bugün

Cevirileri guldurur. (bkz: haci)
yaz günleri hayat damarlarımdan biridir.
Cancazımdır. 24 saatimi geçirdiğim canını yediğimin dizi izleme sitesidir. Olmazsa olmazlarımız arasındadır.
last.fm'den sonra anlamsız yasak yemiş sitelerden biri daha. milletin işi gücü yok başkasının hayatına burnunu sokmaya devam ediyor. (bkz: hamileler sözlüğe girmesin)*
Kahrolsun ''reklamı kapatmak için tıklayınız'' yazan yere tıkladığımda açılan reklam.
Alanında en iyi site. Ama sonunun Diziport gibi olması da olasılık dahilinde.
altyazıları değerlendirme yetkimi elimden alan site. adam bildiğin takoz gibi çeviri yapmış, hadi anlarım yanlış çevirse dalgın olsa neyse ama bazı yerlerde öyle ki karakterin ağzından çıkmayan kelimeyi kafasınca eklemiş. ve ben bunu şikayet ettim diye suçlu oldum. şaka gibi olan site, gözümden düştü.
her tarafı reklam dolu sitedir, dizi izlemek için ilk tercih edilir o ayrı.
dizilerin vazgeçilmezidir. yabancidiziizle ek olarak önerilebilir. *
kullanışlı sitedir.
yazın çok para harcamanızı engelleyen sitedir.
televizyonla ilişkimi kesme sebebim. en kaliteli dizi izleme sitelerinden biridir. kapasitesi oldukça geniş özellikle sıkılınan yaz gecelerinde şüphesiz en iyi arkadaş.
bir kaç gündür girilemeyen sitedir. buradan yetkililere sesleniyorum;

"evine dön tülay, sensiz olmuyor"
şu an girilebilen sitedir.
asla vazgeçemeyeceğimiz dizi izleme sitesidir.
müptelasıyım.
game of thrones 3. sezon 9 bölümde film başlarken alt yazılarda gezi parkına destek veren film sitesi (bkz: eşekherif)
dexter ve walking dead. Hastasıyım.
sevgilisi olmayanların sevgilisi.
en sadık dostum ayrıca bir kere olsun sorun yaşamadım. seni seviyorum dizimag.
evde televizyon ile mücadelesine tanık olduğum site.
t:televizyon
d:dizimag
i:izleyici

t: izleyici şöyle geç bi karşıma sana güzel bir program göstereyim
d: no n no no man you gotta watch your american sequence*
t: canım olurmu öyle şey, sen geç otur gündemden geri kalma haber göstereyim sana ben neler olup bitiyor biraz sosyalleş
i: ben, ben bilmiyorum
d: man* c'mon you don't wanna miss that.

sonuç: dizimag kazanır, en az 7 bölüm diziden sonra* site kapatılıp uykuya geçilir.
ilk üyeliğimi olumsuz, küfür içeren veya saçma tek bir yorumum olmamasına rağmen kapatan, açtığım diğer üyelikte mutlu mesut yaşarken ikincisini de kapatan site. yöneticileri bu kadar çıtkırıldım olan bi site daha görmedim ben. önceden çeviri kelimesini yazmak bile yasaktı yorum kısmına bilenler bilir.. şimdi yazıyorsunuz ama olumlu olmadığı sürece hesabınızı siliyorlar, yıllar yılı emek verdiğiniz yeşil butonlarda bi tarafınızda patlıyor. şunu anlayamıyorum sayın moderatörler, hep mi iyi şeyler duyacaksınız? güzel olunca teşekkür et, kötü yaptığımızda ise sus. yoksa tü kaka kapattım gitti..
Torrent indirme gibi bi uğraşıdan kurtaran, kendi altyazi ekibini bile kuran, saygi duyulması gereken muhteşem site.
dizi hatırlatma olayı on numara beş yıldız olmuş.
kullanıcı bilgilerimi güncellemem akabinde artık kendisine ulaşamadığım site. bir aktivasyon mailini göndermekten acizler, sorsanız dünyayı kurtarıyorlar. yani kullanıcı bilgilerini güncellemeyin dostlar adamların sistemleri tırt.

edit: an itibarı ile bana şu şekilde cevap vermiş sitedir. helal olsun valla.
http://www.youtube.com/watch?v=2Z4m4lnjxkY#at=65
atarlı ergenlerin yönettiği site.