1. 1.
  fenerbahçe'nin sporting'den transferi forvet oyuncusu.
  6 -1 ... kamyoncu dervish
 2. 2.
  fenerbahcenin mateja kezman dan sonraki 2nci transfer bombası. lakin bu transferler nicin sampiyonlar liginden elendikten sonra yapılır, yonetime sormak lazım.
  5 -1 ... sazan
 3. 3.
  fenerbahçemizin sporting lisbon'dan an itibari ile transfer ettiği brezilyali forvet. 1.80 boyunda 79 kilo.

  hava toplarına hakim ve uzaktan çok isabetli şutları var. mesela bir örnek için;

  https://video.uludagsozluk.com/v/deivid-de-souza-3600/  dileriz fenerbahçe formasıyla da böyle gollere imza atacak, başarıdan başarıya koşacaktır.

  2 yıl sonra gelen edit: 2 yıl içerisinde önce "kazma", sonra "kurtarıcı" damgası yiyen tek futbolcu kendisi olsa gerek. seviyoruz, o ayrı!
  5 -1 ... schizo
 4. 4.
  türkiyeden örnek vermek gerekirse marcio nobre ile fatih tekke kalitesi arasında bulunan de souza,avrupada az brezilyada ise çok gol atmasıyla bilinir...
  2 ... berbay
 5. 5.
  geçen sene trabzonspor un da almak istedigi ama büyük ihtimalle parasızlıktan alamadıgı, stili luis fabiano yu andıran santrafor.
  4 -2 ... hayrola genc
 6. 6.
  kezman dan daha iyi cikacak forvet.
  2 ... spiritualized
 7. 7.
  alex de souza'nın takım içinde kurduğu örgütün son üyesi. adam mahalledeki bütün çocukluk arkadaşlarını getirtti. yapabilene helal olsun.
  3 ... fowler
 8. 8.
  (bkz: fıs)
  4 ... fewzi1907
 9. 9.
  saç baş yolduracak gibi gözüken forvettir. nobre'nin boşluğunu doldurması kanımca imkansızdır. fenerbahçe nin elde patlayan transferlerinden biridir.

  ilave: koçum benim.. sen beni göt etmeye devam et yeter ki...

  (#3096974)
  5 -1 ... shalamar
 10. 10.
  türkiye ligini tanıması bakımından nobre ile ölçüşemeyecek kadar kötü bir futbolcudur..
  beşiktaşlı arkadaşlarımdan duyduğuma göre beşiktaşın elden çıkartmaya çalıştığı ailton la aynı kaderi paylaşıyormuş sporting lizbon da.. gidince rahat bir nefes almış portekizliler.. bu futbolcu yerine çok kaliteli bir oyuncu alabilirdi yönetim fenerbahçeye.. fenerbahçenin tek yanlış transferi..
  3 -2 ... aktif matkap