bugün

Bir aletten ziyade küfür gibi duran sözcük. Bir de dambul dumbul konuşma la' sı var bunun. Kuzen olabilirler.
harika bir alettir. makine falan iyidir ama hiç bir şey dambılın tadını vermez.

edit: arkadaşlar sırt, bacak, kol, omuz, bel(evet bel), bilek, göğüs hatta göğsünüze alıp karın bile çalışabilirsiniz.
Ogrenci evlerinde ki dambil 2.5 litrelik pet şişelerinden oluşmaktadır.
kol, göğüs,omuz, sırt, hatta bacak hareketlerinde çok elverişli vücut geliştirme aparatı.
dam üstünde un eler dambıl dambıl memeler türküsüne ilham kaynağı olan alet.
çok istersin, alırsın, ilk hafta eyes on the tiger eşliğinde deli gibi çalışırsın, çok geçmeden hevesin kaçar...
doğru kullanıldığı takdirde kol ve karın kasları için ideal bir araçtır.
Bir çok işlevi olan bir alettir. Bunu aldıktan 3 ay sonra bu şekilde kullanımıyla meşhurdur.
görsel
kas yapmak için kullanılan alettir.
kol, göğüs ve sırt kasları için çok işe yarar.
her öğrenci evinde çift halinle değilde tek halde bulunan spor aleti. özellikle tek bulunur çift bulunmaz. çünkü o evde ki öğrenci başka bi arkadaşının evinde görmüştür - la birini bana ver evde çalışırım - diyerek almıştır.
(bkz: dumbell)
Bir sözlük yazarı kolay yetişmiyor.
görsel
görsel
görsel
balon gibi şişmek isteyen ağır dambılla çalışır kollarını güçlendirmek isteyen hafif dambılla sık çalışır.
9x2 dumbell'ı kaldıramayan erkeğim demesin.
Büyük heveslerle alınıp sonra kapılar çarpmasın diye kullanılan malzeme.
dambıl kaldırmak ile erkek olunuyorsa erkekten daha ağır dambıl kaldıranların ne olduğu sorusu akla getirir.
ikinci el almayı düşünüyoruum demir döküm dambıll satan arkadaşlar kırmızılandırırsa sevinirim.
80 liraya 35 kg'lık dambıl seti siparişi verdim. Kargo ücreti de 20 lira.

Masturbasyon yapmakla kol kasının gelişmediğini anlamam uzun süremi aldı lakin artık kol kaslarımı yeni dambıl setimle geliştirebilirim.
Sonrasında da sözlük erkeklerinin kolları başlığına kaslı kollarımı atabilirim.

Çöp gibi kollarımı atmaktan utanıyorum amk.
kapı stoperi.
kol kası geliştiremeye yarayan alet.
Her kası geliştirmeye yarayan alet. 2 tane 20lik dambıl ve biraz sabırla 6 bölgenizi de bir şekilde başarıyla çalıştırabilirsiniz.
sap hali ile damsız girilemeyen bir mekana girmeye çalışan erkeğe kapıdaki bodyguardın söyleyeceği sözdür.
eski eşimin kardeşine 5'den 25 kiloya kadar olan güze bi setini verdiğim hede. şimdi ihtiyacım oldu isteyeyim dedim, benim malımı başka bi arkadaşına vermiş sığır...

salaklığımı sürekli yüzüme vuran edevat.
güncel Önemli Başlıklar