bugün

(bkz: diesel marka ayakkabi)
tarz ve stil sahibi kişilerce tercih edilen markadır.
kotları kadar parfümüylede ses getirecek olan marka.seksi ve sürükleyici bir koku.
455 ytl'ye pantolon sattıgını görünce "ucuzmuş lan!" demekten kendimi alamadıgım marka.

(bkz: paranın gözü kör olsun)
ucuzluğa girip karizmasını bitiren marka. mesela 400 ytl'ye aldığım kot şu anda 220 ytl'ye düşmüş durumda.

edit: bravo.
fiyatları 400 ytl'ye düştüğünden beri şahsım nazarında karizmasını bitirmiş marka.
üstü çıplak erkeklerin, siyah sütyenli kadınların bulunduğu afişlere sahip olan marka. gören sadece kot ürettiğini zannedecek.
şu anda indirimde olan firma. kotların hemen hepsinde %50 indirim var. 400 tl veremem ama 200 tl veririm diyorsanız, bugünlerde gidebilirsiniz. erenköy şubesinin dediğine 15 gün içerisinde sezona gireceklermiş, 3 haftaya kadar da indirimler kalkacakmış. yalnız serileri bozulmuş bilinde gidin, mesela benim bedenim olan, 29, belim incedir, çay bardağı gibidir, sözlük kı...
imitasyon sanayîne büyük katkısı olan markadır.
son terece güzel tasarımları olan italyan markası. fiyatları pahalı olabilir ama sonuçta design maliyeti diye bir şey olduğu unutulmasın.
en kaliteli kotu yapan marka. fiyatlari bir kesim insanlar tarafindan pahali bulunabilir ancak, lankin ki oyle degildir keza o kalitede kot bulmak neredeyse imkansizdir ki cakma olanlari hemen kendini belli eder.
kıroyum ezelden giyinirim dieselden diye de bir söz vardır. bunun nedeni diesel marka ürünlerin çok dikkat çekici ve pahalı olmasıdır. bir de özellikle çakma diesel ürünlerin üzerinde kocaman diesel yazar ki "ben diesel giyiyorum" diye bağırmak gibidir. bunun da ezik insanların dikkat çekme ve üstünlük taslama çabası olduğu rivayet edilir. halbuki diesel'den bir ürün giyen insana sadece diesel marka bir ürün giydiği için taş atmamak gerekmektedir ama yine de üzerindeki markayla yüceleştiğini düşünmek, ya da üzerindeki markayı başkalarını ezmek için kullanmak da ayıptır.
bu italyan markasının kurucusu ve sahibi renzo rosso dur. only the brave
outlet mağazalarda eski sezon ürünleri uygun fiyata bulunabilecek bu markanın sezon ürünleri ciddi anlamda pahalıdır. piyasadaki en pahalı jean, tshirt ve ayakkabı modelleri bu markaya aittir...
(bkz: vin diesel)
Kevin Nash'in WWF tarihindeki bir karakteridir.
shaq'ın lakabı. kolunda bu yazılı bir dövme de bulunur. staples'ta shaq'ın heat yolunu tuttuğu sezon, korvet faster than diesel diye bir pankart açılmıştı. korvet kobe bryant oluyor.
'dizıl' şeklinde telaffuz ediliyor. *
saatleri dışında bi bokuma benzemeyen şeyler üreten marka.
giyim sektöründe iyi bir marka olarak bilinen ve ürünleri oldukça kaliteli olan bir markadır.
pantolun fiyatını sordum;aldığım cevapla,gayr-i ihtiyari olarak,satış danışmanına 'vay mını,ızdırabını zikim' şeklinde refleksif yanıt verdiğim marka...
giydiğim için beni zengin sanmalarına sebep olan pantolon. oysa indirimi bekledim, taksit yaptırdım ve hiç çıkarmıyorum. *
Donları 30 , 40 tl arası bileklikleri 50,60 tl arası kotları bir boka benzemediği halde 300,400 tl arası heleki o çorapların aynıları gidin pazarda var 20,30 tl arası hele yılbaşı akşamı gördüğüm ceketinin fiyatı 940 tl olan Annelerin dudaklarını uçuklatan marka.
saatleri de kaliteli olan markadır.
antu'daki "Türk futbolundan kesilip atılması gereken kanser: Beşiktaş JK" yazısının sahibi kişinin antu nicki.
--spoiler--
Iste bu donem bjknin Turk futbolunda tam olarak kanser oldugu donemdir. Bu donemde Besiktasi muthis bir Fenerbahce kompleksi motive edecekti. Besiktasin ligdeki en onemli amaci Fenerbahcenin sampiyon olmamasiydi artik. Demirorenin gelmesiyle car$i kapali tribune geri dondu. Kapali tribunden bedava bilet dagitimi yeniden basladi ve istedigi ranti elde eden car$i demirorenin kolesi oldu.
--spoiler--
(bkz: siktir ordan)