bugün

sözlüğü antu.com'a çevirmekte herhangibir sakınca görmediğini düşündüğüm yazar.
benim sayemde beşiktaş'a sempati besleyen yazar.

kemal unaktan minvalli sesleniyorum kendisine; isterse beslemesin.
entryleri sürekli gözüme çarpan, kendisini çok merak ettiğim sözlük yazarı.
sözlüsü üzerine değil kuma, puma bile getirse aldırmayacak sahabe. aşk için ölmeli diye düşünen çeşm-i siyah.
zaman zaman futbol entrylerinde abartıya kaçıp sözlükte başka takım taraftarlarının olduğunu ne yazık ki unutsa da, kendisine ve takımına başarılar dilediğim yazar.
klavyeden deli yurek modunda sallayip mangalda kul birakmayan bos bunyelerin hakkinda atip tuttugu yazar.

uslubu, kalitesi zaten fazlasiyla ortadadir ki yoruma gerek yoktur.
eski beşinci nesillerden olup, çamur atılmaya ayar verilmeye çalışılan yazardır. sağlamdır. öyle boş beleş fenerbahçe muhabbetlerine aldırmaz.
sinirden deliren yazar. kurban olayım sakin. (bkz: #3275509)
caylak olmus, bizi uzmustur. en kisa surede geri donmesini diledigimiz, bekledigimiz yazardir..*
(bkz: beşinci nesil çaylak fenerli)
haketmiştir muhtemelen. kendisi galatasaray aleyhine daha çok kavga çıkarmaya yönelik yazılar yazan bir şahıs. biz bilmez miyiz tutup da burada fenerbahçe'ye hakaret edip, sövmeyi. saygı denen birşey var bizde ama elimizden geldiğince yumuşatıyoruz yazarken.
özellikle galatasaray aleyhinde hoş olmayan entrylere imza atan bir yazarımız. kendisi çaylak olmuş, inşallah hem ders alır hem de en kısa sürede aramıza döner.
caylakligi haketmeyen yazardir. *

kendisi seviyesini, cizgisini, saygisini, efendi durusunu hic bir zaman bozmamistir ki bu yonuyle pek cok kisinin takdirini kazanmistir. ayrica hic bir zaman birseyleri bel altina vurmamis, sadece cani gibi sevdigi takimina laf atildigi zaman ayni uslubla cevap vermistir. fakat goruluyor ki pek cok kisiyi rahatsiz etmistir.

tanimadan, etmeden, 2 entrysini gorup yorum yapilabilecek birisi degildir.. birisi hakkinda yorum yapmak icin caylak olmasini bekleyenlerle karistirilmamalidir.

edit: bekliyoruz pasam.
entryleri belli bir konuda yoğunlaşmış olsa bile, iyi yazan, sıkmadan okutan yazar. bir an önce dönmesi dileğiyle. * *
fedaisi olarak, son gelişmeler sırasında koruyamadığım paşadır.

dönüşünde bu konuyu sözlük güvenlik kurulu'nda gündemimize alacağız, görevi suistimalden yargılanmayı beklemekteyim, paşam isterse harakiri de yaparız hani.

bebenin birinin gazına gelmemesi gerekirdi bu paşanın ayrıca, "yahu koskoca paşasın, ağır ol paşam yahu" demek istiyorum kendisine.

schizo'yu "vekalet-ül nazır of the papazın çayırı" olarak atamıştır. şahsımın teklifi ve kendisinin imzası ile 2'li kararname şeklinde gerçekleşmiştir bu olay, bugün de resmi gazetede yayınlanmıştır.

ayrıca, beşiktaşlı olsa başına hiç böyle işler gelmezdi paşamın, moderasyon benim alt kuruluşum olmasından mütevellit beşiktaşlıdır zira.

ayrıca, moderasyon mevzuattan bihaberdir, paşam ancak sözlüğe ihanetten yargılanabilir. bu ne huksuzluktur, bu yargının cibuti liderine bağlanmış halidir, muz cumhuriyeti mi burası?
dönüşünde galapagoslu iguana'yı, yıldız sarayı'nda taşşaklı bir göreve -director of the harem- getirerek, vefa borcunu ödeyecek olan paşadır.
arkasından teneke çalma zevkine tam olarak olmasada az biraz ulaştığımız çaylak fenerli. çaylaklığının uzun zaman sürmesi ve hatta silik olması dileklerinde bulunurdum ama ya çaylak olursam.
(bkz: entry girerken oluşan çaylak olurum endişesi)
(bkz: alemdar legolas paşa)
(bkz: veziriazam gimli efendi)
(bkz: rumeli beylerbeyi saruman)
(bkz: hepimiz damatız hepimiz hobbitiz)
(bkz: hobbit candır)

kendisine komple yapılan * * küçük eniştedir. hakkında bu kadar entry girilince bir şey oldu sandım kişisidir.
bir an once pasa pasa geri donmesini diledigimiz yazardir.
dünyada tanıdığım en iyi niyetli insandır bembeyaz bir kalbi vardır. beyaz kalbindeki bembeyaz sayfaları çevirenler yeni yeni güzelliklerini keşfederler, bir sevgi selidir bir sevinç yumağıdır.

hobbit: moderasyon çok rica ederim, söyle de bilelim cezamız ne kadar.
(bkz: fikrimiz degismedi hepiniz hala oylesiniz/#3308710)
-ay çok güzel ayar veriyorsun hobit, çok fena ezdin.
gecen hafta itibari ile baba olmus kisidir. *

sanirim yeni bir fenerbahceli daha katildi aramiza. simdiden ogluna basari dolu, mutlu ve uzun bir omur dilerim kendi adima.
yazılarında sağlam fenerbahçe'li olduğu belli olan yazar.
zaman zaman aklıma ömer çavuşoğlu' nu getiren iyi niyetli ama biraz fazla heyecanlı fenerbahçeli yazar.