1. 1.
  Mmalesef orta ve altı gelirin eline düşmüş jean markası.
  2 -30 ... george vv bush
 2. 2.
  1.ing. mazot,dizel
  2.italyan giyim markası* bu markanın türkiye de ki gelişimi önce alternatif giyinmeyi seven insanlarla basladı.Ki zaten bazı modelleri alısılmısın dısındadır.Yırtık pırtık ve salaş olabilir,kotlarının ilginç kesimleri vardır ve t shirtleri de farklı model ve baskılara sahiptir.Daha sonra fiyatlarının astronomik olması nedeniyle tikilerin saldırısına ugradı ve hızla yayıldı özellikle jeanleri. Tabii alan var alamayan var,yaratıcı mahmutpasa esnafı da bunların taklitlerini piyasaya sürdü hemen* ve etrafta böyle bir uniform kıvamı olustu.itiraf ediyom sevdiğim için bende de bikaç tshirt ve bir mont var ama store a domalacak kadar keriz degilim outletten aldım ve maalesef alt gelire dahil degilim selam ederim.bir benzeri için *
  6 ... ratata
 3. 3.
  alt gelire dahil olmadığım halde hayatta giymeyeceğim tiki markası. sadece bu değil bir de tommy hilfiger var. bunların yerine jimmy key giyin, lee giyin, billabong giyin. * ayrıca bir malın kaliteli olduğunu fiyatı ya da markası değil, kullanılan kumaş belirler. ama sözümün olmadığı tek marka vardır ki o da levis. giyerim, giyeni de tebrik ederim doğru seçim.
  2 -1 ... frozen hopes
 4. 4.
  sahteleri etrafta deli gibi olan, normalde almak isteyenlerin jean lerine 295 tişörtlerine ise 95 ytl ve üzerinde para vermesi gereken, outletlerindeki ürünlerinin de açık biçimde 2.kalite ya da defolu olduğu, yurdumun gencinin club kültürü ile alakası olmadan sırf statü kazanmak için aldığı gereksiz marka.
  ha güzel modelleri var ama yukarda saydığım sebepler insanı soğutmuyor değil.
  2 ... steve
 5. 5.
  (bkz: diesel lab)
  ... selmagezinir
 6. 6.
  dünyanın en ileri gelen giyim markalarından biri, italyanların gözbebegi. fiyatları da o bicimdir.
  ... karpuzkabugu
 7. 7.
  (bkz: turbo diesel)
  ... hadiii
 8. 8.
  (bkz: lpg)
  2 -1 ... gerko
 9. 9.
  indirimde alınabilecek düzeyde olan ama italyada yaşayan bi tanıdığınız varsa hiç boşa para harcamayıp, tişörtlerini neredeyse beşiktaş pazarı fiyatına alabileceğiniz marka.
  ... 2_sleepy
 10. 10.
  kendilerinden gelen bir sms şöyledir;

  gizli indirim! oncelik sizde!.. sadece bu mesajı gosteren siz ozel musterilerimize diesel'den %50'ye varan indirim bugun basladi. zafer plaza - diesel
  2 -2 ... salca