bugün

Ayrıca, Rohan Online oyununda kıçı yere yakın aslan şeklini andıran 9 level güçsüz yaratıktır..
--spoiler--
cody ve astor'ın bi daha dizide yer alıp almayacaklarını merak ettiğim dizidir.
--spoiler--
6.sezonunu tek solukta izlediğim dizidir. 7.sezonun başlamasına daha çok olması beni üzmektedir.
fazlasıyla özlenen dizidir.
1 ekim 2012 günü "Are You..?" isimli 7. sezon 1. bölümü ile ekranlara geri dönecektir.

152 gün.
bölüm bölüm değil, sezon sezon izlenmesi gereken, bağımlılık yaratan dizi.
dexter ı ve lanetini değil, kendini ve içindeki laneti keşfe çıkma şansı sunuyor.
debra'nın niyeti ilk bölümün sahnelerinden belli oluyodu. hiç şaşırmadım.
adam ben ezra isimli bir abinin açılış müzikine güzel bir düzenleme yaptığı abidir. ahanda burada:

http://www.youtube.com/watch?v=9pFPJ5X-854
7. sezonu heyecanla beklenen dizidir.
kendisine saygı duyduğum, önüne gelene kapılarını açan kızkardeşinden nefret ettiğim, bireysel yollarla toplumsal adalete koşan, babasını toy olduğundan anlayamayan seri katildir. House md'den sonra baymayan coşturan film kategorisinde iyi sıralara sahiptir.
--spoiler--
debra'nın niyeti bozup giderek üvey kardeşine hallendiği dizi.
--spoiler--
135 gün sonra kavuşacağımız über dizi.
artık beklemeye dayanamadığım dizidir.

--spoiler--
fringe izledik, olmadı. spartacus izledik, olmadı. hiçbiri sendeki tadı veremiyor dexter reyiz. dayanacak güç kuvvet kalmadı..
--spoiler--
sözlerinden felsefe kitabı yapılabilecek muhteşem ötesi amerikan dizisi. çok küçük bir kısmı aşağıdadır:

--- spoiler ---
eğer gözler ruhun penceresiyse, keder de kapısıdır. kapalı kaldığı sürece bilmek ve bilmemek arasındaki barikattır. ondan uzaklaşın ve sonsuza dek kapalı kalsın. ama onu açıp içeri girdiğinizde acı, gerçek olur.

(dexter bir cenazededir. düşüncelerini duyarız)

"çoğu insan ölümle baş etmekte zorlanır, ama ben çoğu insan değilim. beni rahatsız eden şey yas. bir katil olduğum için değil, gerçekten.

sadece o duyguyu anlamıyorum, bu da onu taklit etmeyi zorlaştırıyor.

(güneş gözlülerini takar)

bu gibi durumlarda, gölgeler kullanışlı hale dönüşüyor."

fbi birleşik devletlerde 50 civarı aktif seri katilin olduğunu tahmin ediyor.
biz kongrelerde bir araya gelmiyoruz, sırlarımızı paylaşmıyor ya da birbirimize yeni yıl kartları yollamıyoruz. ama bazen diğerleri için nasıl olduğunu da merak ediyorum. benim duyduğum tek ses, koca dünyadaki tek ses... kendi kalp atışlarım.

çoğu insanın toplumla bozulmaması gereken bir anlaşması vardır. iyi bir hayat yaşa ve toplum sana göz kulak olsun. ama toplum elinden topu düşürürse başkasının eğilip yerden alması gerekir. işte burada ben devreye giriyorum.

cadılar bayramını seviyorum. herkesin maskelerle dolaştığı yılın tek zamanı... sadece benim değil. insanlar canavar gibi davranmanızın eğlenceli olduğunu düşünürler. ben? hayatımı canavar değilmiş gibi davranarak geçirdim. kardeş, arkadaş, sevgili - hepsi kostüm koleksiyonumun bir parçası.

bazı insanlar beni sahtekar olarak nitelendirebilirler. uygun olacak mı bilmem ama, ben kendimi kılık değiştirme uzmanı olarak düşünmeyi tercih ederim.

hayatta gizli şeyler yoktur. sadece saklı gerçekler vardır ve bu yalanlar suyun altındadır

insanlarda yalnızca iki şey görürüz; görmek istediklerimiz ve onların bize göstermek istedikleri.

iki insan birbirine ne kadar yakın olursa olsun, aralarında sonsuz bir mesafe vardır.

asla insanların seni yarı yolda bırakma olasılıklarını eksik hesaplama.

--- spoiler ---
Türk dizilerinden sonra anlamlı ve bir o kadar akıcı izlenebilen bir dizi.
23 mayısta 7. sezon ile ilgili bir şeyler olacak dizidir. ingilizcem pek iyi değil tam anlamadı.
buyrun siz okuyun : http://www.dexterdaily.co...2/05/3-days.html?spref=tw
6. sezonda bariz mantık hataları baya artmış sanki.

başka fark eden yazar var mı acaba.
fena spoiler millet okumayın bak aman uayrdım neyse artık

şimdi 6.sezon da senaristler acayip sıçmış bütün miami travis'i ariyo dexter abimiz travis'in tele kendi vidosunu gönderiyo, yine travis'i kızdırmak için koca otelin heykeline 5 dakkalık iş de değil bişeyler yapıyo yani ne bir maske ne bir güvenlik görevlisi uğramıyo oraya heralde zaten bence bu dizide miami'de kamera kullanılmıyo. Travis'in önce kaçırıp sonra serbest bıraktığı hatun iki kişilerdi diyo ama prof abimiz aslında hiç yoktu zaten vs. Ayrıca tamam dexter abimiz normal zekada değil ama bokunuda çıkarmamak lazım yine 6.sezonda kurbanın dişini gördükten sonra hop hayali baba figürü hemen lise yıllarında kalma defterini buluyo şimdi 70 lerindedir yakın bir yerdedir hemen huzur evi falan seri katil dizinde mantık armamak istemiyorum ama bokunu çıkardılar hele finale ne demeli harry'nin kodlarına noldu lan debra senin nerde olcağını biliyodu herifi kilisede öldürdü bide.
(bkz: oha çok hoş)
yvonne strahovski 7.sezonda dizi de olacak diyorlar lan.
http://youtu.be/-OLyJdnLuTU
100 gün sonra 7. sezon 1. bölümüne kavuşacağımız über dizi.
7. sezon fragmanı yayınlanmış kaliteli dizi. 6. sezon finali sonrası heyecanla beklemekteyiz.
özlenen dizidir candır. Bir an önce başlaması gerekendir.
yeni sezonunda oyuncu kadrosuna yvonne strahovski'yi katacak olan dizi.
Hayatimda izledigim iki diziden biridir. Digeri prison break'ti oda guzeldi ama dexterta iyidir