bugün

entry'ler (1567)

macaristan vizesi

Son günlerde istanbul üzerinden başvuru yapan varsa bilgilendirse çok iyi olur.

evlilikte hep kadının dediği mi oluyor

%80 evet çünkü millet karının sözünden çıkamıyor.

veteriner hekim

türkiyenin covid 19 a karşı üretmeye çalıştığı aşı çalışmalarında son 3 e kalanlardan 2 sini Veteriner hekimler yürütmektedir.

kendini doktor sanan hemşire gıcıklığı

bir kaç ilacın genel olarak nelere iyi geldiğini ister istemez ezberlemeye başlayınca ortaya çıkan bi kendini bir şey zannetme durum. Yaşlı hemşireler çokca bu triplere giriyor.

not: karakterli olan sayın hemşirelerimiz hariç

kargo şirketlerinin cumartesi pazar çalışmaması

bir çoğu cumartesi teslimata devam ediyor.

krematoryum

son günlerde kedi ve köpekler için de tercih edilmeye başlanmıştır.

corona virüsü

Türk Veteriner Hekimleri Birliği Merkez Konseyi, Çin’de ortaya çıkan korona salgınına ilişkin bir açıklama yaptı.
https://tvhb.org.tr/2020/...-salginlara-dikkat-cekti/

kız üçüzlere isim önerileri

Aysel,birsel ve Nursel.

kreuzberg

Berlin’in coplük olarak adlandırılacak yerlerinden bir tanesi.

ukrayna

en son 2015 ekim ayında gitmiştim. O gittiğimde bana çok ucuz gelmişti ve para birimleri bi o kadar değersiz. 4 gün kadar kaldım ve bugün döndüm, aradan neredeyse 4 yıl geçmişti. Ülkelenin doğusunda savaş (daha çok politik) olsa da aradan grivna dolara karşı epey bir direnç göstermiş. Türk lirasının da değer kaybetmesi bizler için Ukraynayı daha pahalı hale getirdi.
(bkz: Grivna) (bkz: Türk lirası) (bkz: Dnipro) (bkz: Zaporijya)

krematoryum

https://petkrematoryum.com/ kedi ve köpekler için krematoryum hizmeti vermekteler.

pegasus hostesleri

çoğunun gözü thy de, fırsat bulup geçmeye çalışıyorlar.

romanya

transilvanya muazzam doğaya sahip. Gidin görün imkanınız olursa yaşayın.

istanbul da yapayalnız olmak

sosyal etkinliklere katıl, paraya kıy biraz.

masterchef türkiye

izlenebilirlik uğruna insanların birbirine hakaret ettiği yarışma benzeri bir şey. insanların saçma sapan birbirlerine tripler atıyor. Ve bu insanlar sözde meslektaş birbirlerini ne hale getirdikleri ortada.

dog walker

sözlük anlamı köpek gezdiren- köpek gezdirme.
Son zamanlarda ülkemizde de bir meslek kapısı olmaya başlamıştır. Eğer köpeklerle iyi anlaşan biriyseniz en temelde korkmuyorsanız boş zamanlarınızda bu işi yapabilirsiniz. Köpeklerle vakit geçirerek hem üzerinizdeki kötü enerjiyi atarsınız hem de az da olsa cep harçlığınız çıkar.

krematoryum

şuan istanbulda pet hayvanları için hizmet veren yer vardır. Ülkemize kültürel olarak yakın olmasa bile hatırı sayılır düzeyde talep görmektedir.

gezgin sözlük

ara ara çekilişler de yaparak takipçi kasmayan çalışan bir sözlük kuruluşu.

erasmus için ülke önerisi

paranız olduktan sonra her yer size iyi gelecektir.yeterki aktif bir öğrenci olun çok fazla kişiyle tanışın. POLONYA ÇEKYA SLOVAKYA en favorilerden.

rossmann

Dis fircalari cok iyi ama Turkiyede pahali biraz.