)
güzel bir tv kanalı. diğer kanlların reklamlarından gına geldiğinde, daha bir izlenesi kanal.

rap ve rock tarzı parçaları, bol bol yayınlamaktadır. konserleri de canlı yayınladığı vakidir.
Alternatif dinleyicilere hitap eden bir muzık kanalı.
en iyi müzik kanalı olduğunu düşünürken, gece saat ondan sonra yayınlamaya başladığı garip yarışma programları ile bu fikrimi sarsan kanal.
son zamanlarda ege cubukcu'yu insanların gözünde'bir sey'yapmaya kendini adamıs,ya da öyle görünen aydın dogan yayılımcılıgının güzel kanalı.
Gun icerisinde eski rock'n coke görüntülerini ballandıra ballandıra vererek elde kalmış rock'n coke biletlerini para ettirmeye çalışan muzik kanalı.Barısarock'tan hic bahsetmemesi gayet normal olan cunku buyuk sirketlerin ve patronların tekelinde olan muzik kanalı.
alternatif yayın yaptıgını sanan fakat endüstriyel müzigin dısına bir turlu cıkamayan ve cıkmak istemeyen muzik kanalı.
son zamanlarda fazla kalitele olmayan şarkılar yayınlamaya başlamışlardır. bi de kardeşi vardır. (bkz: dream turk)
rock n coke'ta sahne alacak olan muse'u canlı canlı izleyeceğimizi vaadedip, sonra da bu vaadini unutan kanaldır. sen git 2 dakikada 1, rockncoke reklamı yap, muse gelcek placebo gelcek de sonra da yayınlama söylediğin saatte.. yazık böylelerine..

(bkz: dream tv seni sevmiyoruz)
doğan grubunun eline geçmesi ile eski güzelliğini kaybeden kanaldır. gerek yayınladıkları şarkılar gerek gece verdiği saçma yarışma ile hayal kırıklığı yaratan kanaldır. (bkz: eskiden bi dream tv vardı ne oldu)
(bkz: allah belanı versin dream tv)
soundwave adlı içler acısı bir programı vardır.Bu programın sunucuları buram buram özentilik kokmaktadır.Eskiden gerçekten de güzel programlar olan bu kanalı artık sevmiyoruz.
Ayrıca çok dandik bir sitesi vardır.
dogan grubuna ait türkiyedeki en iyi müzik kanalıdır.
türker inanoğlu'na ait frekans bandı satın alındıktan sonra* numberone'ın tahtına oturan müzik kanalı. doğan medya binasındaki yeri diğer küçük kanallarla aynı yerdedir.
yabancı sözcüklerle program adı üretmeyi pek seven bir tv kanalı..
bazı program isimleri dans@, advanced, rock me, turkish hip hop..
insan bunlar yerine "dans et, gelişmiş, beni oynat (biraz alakasız ama), türkçe hip hop" gibi isimler arıyor ama yabancı kelime özentiliğinden avucunu yalıyor..
(#894218)
rock n coke canlı yayınında ceza nın ettigi kufru canlı canlı vermiştir. televizyon tarihinin unutulmaz anlarından biri bu kanalda y7asanmıstır.
(bkz: advanced) programı sayesinde az tanınan fakat kaliteli müzik yapan gruplarla tanışma fırsatı veren tv kanalı.
az önce marilyn manson'un sapıkötesi (s)aint gibi +30 klibini sansürsüz yayınlayarak beni dumurlara uğratmış müzik kanalı.