bugün

https://twitter.com/atavr...lXdB6IexcUWE8TRw&s=19

Türkiye cumhuriyeti toprakları üzerindeki en ahlaksız varlıklardan birisi.

görsel
görsel
görsel
dinsiz olmasından on kat daha iyi
durumdur. cenaze namazı kılanmayacak
tipler buradan ahkam kesiyor.
onlara göre ;
-saltanat ve halifelik kimin himayesinde olursa olsun geri gelmeli
-gericiliğin yuvalandığı tekkeler geri açılmalı
-medeni kanun kaldırılmalı ve 4 kadın ile evlilik yapılabilmeli
-arap harfleri kabul edilmeli

tabiki onların istediği şey türklerin yeniden atatürk'ten kopup, arap çölleri için kan dökmeleridir. ancak bir daha asla olmayacaktır.

görsel
tdk sözlüğüne göre isim
Dinî görüşleri her alana yaymak isteyen kimse demek olan kelime.
görsel

Beyle.
Hangi dinden olduguna bağlıdır.eger gercek tevhid inancındansa miliyetci olamaz humanist olur ekonomide sosyalist olur kapitalist olamaz.başka inanclara saygı duyar.inancından dolayı kimseyi öldürmez.kimsenin karsısında inancını belli etmektende çekinmez.mezhebi yoktur mesela hadis diye riyayetleri inancına katmaz kutsal kitabi vardır zaten.ama ehli sunnet veyya şiaysa kac onlarda her pok var.
Midyeci, simitçi, balıkçı gibi bir -cı -ci dir. Esnaftır.

balıkçıya gidin ama dinin ticaretinden de esnafından da uzak durun.

Ek: samimi inananların da zor durumda kalmasına sebep olan şahıslar.
(bkz: şerefsiz)

(bkz: riyakar)

(bkz: sahtekar)
Herkesin hayatını zehir etmeyi kendine görev edinmiş kimseler...

Her boku yerler , çok daha azını yapanı kınarlar.

Kendi çoluk çocuğuna bile huzur vermezler.

Dünyanın kanalizasyonu desek yeridir.
dinsiz olarak bilinen güruhtan on gömlek üstün vatan millet sevdalısı kişilerdir. evet hatta net ötesi...
Allah ve kitap soyleminin arkasina siginarak her turlu sahtekarlik, ahlaksizligi yapan kisi.

18 senedir yasanilanlar bunun somut ornegidir.
bu benimdir. din satarak para kazanıyorum ayynen dediğiniz gibi kendim şortla gezerken 4 tane koyu kapalı eşim var ama çok kıskancım ha bir tanesi ekmek almaya çıksın taşlayarak öldürürüm
ulkenın geldı hale bak 600 sene dunyaya ya Allah dıyerek hukmeden butun dunyaya kök salan anlı şanlı musluman turklerden
bızım bınada dıncı var yaşanmıyor demelere kadar gelmişiz way bee sen kımın ulkesınde kıme ne dedının farkındamısın musluman ulkede gelmıs adam dıncılerle yasamak zor dıyor bak bak bak cıddımısın sen.
Dincilerle bir arada yaşayan bir kimse olarak üst komşumun 23 nisan kutlayıp marş söylediğine şahit olmak beni dumura uğrattı..
Dincilerle bir arada yaşamak sabır gerektirir.
bi dinsiz söylemidir. bi insan ya dinci yada dinsiz olur ikisinin ortası asla olmaz. evet..
görsel
Ne kadar çirkin bir tabir. Ve bu tabiri kimler uydurmuşsa kendileri de ne için uydurduklarını bilememişler. Ne için kullanılaması gerektiği belli değil. Ve bu kelimeyi kullananları kınıyorum. Çok çirkin bir söz.

Menfi anlamda kullanılmak istenen söz esasında şudur:
(bkz: din istismarcısı)
(bkz: kişisel çıkarlar için dini alet etmek)

Müsbet manada kullanılmak istenen ise şudur:
(bkz: dindar)
(bkz: ehli hak)
''Kuran'' diyerek Ebu hureyrenin Söylediklerine iman eden Tip.
Sonu ci olan bütün ticari kelimeler bütününden bir tanesidir, tupcu, telefoncu, sucu, ve buna benzer meslek gruplari, fakat bu diger kelimeler den farkli olarak, dini bir somuru araci olarak gorup, bunun ustunden ticaret yapabilen kisilere denilir, tekbirlerle ve kurban keserek milletin 511 milyon tl sini uruguay da yemek gibi, iste bu tarz adamlara dinci diyoruz, her ne kadar tavuk horoz satsada. (bkz: çiftlikbank) (bkz: jet fadıl) siyasette de iyi ekmek var bu konuda, gerekli girisimler yapilirsa, iyi bir geleceginiz olabilir.
Her işine dini alet ederek hareket eden, her konuya dini motifler ekleyerek konuşan, her konuyu dine bağlayan ve dini çıkarı için kullanan kişi, kurum, kuruluş, güruh vb.
Milliyeti olmayan kimse.
Dini kendi amelleri için kullanan insan şarap söylediğim kelime. Din istismarcısı anlamında kullanıyorum.
ilk, orta ve lisede din kültürü ve ahlak hocasına verilen ad.
Saçma bir kelime. Türkçe bakımından tamamen yanlış bir kullanım. Doğrusunu söylemek gerekirse bu kelimeyi kullananların hangi tip insanları kastettiğini kestiremiyorum. Dindar mı demek istiyor, yobaz mı demek istiyor, sofi mi demek istiyor, tüm müslümanları mı kastedyor, yoksa herhangi bir dine inanan tüm insanları mı? Bu tam bir muamma.
güncel Önemli Başlıklar