bugün

Para pul goturememistir.
Dunyanin en pislik kan emicisi olduğundan ölmesine bir kez bile uzulmedim.
hakkın azabına kavuşmuştur.
tanımadığım insan, bu kadar nefretin sebebi yalnızca zengin oluşu olamaz herhalde.
Simdi 2. 3. Sinif dunya ulkeleri dusunsun. Rockafeller ailesinin basina gececek olan yeni uyesinin planlari nereye yonelecek bu Murdoch ve Rothschild ailelerinde nasil yanki bulacak? Seyir degismez hedef ayni kalir ama izlenecek yol ne olur merak ediyorum. Zira david amca cubugu at kopekler zaten kosar kafasinda bi adamdi. Herkes parasi demis falan ama grupta parayi yonetenin Rothschild ailesi oldugunu unutmuslar. Rockefeller ailesi savas politikalari ile ilgilenen kisim. Neyse biraz daha yazarsam benim icin can sikici olabilir.
henüz basına yansımamış olsa da ölümünün gerçek sebebi kronik kalp rahatsızlığı falan değil çaylaklığımın gün itibariyle bitmiş olmasıdır. Son sözünün ''her şey bitti... etuuu'nun da dönmesiyle büyük ve güçlü türkiye'nin önünde durma umudumuz tamamen tükendi'' olduğu aktarılıyor.
olumu ile bizleri derin bir yasa bogmus hayirsever is adami. allah rahmet eylesin. onun gibisi bir daha gelmeyecek.
ateş seni çağırıyor, çok bekletmeyesin.
görsel
Ölerek illuminati'nin boynunu bükük bırakan kişi.

Yeni dünya düzeni kurup, ölümsüzlüğü falan bulup mars'a gidecekti. Olmadı.
Dünya da adil olan tek şey ölümdür.
Ölümün acı, soğuk ama hakikatli yüzüyle tanışmıştır.

Kendisine Candan Erçetin'den dünya da ölümden başkası yalan şarkısını armağan ediyorum.
200 ü gorecem dedi 100 de boku seyrek düştü pili bitti. illüminati devi şimdi yalan oldu. Eee etme bulma dünyası azizim. Gelsin şimdi bol azaplı kabir günleri.
illuminati gibi köklü ve büyük bir kuruluşun sadece 1 kişi öldüğünde biteceğini düşünenler yanılıyor. Bu zamana kadar başında olan binlerce kişi öldü ve yerine alttan başka birileri geldi. Bu gayet doğaldır. Daha David Rockefeller ölmeden bile belliydi yetkilerin kime verileceği, kimin hangi konumu alacağı.

Düşünün, adam dünyanın en güçlü ve en zengin adamı. istediği her şeye ulaşıp alabilecek kadar güçlü ve o bile öldü görüyorsunuz dimi? Evet belki 10 numara bir hayat yaşadı ama şuanda her şey bitti ve gitti. Eğer bu dünyadan başka bir yaşam varsa şuanda acısını çekiyor olmalı. Ama eğer yoksa ne güzel süper bir hayat yaşayıp istediğini yapıp gitmiş oldu. Ama umarım vardır ve hiçbir şey karşılıksız kalmaz. Bende şu dünyada çektiğim her şeyin acısını ancak diğer taraf varsa çıkarabilirim. Boşa bu kadar şey çekmiş olmak istemem çünkü. Umarım öbür taraf vardır, ay lütfen olsun çünkü ödüllendirilmek istiyorum.
nalları dikmiştir.
geberdi gitti amk allah rahmet eylesin .
mason olsan ne yazar gireceğin yer iki metre mezar... Davut dayıcım selametle.
O da herkes gibi oldu iste.
"ne kendi eyledi rahat, ne halka verdi huzur,
yikildi gitti cihandan, dayansin ehl-i kubur."
görsel
Vikipedi yazarına bize yaşattığı kısa süreli eğlence için teşekkür ediyoruz. Tabi kaldırıldı biraz zaman geçince.
kişisel serveti 3.2 milyar dolar olarak açıklanmış. tabiki elinde tuttuğu para çok daha fazla. şahsi parası bile bir çok ülkeyi satın alabilir.
burda unutulan bunlar bi aile. david ailenin en büyüğü olduğu için ailenin reisiydi. illuminati ya da aile davidin ölümüyle bitmez.

milyar doların da olsa 1 metrekarelik toprağa giriyorsun.
organ yetmezliğinden değil, organ yeterliliğinden ölmüş.

7 kalp, iki böbrek nedir amk. organ mafyalarının kime çalıştığı belli oldu.
komplo teorisyenlerinin öksüz kalmasıdır. *
ailesine damat olarak girdiğimi göremeden göçüp gitmiştir.

şimdi sensiz hep biraz eksik kalacağız kayınpapa!
hakka kavuşmuş kişi. biraz önce bir bay ve bir bayan dostumla aynı masada oturuyoruz tabi benim arkadaş kızdan hoşlanıyor kız bilmiyor. neyse bu son derece kibar bayan arkadaşım david rockefeller ölmüş dedi nazikçe, bizimkisi bu adamı rock sanatçısı felan sandı herhalde kıza demez mi "yaa öyle mi çok severek dinlerdim rahmetlinin şarkılarını " diye bende bozuntuya vermedim arkadaşı bozmamak için, 5 dakika kadar ölüm sessizliği oluştu sonrasında görüşürüz diyen bir bayan arkadaş ve benim mal arkadaşıma durumu izah etmemle vay ben öleydim diye ağıt yakmasıyla okula gitmesi.
istediği kadar zengin olsun, 1 m2 toprağa girdi denilen kişi....

Ne toprağı lan!?!? ))))))

Herif parayla vücudunu dondurdu..... iki gün sonra teknoloji el verdiğinde zort diye karşınıza çıkıp alır aklınızı. Arkasından atıp tutarken bunu düşünün , akıllı olun....
David rockefeller ölmüş. Cenazeye giriş ücreti 500 bin dolar
Evet yumuşaklar 2 metre toprağa giriyorsun ama girene kadar 98 sene fındık üstü ceviz kırıyorsun dünyayı yönetiyorsun.

Lütfen benim gibi fakirler gelip de "iki mitri tipriği giriciksin" demesin.

Sen hala tavuk döner yemeye para bulama, okuma yazma bilmeyen ev sahibin sana fırça kaysın. Yok dostlar zenginlik suç değildir bu adam yaptıkları yüzünden suçlu, ayırın bunu.