bugün

geniş bir arşive sahip olmakla beraber, dizileri hd kalite yayınlayan dizi sitesi. yeni favorim.
(bkz: linkini vereyim de tam olsun)

http://www.dizimag.com
tasarımıyla olsun, arşiviyle olsun yeni favorim haline gelen site. dizilerin bölümleri hakkında adı, ne zaman yayınlanacağı gibi bilgiler içerir. aynı zamanda hem hd kalitesinde hem de normal kalite de izlemek mümkündür.
video bölümleri arasında otomatik olarak geçiş yapıyor lan.

yirim yirim.
neredeyse aradığınız tüm dizileri bulabileceğiniz güzel bir site. takip listesine aldığınız dizilerin yeni bölümleri yayınlanınca mail geliyor. ayrıca sayfa temasını kendiniz belirleyebiliyorsunuz. diğer parta otomatik geçiyor. kota sorunu olanlar düşük kalite izleyebiliyor. ana sayfada yeni bölümü yayınlanan ve yayınlanacak olan diziler gösteriliyor.

kısacası çok sağlam bir site. kesinlikle tavsiye ediyorum.
izlenilen dizilerde kısım kısım atlamaları otomatik yapması pek güzeldir.
yayınlanan bölüm anında siteye ekleniyor. helal olsun işini iyi yapana.
düşük kalite veya yüksek kalite seçeneği sunuyor bağlantı sorunu yaşayanlar için.
torrentsız günlerimde beni diziport rezilliğinden kurtamış olan süper kaliteli site.
gerçekten sağlam bir arşive sahiptir, güzel bir sitedir ne aranırsa bulunabilir.
piyasadaki en sağlam dizi sitesi.
ne yazık ki eski hızını özletmeye başlamış site.
kısımlar arasında otomatik geçiş yapmasıyla gönüllere taht kuyrmuş sitedir. yerimden hiç kalkmadan koskoca diziyi bitirebiliyorum geçirmiyor ama süper oluyor.
Gördüğümden beri bağımısı olduğum, her boku bulunca çıldırdığım, tapındığım site.
Aklınıza gelen tüm dizilerin bulunduğu site.
büyük bir arşive sahip güzel bi dizi izleme sitesi. partlar arası otomatik geçişe sahip.
futuramanın 6. sezonunu yüklemesiyle ders çalışmama sorunsalıma sonsuz katkıları olan site.
polisiye klasikleri without a trace ve law and order special victims unit' i bünyesine ekleyerek polisiye dizi tutkunlarını sevindirmiş site.
türkiyenin en sağlam dizi sitesi.

4-5 ay evvel olsa birinciliği diziport ile paylaşır derdim nitekim diziport fenalarda. koyduğu bölümlerin değil gün , 1 saat bile dayanmadığı oluyor. ama dizimag öylemi?

anasayfası bile karizma. yeni çıkacak dizileri , çıkmış olanları şak diye görüyor tak diye izliyorsunuz.

yalnız biraz kibirli. adblock gibi bir reklam filtreniz varsa "höyt , filtre var sende , kapat öyle gel" diye trip atabiliyor. yani o aptal reklamlara tahamül etmek zorundasınız.
yabancı dizilerimi takip ettiğim site. part sistemini ortadan kaldırmış olması güzel yattığım yerden ay ilk part bitmiş kalkıyım da ikincisini açıyım diye kalkmıyorum. * benim gibi üşengeç bir insan için en önemli özelliği bu tabii. güzel yani sevilir, önerilir.
yeni keşfettiğim piyasada ki en iyi dizi izleme sitesi.
tasarımıyla,hızıyla gönüllere taht kurmuş,başarılı site.
son getirdiği özellikle izleme tadını arttırmış başarılı site. izlediğiniz dizi bölümünde çalan şarkılar, sağ tarafta belirtiliyor.
diziport sitesini ziyaret edenler artık oraya gitmeyebilirler. Kalitesi ve hızıyla, görüntüsüyle sizden +1 puan alıyor. Kota probleminiz yok ise ziyaret etmenizde fayda var.
son günlerde erişilemeyen harikulade dizi izleme sitesi.
behzat ç nin tüm sezonunu izlediğim site. gerçekten iyiler. (bkz: alkış)