görsel

"Grey's Anatomy" adlı amerikan dizisinden uyarlanan yerli dizi...

Swh ...
Uygun sevgili kişisi bulsam beraber izleyeceğimiz dizi. Sonra hekimoğlu izlemeye başlarız *
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
son bölümlerinde saçmalamasına rağmen bence güzel diziydi levent çok acılar çekti bir ela yüzünden.
en kutsal meslektir.
Hem dayak ye hem iş yap insanlarıdır.
Doktorlara dayak atan net otostop çocuğudur!
Teve2'de tekrarı var.
bu dizinin üzerinden yıllar geçti ama hâla ara síra açar izlerim güzel dizi.
görsel
görsel
Acaba bu yaz hangi kanal yayınlayacak acaba doktorların tekrarının tekrarı yoksa yaz başlamış sayılmaz.
nedenini bilmediğim bir şekilde her tekrarında izlediğim repliklerini bile ezbere bildiğim dizi.
bir şey var bu dizide. böyle mıknatıs gibi hipnoz gibi bir şey.
Bu lanet dizi şu an TV8.5 da 19 bin 963. kere yayınlanıyor. Binbir Gece ve Aşk-ı Memnu'yu geçti vallaha.
Para ile verim alınabilir.
görsel
doktorların emmeli gömmeli vurdurmalı hayatlarına değinen dizidir. bittiği rivayet olsa da halen bazı kanallarda yaşamaktadır.
Bunu izleyip doktorların bütün gününün aşk meşkle geçtiğini sanıyor ya insanlar, yanarım yanarım ona yanarım...
Biteli 11 yıl olmuş ama benim beynimin köşesinde hala oynuyor sanki bu kabus. Ne salak salak şeylere maruz bırakılmış şu gençliğimiz.
psikolojik işkence.

bir diğeri için (bkz: arka sokaklar)
Nesilden nesile koşturup duracak olan dizi film.
izleyecek olan, iki üç kuşak sonrası bebeler, " aaa biliyo musun büyük büyük dedem, şu Zenan' a bitiyormuş ahahaha" diyecek zannımca.
Şu an tv8'de yayınlanan yıllar önce bitmesine rağmen 10 senedir hâlâ yayınlanmaya devam eden efsane dizi.
69.bölümde kızın şah damarının patladığını instagramda videosuna denk geldim. Yıllardır o kadın ölüp ölmediğini merak etmiştim. Gece gece hiç üşenmedim araştırdım ve o bölümü bulup izledim. Yılların verdiği merakın giderdiğime sevinsem mi yoksa kadının öldüğüne üzülsem mi bilemedim. Vay anasını be.
Ben milyonuncu kez izleyen birisi olarak bu suatın levente olmayacak yerler de hep kazık attığını düşünüyorum.

Tam ela ile evlenecek suatla bi konuşma yapıp elaya güvenmiyor elayı terkediyor.

Sonradan gelen naz elmasla da tam evlenecek az önce. Nikah şahidi olarak geldi. Adama yine nikah masasında diyor ki ela türkiye ye geri dönüş yapıcak haberin olsun. Bi düşün istersen. Troll gibi ya. Koptum gülmekten.

işte bende hala böyle diziyi izleyip saçma sapan tespitler yapıp gülüp eğleniyorum.
iyiki değilim dediğimdir. steteskopumla döverdim yemin ediyorum sizi.
ömerin ölüm sahnesi der susarım.