bugün

entry'ler (681)

çocukken yapılan sapıklıklar

doktorculuk oynamak...

homoların hayatında seksten başka bir şey olmaması

malesef türkiye sınırları içerisinde çok doğru olan bir önerme. aa gerçi bunun homolukla alakası yok, hetero erkeklerde de bu sorun vardı doğru.

kendini nasıl hissediyorsun

dağılmış. tam olarak böyle. hayatımda devamlı bir şeyler fazlaca ters gidiyor şu sıralar. üzerimde aşırı bir gerginlik var ve ne yapacağımı şaşırmış durumdayım.

bir kızınız olsaydı nasıl yetiştirirdiniz

sevgiyle.

evlenmenin asıl amacı

birlikte yasamak, aile olmak, cocuk yapmak gibi seylerde toplumun rizasini almaktir. malum ne kadar kafa dengi bir insani bulmus olsan da yasadigin cevre nedeniyle asla istedigin gibi bir hayat suremezsin evlilik olmadan... evliligi anlamsiz buluyordum bundan 10 sene kadar once, yillar gecti dusuncelerim hic degismemis bu konuda.

birinden hoşlanınca ne yapıyosunuz

Bir yolunu bulup kendimden uzaklastiriyorum. Ama inanin nasil yapiyorum hicbir fikrim yok.

alevi kızı

Kizini erkegini bilmem de, azinliklar genel olarak daha anlayisli ve daha iyilerdir.

hayatta en çok neyden kaybettiniz

Herkes de masallah melekmis. Iyi niyetinden, sevmekten, deger vermekten kaybediyor. Peki bu digerleri nerede? Kotu niyetli, kimseye deger vermeyen, sevgisiz, bencil insanlar?

çöp bulamayınca çöpü elinde taşıyan insanlar

ben cantama atiyorum sonra cantayi cop kovasi yaninda bosaltiyorum. evet bakin daha pis olanlari varmis.

30 yaşından büyük sözlük yazarları

varliklarini bu entry disinda da belli etseler de sevinsek denilen yazarlardir. ben sozluktekileri hep 18 alti zannediyordum.

absolute zero

ark diye bir grubun sarkisi var boyle. tavsiye ederim...

tahammülü zor olan şeyler

cahil ve ukala insanlar.

sözlük yazarlarının itirafları

cok hatam oldu, bir cok insani uzdum kirdim. acisini cektim, cok canim yandi. cok guzel zamanlar gecirdim, cok kotu anlarim oldu. suan oyle bir zamanda hissediyorum ki kendimi, bir yanim her seye doymus, yasiyacagini yasamis, yaslanmis. diger yanim 4 5 yaslarinda ki bir cocuk gibi hicbir sey bilmiyormus, her seyi ogrenmek istiyormuscasina bilgiye ac, ogrenmeye, yasamaya, sevgiye ac. gidip geliyorum bunlar arasinda. uzerimde garip bir huzun var. bir yandan kendimi cok yalniz hissediyorum, bir yandan tum insanlardan sikilmis hissediyor, uzak durmak, saklanmak istiyorum. karmakarisigim...

arapça

bu gidisle yakinda ikinci dilimiz olacak olandir...

sessizliği bozan ilk cümle

o donma aninda ise, herkesin sustugu soylenecek bir sey bulamadigi, iyi ki varsin cumlesidir. ama eger sessizlik, sakinlik ve huzur anlaminda olan bir sessizlik ise nerden ciktin ulan sen dedirtir.

sevgilinizi kıskanma dozu

hice cok yakin oluyor genelde. pek sahiplenme olayim yok, karsimdakini insan olarak gordugumden dolayi. herkesin ozgur iradesi var, herkes istedigini yapabilmeli. uyusmuyorsak bitiririm, kimseyi kiskanmam, kisitlamam. belki cok basit ve duz bir mantik. belki duygusuz dersiniz. ama oyle degil. sevdim mi gayet guzel, ask dolu severim. ama yanlislarini gordugumde de ( ufak seylerden bahsetmiyorum ) kolayca soguyabiliyorum. sen benim sevgilimsin bana aitsin sunu yapamazsin demedim, demem, diyemem. kimse kimsenin mali degildir. o yuzden istedigini yapabilir ben de kiskanmam.

sözlük erkeklerine sorulmak istenenler sorular

neden bu kadar abazansiniz? ya da sadece bu platformda mi boylesiniz? aslinda bunlari yazabiliyorsaniz icinizde de olmasi gerekir. nasil bu kadar olabiliyorsunuz? neden bu kadar kufur ediyorsunuz? ya da bosverin.

gülünce diş etleri görünen hatun

onun tedavisi var artik.

satranç oynayacak kimsenin olmaması

o cevrenle alakali bir durumdur. benim arkadaslarim devamli satranc turnuvalari kovalarlardi.

açık oylayan kıza mesaj atılmalı mı

entrylerini yakin buldugun herkese mesaj atilmali. tanisilmali. kadini erkegi yok yani.