bugün

üçüncü nesil bir çaylak. *
hepsi grubundan haz almayan fikirdaş.
muhabbeti güzel insan.
o da yüreği fenerbahçe sevgisi ile dolulardan tıpkı benim gibi. aynı zamanda bölümdaşım. hatta saat 05.00 itibariyle aynı anda lugano'ya entry girdik.*tanıstığıma memnun oldum yazarı.
nickimin yarısına sahip yazar. *
tahrik, tahrik, tahrik ... bu kadar tahrik edenlere tribünden bir tezhahürat yükselir genelde ama sözlük formati diye birşey var ne yazık ki.
micheal jackson'ı galatasaray taraftarı sanan yazar.
vallahi galatasaray'lı değil o usta, galatasaray taraftarı hiçbir insan yavrusuna öyle bi şey yapmaz. * *

düzeltme: micheal jackson değil, michael jackson imiş. *
her yazdığı ile sözlüğün ve sözlük yazarlığının hakkını veren fenerbahçeli kardeşim, renkdaşım.
kötü olaylardan bile dostluk doğabileceğinin kanıtı olan yazar. samimi ve içten. keşke herkes onun gibi olabilse dediğim,dostum.
kendisi fenerbahçeli, ayrıca sözlük yazarı. *
kendisini sözlükteki ilk dönemlerime benzetiyorum. fenerbahçe' ye laf atmak için her fırsatı kullanırdım. bir şeyler oldu sonra, anladım ki futbolun tadını çıkararak da takım tutulabilir, işte o kararımdam sonra takımımın ve diğer takımların tüm golleri daha güzel gözükmeye başladı gözüme.
kendisine gelince, fenerbahçeli, anlıyorum, saygı da duyuyorum. ben nasıl galatasaray' ı tutmayı seçmişsem o da fenerbahçe' yi tutmayı seçmiş. ancak, galatasaray' ın fenerbahçe' nin ezeli rakibi olması, galatasaray aleyhine yakışıksız entryler girmesine izin vermez, veremez. kendisinden rica ediyorum, bir düşünsün, fenerbahçe hakkında da aynı şey yapılsa ne düşünür? takımı hakkında asılsız iddialar ortaya atılsa üzülmez mi?
saygıdeğer yazar arkadaşımı her insanın fenerbahçe' yi tutmak hatta sevmek zorunda olmadığını anlamaya davet ediyor, takımına şampiyonlar liginde, sevilla karşısında başarılar diliyorum.
çok önemli not: sözlüğün bir sürü yerinde futbolun kullanıldığı, yazarların birbirine düşmesine vesile olan tatsız başlık ve entryler mevcut. ben de zamanında yazdım, eğer o entrylerin hepsi silinirse, ben de ilk dönem saçmalıklarımı temizleyeceğim. moderasyonumuzdan bu konuda ilgi bekliyorum. *
ismini vermek istemeyen yazar *'ın bir başka versiyonu. galatasaray düşmanlığını sözlüğe kusmak dışında yazabileceği, hakkında fikir yürütebileceği bir konu var mı merak ediyorum.
bu kadar galatasaray düşmanı olduğuna göre herhalde geçmişte galatasaraydan veya galatasaraylı birinden fena halde kazık yediğini düşünüyorum.

futbol dışındaki entryleri ise güzeldir.
futbol konusundaki entrylerini azaltıp diğer konulara daha çok önem verse şu anda yükseklerde olabilirdi...
gslilerin türlü sataşma ve tahriklerine, o sataşmlarda bulunmayacak derecede zeka içeren entrylerle karşılık veren, ayar veriş stiliyle ayarı alana eksi tuşuna basmaktan başka çare bırakmayan yazarlardan biridir. *
fenerbahçe aşığı yazar, ne kadar komplike tanım yaparsam yapayım, ilk cümlenin yerini tutmayacağını biliyorum, o yüzden de fazla uzatmaya gerek yok, kasmanın alemi yok !

aşkınla olduk derbeder
bu sevgi bir ömre bedel
fenerbahçeli olmanın
gururu bizlere yeter.
duran topların usta ismidir.

(bkz: #3095854) - (bkz: #3095944)
fenerbahçeli yazar. klavyesine sağlık.
fenerbahçe aşığı yazar, fanatik gözlüklerini çıkarmadan yorum yapanlar tarafından holigan olarak algılanabilir, amma velakin gerçek şu ki, sözlükte holigan olarak tarif edilebilecek en son insandır...

(bkz: kervan her zaman yürür)
her entrysinde galatasaray' a laf atan yazar. fenerbahçeli olmasına ve fenerbahçe' yi sevmesine saygı duyuyorum, kendisinden de benim ve diğer galatasaraylıların tuttukları takıma yönelik sevgilerine saygı duymasını bekliyorum. niyetim çok sevdiği fenerbahçesine laf atmak değil, öncelikle futbol konusunda gördüğünü objektif biçimde yazan biri olarak, kendisinin de zaman zaman sarı lacivert gözlüklerini çıkarmasını ve futboldan bir nebze tat almasını, empati kurarak insanların sevgilerine tatsız yorumlarda bulunmamasını diliyorum.
bu sözlükten bir gün kalkar gideriz, entrylerimiz kalır. işte o entrylerin de karşılıklı sataşma barındırmaması çok önemli. lütfen insanların beğenilerine saygı duymayı öğrenelim.
not: kendisine ve takımına chelsea karşısında başarılar dilerim.
çingenelerin kötü insanlar olduğunu düşünen ya da çingene olmanın kötü birşey olduğunu düşünen ırkçı yazar.

(bkz: #3202087)
renkdaş yazar.
aynı renklere bağlı olduğumuzu öğrendiğim taraftardır. kapıcı tarafından pek ciddiye alınmadığını söyleyip dert yansa da ciddiye aldığım yazardır. ayrıca 5 gün çaylaklık cezası almışdır. *
cm 01 02 konusunda her turlu teknik destegi saglayabilen* yazardir.
çaylaklık kaderimi paylaşan kardeşimdir. bunun yanında yardım sever ve iyi yureklidir.
selam olsun.
muhabbet insanı, sohbetine doyum olmaz, ağzından bal damlar, duymak istediğiniz tüm cümleleri bir bir ekranınıza yollar, hani sabah dersiniz olmasa, erken kalkmak zorunda olmasanız sabaha kadar mesajlaşmak istersiniz, öyle bir adamdır işte, ama harbi adamdır, adam gibi adamdır, kankamdır o benim.
sözlükteki gerçek yazarlardan birisidir. hoş sohbettir, ehl-i dildir. kimseye bulaştığı görülmemiştir. tabidir ki mensubu olduğu topluluğu yakmak isteyen insanlara karşı tepkisini gösterecektir. dedik ya gerçektir, gerçek insanlar sinirlenir, kızar, bağırır çağırır. sanal insanlar ise sinirlendirir, kızdırır. bu anlamda özellikle sanalcalara ve kokarcalara fazla takılmamasını istediğim değerli arkadaşımdır, çünkü kendisi gerçektir, kendisini tahrik edip ardından kuyruğunu kıstırıp kaçan kokarcalar ise sanaldır.