bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    alayına hasta olduğum bağyanların bulunduğu dizi. ayrıca (bkz: the oc)
    10 -2 ... komandost
  2. 2.
    eva longoria isimli yalanası esmer taş hatunun oynadığı güzel dizi.

edit:muhtemelen bayanlar kötülüyor bu entryi. bu sözüm sana ey kıskanç bayan: kötüledinde ne geçti eline! sen daha mı güzel oldun yoksa eva mı çirkinleşti? anca hıncını aldın, rahatladın. hem harbi taş gibi işte hatun ben napıyım. allah allah!
    17 -16 ... elendil
  3. 3.
    birbirinden çekici hatunların evkadını rolü oynadığı dizi...
    laura bush bile "ı am a desperate housewife too" diyerek dizinin popülaritesini tanımlamıştır...
    5 ... ferrole
  4. 4.
    lynette'nin kocası tom'un rolünün daha da artması için dua edip durduğum dizi.ta melrosedan beri takip ediyorum bu adamı ki orda gay rolundeydi.doug savantadında geyet başarılı bir abimizdir.severek izliyoruz.
    3 -1 ... veritaserum
  5. 5.
    ülkemiz ev kadınları ile bu dizideki ev kadınları arasındaki bir milyon farkı bulunuz bulmacası.
    16 -1 ... asiti kaçmış kola
  6. 6.
    amerika'da gercekdisi bir banliyö*'de gercekdisi ev hanimlarinin oynadigi entrikalarla dolu hikayesi ile güzel bir dizi.
    5 ... aftermath
  7. 7.
    bi insan bu kadarmı seksi olur kardeşim dedirten bize evayı izleme fırsatı veren cnbc-enin güzel dizilerinden sadece bitanesi.
    5 ... lancelot
  8. 8.
    konuşulan ingilizcenin gayet anlaşılır olmasının sebebi* dizinin tüm dünya tarafından rahatlıkla anlaşılabilmesini sağlamakmış. ben de diordum ulan tamam filoloji mezunusun da insan bir cümleyi de mi kaçırmaz yani.. buymuş demek sebebi *
    7 ... charmofsmyrna
  9. 9.
    birbirinden güzel hatunların,sırlarla dolu hayatlarının anlatıldığı türkiye'de cnbce de gösterilen dizi.
    4 ... armi
  10. 10.
    amerikada kimin eli kimin cebindenin degisik bi versiyonu ***
    6 -1 ... cell-im
kapat