bugün

klipler haricinde müzik ve sinema temalı güzel programlar da oluyor.
yerli versiyonu olan dream türk hala yayındadır.
Kapandığı için biraz kırgınım.
mtv, Dream ve number one tv karşısında çürüttük gençliğimizi. Gerçek oldlar bilir.
görsel

Karasal yayınına son verip internet sitesi üzerinden yayınına devam eden müzik kanalı...

https://www.dreamtv.com.tr/
yayın hayatına sesiz sedasız birden ansızın kapanan kanal.
Son zamanlarda hep aynı şarkıyı çalmaya başlasa da izlenebilir tek tük kanaldan biri.
Şimdilik en kaliteli yabancı müzik yayını yapan Türk kanalı.
Lise yıllarımın kanalı. Tabii daha yaşayacaklarımdan habersiz rahat rahat takılıyormuşum. Hatıralar bile yoruyorsa demek ki...
evde sürekli açık kalan güzel kanal. artık her televizyon propaganda kanalına dönmüşken en sevdiğim. popcorn programı de sinemadan güzel haberler ediyor. sımsıcak kanal.
Dream hafta sonu konuğu freddie mercury olan kanal.
Helal olsun gözüme girdiniz.
Bu müzik kanalında metallica'dan mahmut tuncer'e kadar her türlü sanatçıyla karşılaşabilirsiniz.
Muhteşem programlara sahip müzik kanalı.
Genç iz programı favorim.
Şarkı seçimleri de güzel.
tv'ye karşı ön yargılı olsam da burada cidden seçici şarkılar çalındığı kanısındayım. yani beni yanıltıyorlar ne zaman açsam. ama yine de pek izleyesim gelmiyor. 10 sene önce olsaydı belki..
hit yayınlamak yerine kimsenin bilmediği boktan şarkıcı bozuntularının dandik kliplerini yayınlamayı misyon edinmiş. sunucu kızları güzel olmayan, iki lafı bir araya toplamakta zorlanan ve bazıları neredeyse oradan emekli olacakmış gibi yıllardır hiç değişmeyen. birsen birdir in yerleştiği abd den yaz için geri gelip zenci kocasıyla kameralar önünde yiyişerek program sunmasına eyvallah diyecek kadar laubali bir kanal yap ve adını dream tv koy. ne dream i aq, nightmare tv olsun daha uyar.

not: bu kadar saydırdım, çünkü zaten çok az yabancı müzik kanalı var, onların da iyi olmasını istiyorum. dream tv önemli bu konuda, ne kadar sövsem de her zaplayışımda üzerinden geçtiğim kanallardandır. ama artık çok sıkıcı bir havası var kanalın, o yüzden lütfen biraz kaliteyi arttırın ya!
iyi güzel kanal da, niye türkçe rock veya rap şarkıları yayınlıyor ki? dream türk'ü boşuna mı yarattınız?
kuru götlü konuşmayı bilmeyen sunucunun acil değişmesi lazım.
salı günleri 18.20 - 19.00 arası rap müzik çalmaktadır .
Akustik programiyla bitmek bilmeyen bir gunu sonlandirmanin en iyi yollarindan biri. Yumusacik yapmistir.
Rock me isimli bir program olan kanal şu anda. Ergenlik tribine soktu beni Boulevard of broken dreams ile. Rock me diyor ama placebo üstüne arch enemy, Metallica falan çaldı ben anlamadım...
Canlı yayınlarını sevdiğim kanal. Türk müzik kanallarında 'sunucu' eksiği var, hatta son dönemde soyları tükenmekte. Sadece sıradaki parçayı sunan samimiyetsiz vj'ler barındırmaktansa okuyan, izleyen, çok dinleyen insanları ekran önüne çıkardığı için yönetimi tebrik ederim. izlerken bir şeyler öğrenmek gibisi yok.
iyidir hoştur da, justin bieber ve 1d klipleri yayınlamasalar daha bir hoş olacak. Kaliteyi düşürüyorlar böyle yapınca.
Logosunu ubuntu'dan araklamışlar sanırım. *
senelerdir türkiye nin en iyi müzik kanalı.
En iyi sunucusunu amerikaya okumaya göndermiş kanaldır.
Kaliteli tek müzik kanalı. Number one da fena değil.
güncel Önemli Başlıklar