bugün

entry'ler (678)

satürn ün uydusunda okyanus keşfedilmesi

(bkz: cem uzan a hapis şoku)

aldatmak bir ihtiyaçtır diyen erkek

sevgilisi gidip en yakın arkadaşıyla yatınca, hatta üstüne birde "ama aşkım hayatın tadını çıkarıyorum kızma..." deyince göt gibi kalacak erkektir.

(bkz: bu memlekette göte göt denir)

(bkz: enteresan fikir kabul et)

aziz yıldırım ın ünal aysal a giydirmesi

aziz yıldırım'dan sonrasını okumadım, bastım eksiyi.

ermeni tasarısının abd senatosunda kabul edilmesi

(bkz: cem uzan a HApis şoku)

bir sözlük yazarıyla sevişmek

nick altının (bkz: bamya) ile dolmasına sebebiyet verebilecek eylemdir. aman dikkat!

serenay sarıkaya

(bkz: kötü)

yatak odasında felsefe

"kalbi olan okumasın" tavsiyesinde bulunabileceğim nadide eser. bütün tabular yıkılmış, iç dünyamızın en derin noktaları gün yüzüne çıkmış.

edit: okuduktan sonra "vay ibneler!" tepkisi verecek meşe odunu arkadaşlara uyarı: kitapta bol miktarda hemcins ile seks durumu var!

(bkz: ona göre)

edit: bazı durumlar ise oldukça aykırı ve ahlak dışı. ama fatih terim'in dediği gibi:

(bkz: it s the football that s the football)

biseksüel

(bkz: hangimiz değiliz ki)

(bkz: marquis de sade)

(bkz: yatak odasında felsefe)

uludağ sözlük ün en kafa kızları

katalog oluşturmak için açılan nadide başlıktır.

(bkz: seç beğen al)

ukrayna

ilginç bir sürecin içine girmiş ülke. insanoğlu ne kadar mal onu da gayet iyi anlıyoruz. gözünü hırs ve güç aşkı bürüyen küresel oyuncular her dönem böyle sıçıp sıvama işleri ile uğraşırlar olan da senin benim gibi standart vatandaşlara olur.

sen aldatırsan ben de aldatırım diyen kadın

öz saygı falan diyen yazar arkadaşların şaşırttığı kadındır muhtemelen. öz saygı ne yahu? geçiniz onları efenim. sen biri ile birliktesin, o sınırı geçecek karşındaki sonra sana diyecek ki: "yahu sarhoştum, bir kere oldu!" sen de: "e tamam o zaman" mı diyeceksin?

aldatıyorsa adam salt cinsellik için yani keyif için aldatmıştır,zaten duygusallık varsa ilişki bitmiştir. ama ilk durum söz konusu ise o zaman ben de o eğlencenin alasını yaşarım.* savunmam basit ve de gerçekçi; "sarhoştum, hatırlamıyorum!"

(bkz: hayat müşterek)

erkeginlezbiyeni

ben böyle amelelik görmedim. adam hakikaten fotoğraf paylaşmış. bir de garip garip pozlar. tövbe tanrıma... kendini yakışıklı zanneden erkeğin o içler acısı çaresizliği gözlerden fışkırıyor. öyle dövme ile falan olmaz o işler ama, yazık...

ayrıca:

(bkz: so gay)

anal seks öncesi dikkat edilmesi gereken unsurlar

tanım: iç dünyası karışık erkek zırvası.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)

kadınların en çok sevdiği erkek parfümü

"sevdiği adamın ter kokusu" diye buyurmuş bazı kokarcalar. yahu mal mısın kardeşim? ter kokusu seven insan olur mu?

(bkz: armani black code)

(bkz: hugo boss)

(bkz: davidoff cool water)

bir de zamanında oriflame'in embrace him diye bir parfümü vardı, yemin ederim benim için tam anlamıyla afrodizyaktı. artık üretilmiyor galiba*

brokoli salatası yiyen erkek

(bkz: ılık detected)

türk kızı

güzel yemek yapan, torrent kullanan, ps oynayan, entelektüel ve acayip seksi olanları da var. hem de harcanmıyorlar.

true detective

her sezon kadrosu değişecek diyolla. oysa biz methiüüvcüğümü pek sevdiydik.

devletin de çok saçma olması

(bkz: platon)

(bkz: devlet)

immm sey

yapılan iltifatları görünce miranda kerr misali biseksüel hislerimi kıpraştırmış yazar. kimmiş bu kız yahu?

çoluk çocuk sahibi kadınların mini etek giymesi

normaldir. ben şuan giyiyorum, bir de görsen nasıl yakışıyor. şimdi giymesem yazık olur vallahi! çocuğum oluncada giyerim diyorum, yakışır bence. hani öyle milf gibi.

milf falan deyince gaza geldin değil mi? normaldir. ben pantul giysemde sen öyle hayvan gibi bakıp, eve gidince beni en iğrenç hayallerine kahraman yapacaksın, çarşaf giysem de. o yüzden mini eteğe bok atma, losersın diye bu kadar öfkelenme.

elbet senin de yüzün güler (sanmıyorum ama)

(bkz: fazla mastürbasyonun erkek beynine zararları)