bugün

show tv sanırım doktorlar diye bir kanalla beraber yayın yapıyor. sadece haberlerde show tv görüyoruz, bıktık yahu!
sanırım doktorlar diye bir kanal var ve ara sıra show tvyi yayınlıyor.
show tv'nin günün 20 saatinde yayınladığı dizi. iyi ki zamanında çektirmiş bu diziyi, yoksa bütün yaz sezonunu nasıl geçirecekti?
siz koyun onlar ne görse izler kıvamında hayal edilen izleyiciye cevap misalidir.
sıkıcı olsa da izleten dizi. gece sahur programı izlemeyenlerin tercihidir.
çevremdeki hemen hemen herkes bu diziden ya nefret ediyor ya da bıkkınlık yaşıyor. O halde bu kadar ısrarla ve sıklıkla yayınlanmasının sebebi nedir? bir tür bezdirme politikası filan mı? biri doktorları durdursun, ekran daha fazla kirlenmesin.
uyayan sevgiliyi beklerken izlenen dizi. lan adam kalk yoksa neşterliycem kendimi sinirden.
ara sıra show tvyi gösteren kanal.
eski bir dizi, ama genelde yaz aylarına girdiğimiz zaman show tv sürekli olarak bu diziyi yayınlar.
show tvnin cennet mahallesi isimli dizisinden sonra en fazla tekrarını verdiği dizi.
kafa bu arkadaş !
10 kişiden 6'sının masada kaldığı, 3'nün nabız durduktan sonra müdahalelerle geri döndürüldüğü, 1 kişinin ise sorunsuz ameliyat olduğu dizi. insan gitmeye korkar lan buraya. sapasağlam gidiyorsun, ölü çıkıyorsun.
sahurda dahi yayınlanan dizi. öyle böyle değil.
her ramazan tekrarlanmaktan bıkmayan ama kutsi için izlenebilecek, sahuru beklerken oyalayan hoş dizi.
grip olanın bile en az bir beyin ameliyatı geçirdiği dizidir.
bilmem kaçıncı kez izlediğim dizi.
yani elimde olmadan, öyle denk geliyor, yaz bir de evdeyiz, ne bilim asosyallikle alakalı olsa gerek bakıyorum, artık ezber oldu diyebilirim.
(bkz: show tv nin sürekli doktorlar dizisi yayınlaması)
show tv'nin eski bir dizisi. bu yaz sürekli olarak yayına verdikleri dizidir de ayrıca.

not: 72 saatir doktorlari izliyorum, 2 sezon da house izledim mi eylül tusuna hazirim,tipa gircekler oglum hic ugrasmayin oturun izleyin.
Show'da günde üç öğün verilmeye başlayan bir dizi.
+eee öğrenebildin mi bari yemek yapmayı?
-Hayır. en son imam bayıldının tarifine bakmıştım, kalp ameliyatından bile zor...

edit: hala sevmiyorum bu diziyi. ama bu diyalog hoşuma gitti
gidip kusasım var artık yalan dünyadan...
hastaneye eli kanayan biri gelse dahi ameliyata alınıyor. çok enteresan olduğu kadar da tedirgin edici bir dizi. artık kendimden şüphelenmeye başlayıp doktora gitcem sağlıklımıyım diye..
bunun yanında insanları salak yerine koyan show tv'ye burdan sesleniyorum: madem eski bölümleri tekrardan veriyosunuz; bari gecede sabahki bölümün tekrarını vermeyin. tekrarın da tekrarı yapılıyor. show tv'yi ne zaman açsam sürekli doktorlar. yeter artık biri dur desin bu işkenceye..
neyse ki dizinin baş karakterlerinden ela isimli asistan hatun bu diziyi izlenir kılıyor.
zenan'a fena halde uyuz olduğum dizi.
çok bilmiş zenan yüzünden izlemediğim dizi. herkes salak bir bu akıllı. behzat ç.'deki eda havası var kendisinde.
show tv'nin gece gündüz demeden şu ramazanda yayınladığı irrite edici dizi. yahu siz doktorların öyle aşk meşk peşinde koşturduğunu mu sanıyorsunuz ki? bir kere senaryosu kötü, dandik yani. adamlar beyin kanaması geçirene kadar çalıştırılıyor karısını çıkarsan karşına bu kim der o derece. ama bakıyorsun dizideki adamlara gayet güleç şen şakrak aşk sevgi çiçeği hepsi maşallah.