bugün

yepisyeni bir yazar. hoş gelmiş.
(bkz: Dilhun)
görsel
Şeyi mi büyükmüş? Estetik ameliyatı var üzülmesin.
boş zamanlarında çorum da leblebi satan büyük memeli yenge.
özet: diilhun sözlükteki erkekleri sıradan geçirmiş.

sıraya dahil olamayanlar buradan fiş alsın lütfen.
Ben sütten çıkmış ak kaşığım
Aksini söyleyen buyursun aha meydan.
daisy jophiel dediğine göre sözlük erkeklerinin hepsini sıradan geçirmiş yazarmış. iftira atma yer fıstığı bana neden mesaj atmamış sohbet etmemiş peki. ben bu kadını tanımam ama seni iyi pert etmiş uzun uzun detay yazmışın. gerçekten çok yazık...
Çok samimi olmasak da sohbet geçmişimiz olan bir yuvzır.

Bir yanlışı olmadı, benim de olmamıştır umarım.

Benden yana bir sorun yok. iyi yazmalar.
Arkamdan dedikodu çevirip hiçbir sebep yokken kahpe diyebilecek kadar zayıf düşen yazar.
vay amk asılan erkeklere yüz verilmediği zaman hakaret edildiğine de şahit olunan durumdur. adamlık delikanlılık ölmüş yazık...
Atım da şurada otlayadursun, yine büyük kavga çıkacak.
Ulan tam da rakıyı açmıştım iyi denk geldi he.
Konuşan kaynar su ya da kabak tadı.
olm herkes herkesi elden geçiriyor da bu eller niye hiç bize değmiyor amına koyim?

valla çok ayıp ediyorsunuz arkadaşlar.
Özelde seksting kraliçesiyken

Solda Meryem Ana olup biz terbiyesizlere nefes almadan ahlak dağıtmaya kalkışan iki yüzlü kezoş olduğu geçen gün ortaya çıkan yazar.

Memelerini birçok sözlük erkeğine eşit miktarda dağıttığı başka kadın yazar tarafından iddia edilen koca memeli yazar.

"Aleni olunca ahlaksız, Gizli yapınca ahlaklı olunuyor" u senden öğrendik reyiz. Büyüksün.
Namusumdur, ama iyi niyetle yaklaşana bir şey yapmam. Kötü niyetle yaklaşana kafa göz.
ya kizlar yine birbirinizi yatirip iple biyiklarinizi alacakmisiniz gibi davrandiniz.

kizlarin bu seyi de hic cekilmiyor.

hep kisir partisi hep bir lokal havasi hep bir kas biyik alma partisi gibi.
Kaş bıyık alma partisi mi,içim kalktı. Onu genelde birbirlerine aşkımmm diye konuşan kızlar yapmıyor mu.
her dilin kendine göre, okunduğu gibi yazıldığını sanan bir yazar. *
(bkz: #43846216)

edit: bu daha iyi (bkz: #43846249)
Eğer inkiliççede kelimeler okunuşla aynı yazılıyor olsaydı spelling diye bi kavram olmazdı. Hatta Bu inkiliççede o kadar sıkıntılı bi kavram ki okullarda spelling yarışmaları oluyor. Uzun uzun ve kimsenin kullanmadığı kelimeleri spell ettiriyorlar.
iki kelimesinden biri "amk" olan yazar. Ülkücü Bir asenaya hiç yakışmıyor.
"okunduğu gibi yazılan diller" başlığı altında tartışılacak şeyin nickaltında tartışıldığı insan.
hala bir dilin kendine göre yazdığı gibi okunduğunu iddia ediyor. *

benden bu kadar, anlamamak için inat ediyorsa tek diyeceğim:
açıklama yapmaya uğraşamam, azıcık araştırırsa görebilir.
veya google çeviri ile 3-5 ingilizce kelime okut anlarsın.

not: şimdi nickaltını ben karıştırdım diye iftira atan oluesa diye,
ben karıştırmadım. sadece söyledim, millet devam ettirdir. *
böyle durumlarda ben referans alınıp taştaş geçilen entryi silip yorganın altına saklanarak lincin bitmesini bekliyorum ağlamaklı gözlerle.

ısrar etmesi hoş olmamış.

o değil de bu aralar bir de böyle entel dantel kavgalara alıştınız amk. geçen de birileri gecenin tablosu başlığı için birbirine sövüyordu. ne güzel eskiden hep meme için, aşk ve ihtiras peşinde kavga ederdik.

söylesenize, ne ara bu hale geldik biz!!
one=van
none=nan
on=an
böle böle şeyler.