bugün

entry'ler (12)

la vita e bella

Sonunda tank ın gelmesi güzel olmuştur

(bkz: çocuk sevindirmek sevaptır)
(bkz: bi tur versene)

ultima online

orta okul ve lise yıllarımı yiyen lgs*yi kazanmamı engelleyen muhteşem oyun . oynadığım için hala pişman değilim . boş zamanı olanların oynamasını şiddetle tavsiye ettiğim mmorpg

(bkz: world of warcraft)

oray eğin

Arkadaşlarımın bana benzettikleri gazeteci . ve gördüğüm kadarıyla kimsenin lafının altında kalmıyor . ilginç bir hazır cevaplık

wertyu

q klavyede q harfini atlayıpta basılan 6 harfli klavye kelimesi . nick olarak kullananlarda var .

sacini kendi kesen insan

kesmesini bilmiyorsa yamuk bir saç stiliyle gezen insan

(bkz: berbere gitmeyi dene)
(bkz: bırak çocuğum o makası)

dota

Su an en guncel map versiyonu 6.43b olan devamının geleceği süper w3 tft haritası . Ayrıca basshunter adlı * hedenin harita için çıkardığı şarkıda mevcuttur .

sözlerinide yazayım tam olsun .

Basshunter - DotA =

We're sitting here in Ventrilo
playing some DotA
running around creeping
the opponents we're sleeping
We push on and we're owning
with the opponents we're toying

basshunter in quakenet irc server'ında #basshunter.se adında kanalıda mevcuttur

diğer bir ünlü şarkısı*nın klibinde kanaldan bir kaç adamı banladığınıda görebiliriz .

counter strike

takımımızın olduğu sıklıkla net ve lan uzerinden 5 versus 5 maçlar yaptığımız hem yetenek hemde strateji üstüne kurulu en buyuk fps oyunlarından

(bkz: aim)
(bkz: headshot)
(bkz: ses kasmak)

gürgen öz

Geçtiğimiz saatler içinde yaptığı manken taklidiyle beni yarmış oyuncu .

(bkz: parlak gelecek)

bu mudur

nil karaibrahimgil'in dibdidududu bölümünde yeni nesil aşıkların cinsellik için aşık taklidi yaptıklarını * ima etmesi hoş olan parça

nil karaibrahimgil

bu mudur parçasının bi ayrı güzel olduğu algida reklamındaki şarkıyı * seslendirmesiyle tanımaya başladığımız genç sanatçı .

james alan hetfield

detone sesini zamanla geliştiren ve dünyanın önemli frontmanlerinden ritim gitar çalan metallica solist i , çok iyi söz yazarıdır , sözleri anlamlı ve düşündürücüdür .

uludağ sözlük ün ismi ulu sözlük olsun kampanyası

mantıklıdır . neden olmasın denebilecek bir kampanya . desteklenesi .