bugün

entry'ler (464)

özel mesaj almak isteyen yazarlar

yıllardır sözlüğe girmeyen biri olarak durgunluğuna şoktayım, konuşmak isteyenlere açığım.

acemi şoförlere tavsiyeler

siz hatasız dikkatli mantıklı bir hızda sürerken arkadan hızla gelip sizi geren dallamaların yanınızdan geçerken mal gibi bakmalarını önemsemeyin, trafikteki erkek terörünün sizi panikletmesine izin vermeyin gerisi pratikle hallolur.

gluten

bir çok hastalıkla ilişkili olup tahıllarda bulunan protein grubu. gluten free diyetle beslenen arkadaşlara sorum olucak ama yeşillendirirlerse çok sevinirim. (bkz: format ağladı)

öpüşmek

ne güzel yalnız ve güçlüyüm temalı yürüyüşümde sokağı dönmemle karşılaştığım hede.**

arkadaşla artık eskisi gibi olmamak

birbirine zaman ayırmama, ortak alanların, ilgilerin azalması söz konusu ise olabilecek durumdur.

şener şen in en akılda kalan film sahnesi

jilet satma sahnesidir. *
(bkz: en güzel şener şen replikleri/#13864418)

sözlük yazarlarının itirafları

şöyle eski entrylerimi okuyayım dedim bir şey farkettim büyümüşüm lan ben, ergenlik sancıları yaşamışım bir de. aslında günlük tutmayan ve geçmişi unutmaya meyilli biriyseniz uludağ sözlük e yazmak güzel bir şey.

her insanın biraz deli olması

doğru bir kavramdır. en normal olduğunu düşündüğünüz insanla bile bir süre yaşarsanız garip huyları olduğunu keşfedersiniz.

doktor yazarlar

ya burda da mı hava atıyoruz arkadaşlar?*

sözlük yazarlarının merak ettikleri

geleceğim. allahını seven üstüme falcı atsın*

sevdicegin elinin ilk kez tutuldugu an

bu olaya bir kere bile heyecanlanmamak sevginin yetersizliğini mi gösterir ey sözlük.

şu an uyumayan yazarların yaptıkları

coldplay dinlemek. chris martin e aşık olmak.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

arkadaşlar sik gibi bir hayatım var şu sıralar uzmanlık sınavına kasmam gerekiyor bir de hayatımın aşkını bulsam güzel olurdu.

en son izlediğiniz film

(bkz: room) tavsiyedir, bir anneyle oğlunun sevgisini birbirlerine tutunarak hayata adapte olma çabasını anlatıyor.

aşık olunacak erkeğin 3 özelliği

temelde;
zeka
espri yeteneği
kafaların uyuşması
olsa güzel olur; yakışıklılık olmadı bir tatlılık

bu saatte güzel giden içecekler

(bkz: su)
(bkz: diyette olmak)

winamp kullanmış efsane nesil

efsane olmaya ne meraklı insanlarsınız ya.
tanım verelim winamp kullanarak efsane olan nesildir.*

3 günde aşkım diyen sevgili

sevgili olmak için sevgili olan bireylerden beklenen bir durumdur.

sözlük yazarlarının uyumama sebepleri

(bkz: biyolojik saate sıçmak) sıkıntı, sosyal medya olası sebeplerdir.

sözlük yazarlarının itirafları

yoruluyorum biliyor musunuz? mesela sizin yukarıda ne yazdığınızı okumak için bile yorgunum.