1. 1.
  dolmuşcular için yaratılmış araçtır.
  1 ... ecayip heyvanlara benziyirsen
 2. 2.
  fransız renault'un romanyadaki fabrikasında üretilen dacia markalı otomobilin bir modelidir.kardeşi renault clio symbol ile karşılaştırıldığında boyutlarıyla ondan bir sınıf üstün görüntüsü çizer.renault'un farklı modellerinden parçaların ağırlığı hissedilmektedir.türkiye'de satışa sunulduğunda olumsuz imajı nedeniyle sıcak bakılmamıştır ama son zamanlarda kullanıcılarının araçtan şikayetçi olmaması ve hatta memnun kalmalarıyla dacia fabrikasının taleplere cevap veremediği otomobildir.imajı hakikaten aracın eksi yönüdür ama fiyat kalite karşılaştırması yapıldığında başarılı bir çizgisi vardır.renault'un sıradan bir modelidir.motorları tamamen renault üretimidir.ne kadar güvenli ve kaliteli olduğu tartışılsa da işlevsel,ekonomik ve türkiye yol-trafik şartları düşünüldüğünde cuk oturmaktadır.zaten renault ve diğer modelleri var oldukça yedek parça ve servis sorunu da olmayacaktır.taksiciler çokca tercih etmektedirler.bu 2.el inin de iyi olacağını gösterir.yeni çıkan mcv * modeli ile ticari ve aile otomobili sınıfında bir çeşit daha sunmuştur tüketiciye.testleri için:

  --spoiler--
  http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=54
  --spoiler--

  --spoiler--
  http://arabam.e-kolay.net/testDetay.aspx?id=432
  --spoiler--
  1 ... darksaga
 3. 3.
  parçalarının çoğu türkiye'de üretilen araba.* *
  -1 ... yamuq
 4. 4.
  aradan 3 yıl geçmesine rağmen hala daha bana sorun çıkarmayan çakma reno..
  1 ... yenerz
 5. 5.
  bursa'daki piyasa taksilerinin yüzde 75 i bu arabadır. dacia'nın bursa halkına ayrıca teşekkür etmesi gerekir.
  2 ... hapci
 6. 6.
  (bkz: teneke)
  -1 ... skinnyman
 7. 7.
  almanyada sıfırı 7990 avro dur.
  ... gurbetci yazar
 8. 8.
  fiat albea,renault symbol vs. gibi türevleri arasında tasarım olarak olmasa da,kalite algısı ve sağlamlık algısı bakımından bariz üstünlük sağlamaktadır. zaten diğerleri de tasarım harikası değiller.
  eleştirebileceğim noktaysa çok ağır ve hissiz direksiyon sistemi, zaman zaman tedirgin edici yol tutuştur.
  fiyatına göre güzel otomobildir;ne kadar ekmek o kadar köfte.
  1 ... astragsi
 9. 9.
  Dacia'nın binek modeli, pick-upı da var. Sandero daha sportif görünümdeyken Logan daha oturaklı bir görünüme sahip. Bir de sadece Dacia yazmıyor arkasında Dacia by Renault yazmışlar. Fiyatı da 16.950 ile 26.400 arasında değişiyor. Tasarımı göze çok hoş gelmese de Lada'ya göre mucize sayılabilir. Bir de en pahalı modeli Blackline, neden bilemedim. Taksiciler arasında hayli popüler, Albea'nın tahtını sallayacak kadar. Bir de Logan MCV modeli var 5 ve 7 kişilik olarak. O da 18.750 den başlıyor ve tasarım olarak Sedan'a göre göze çok daha hoş geliyor. Ki fotografını da koyalım.

  http://www.dacialogan.org...-logan-mcv-facelift-6.jpg

  Bu fiyata alınabilecek eli yüzü düzgün araçlar arasında tercih edilesi.
  ... skys86
 10. 10.
  ilk piyasaya sürüldüğünde aldığım şey. aslanlar gibi iş görüyordu. taş gibi araba. mersedesin birine çarptım. mersedesin tampon göçtü bizim canavarda çizik yok. adamlar yapmış. o paraya daha iyisini beklemek saflık olur. hakkını veriyordu.
  2 -2 ... cartoon pierre