bugün

denizli'ye yakışmayacak derecede küçük ve düzensiz otogar.
ayakkabı boyama kültürünün en çok geliştiği geliştiği yer. kundura, spor, açık.. henüz gidipte ayakkabısını boyatmadan gelen görülmemiştir. öyle bir ayakkabı boyama şebekesine sahiptir.
Eski vali recep yazıcıoğlu zamanında yeni bir otogar yapımına girişilmiştir ancak valinin öl(dürül)mesinden sonra bı plan bırakılmıştır. denizli'den transit geçenlerin buraya bakarak denizli'yi değerlendirmemeleri gerekmektedir.
gece indiğiniz zaman ışıklandırma eksik olduğu için, "burası neresi" diye korktuğunuz, panik yaşadığınız, küçük, denizli'ye yakışmayan, otobüslerin yolcu alıp indirdiği mekan.
otogarı buysa denizli nasıldır?
otagarı "öyledir" sadece. çamlık, çınar, kampüs, pamukkale ile geri kalan coğrafya muhteşemdir.
sol frame de gördükten sonra kullanıcı adımı nerdeyse neo gari yazmama neden olan otogar. yıllar geçti hep aynı.
olmayandır.
125 metre karedir.
bir malatyalı olarak devasa malatya otogarını gördükten sonra denizli otogarı hakkında söyleyebileceğim tek şey miniatürk olurdu herhalde.
salon salomanjedir.
nazilli otogarından bile kötü olan şehir otogarı. Efendim Nazilli otogarı bile derken şehir olmayışından ötürü yani..
var mıdır dedirten belediye başkanının otogarı hiç görmediğinin belgesidir.
Aynı yere yenisinin yapılmaya başlandığı otogardır. Yeni otogar yeraltı katları da içerecektir. Yeri mükemmeldir; Antalya, Ankara, izmir yollarının tam kesişiminde yer alması dolayısıyla otobüsler ve yolcular açısından oldukça rahat bir yerdedir. Otogar şehiriçinde kalacak olsa da bu bir tercih meselesi değil 3 yolun kesişimin getirdiği bir zorunluluktur.
garajın yenilenmesi inşaatının başlayacak olması nedeniyle, denizli belediyesi kipa yakınlarında geçici otogar kurmuştur.
sonunda denizli'ye gelenlerin, şehre ilk adımını attıklarında olumsuz bir etki yaratan garajın yıkımına başlanmıştır. garaj 2 yıllığına izmir yoluna kipa'nın oraya taşınmıştır. yeni garajın yapımı tamamlandığında eski yerine geri dönecektir. yeni garajın, yerin altında ve 3 katlı olarak inşaa edileceği ve dışardan bakıldığında yeşil alan olarak gözükeceği söyleniyor. hayırlı olsun.
tadilata girdiğini duyduğumda nihayet dediğim otogar hadi bakalım sonucunu bekliyoruz heyecanla. ha ben yılda bir kaç kez kullanırım o ayrı.
yenisi şehrin en ücra köşesine atılmış olmasıyla birlikte eskisinin yerini tutmayacak otogarlardan biri.
Konya'nın otogarına, konya'da yaşamama şükretmeme neden olan otogardır. Oturacak, bekleyecek bir yeri yok. Herkes ayakta. Konya güzel şehir gerçekten, insanından pek hoşnut olmasam da düzeni, yaşanılabilirliği yüksek. Denizli otogarı bugün bana bunu öğretti.
Yenilenmiş olup büyükşehir'e yakışır bir görünüm alandır. Tren garı ile karşılıklı olup, şehrin çok içinde olma problemine sahiptir.
Merkeze çok uzaktır.
bok gibidir ..... en boktan otobusler de nedense hep bu hattadir. insan hayattan sogur.
Burda yerilen ozelliklerine bakılirsa bu yazarlar kucükluk bakimindan harem i gormemis. Ama yer milyon dolarlik haremin ya neyse. Ve nostaljik. Zaten kalkacakmis
hayatımda sadece bir kez gittiğim yer. gece 3 gibi inmiştim otogara...