bugün

entry'ler (29)

bas zafere amuğa goyim

%1.5 yüksek oran, bunların alacağı oy en fazla %0.22 perinçek oyudur. Twitterda, ekşide japon ümitin gündem olmasına bakmayın. Yarısı paralı troll, diğer yarısı da beyni olmayan seçmen ve 15 16 yaşındaki veletler...

günün nudesi

“Nudesi”.

boşanma sebebi olarak sevgim bitti

Neden bitemiyormuş Aq? Nasıl başlıyorsa öyle de biter. Ne bu evlilik değil de sevme köleliği mi? Sevmiyorsanız söyleyin arkadaşlar, boşuna ne kendinizi ne de karşıdakini yorun.

instagramdaki yurtdışı ile türkiye kıyas videoları

Çoğu boştur. beğeni alıp sonrasında da reklam verebilmek için yalan söylüyorlar, inanmayın bunlara.

parayı faize yatırmak mı gayrimenkule yatırmak mı

Faize yatırırsanız paranız zamanla, özellikle de türkiye gibi ülkede, yok olacaktır. Mesela önceden 150 -200 bin tl’ye izmirin merkezinden biraz uzak olan ilçelerinde ev alınabiliyordu. mesela o parayı faize yatırıp, bekledeydiniz birkaç senede paranız artabilirdi ama o artan parayla şimdi evi geçiyorum 30 yaşında hurdaya çıkmaya az kalmış bir araba bile almak zor.

anın görüntüsü

Bud, ılık birasıdır.

kadınla erkeği birbirine yakınlaştıran şeyler

Hayat hikayesi anlatmak, dert anlatmak, eskiden yaşanılan olayları anlatmak. Çoğu insan bu yğzden psikiyatristine aşık olur, yakınlık hisseder.

oy verme kriterleri

Sağcı olmaması, farklılıklara olumlu bakması, işçi ve insan haklarını savunması... yani hiçbir sağcı partide bulunmayan şeyler.

hande sarıoğlu

Şişirilmiş dudak, meme, göt sevenlerin güzel bulduğu kadın. Eğer silikonu bu kadar seviyorsanız eve alıp elleyin birader, böyle balon gibi şişmiş kadınları beğenmekten iyidir.

Doğal hanımlar dm.

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

30’luk biriyle ilişki yaşadıktan ve tacize uğradıktan sonra dedim ki artık 30 yaş ve üstüyle ilişki yaşamayacağım ama gittim yine 30 yaşında biriyle flörtleşiyorum. Ulan hayatım yapmak istemediğim şeyleri yaparak, benzemek istemediğim insanlara benzeyerek geçiyor.

sözlüğe geri dönmek

Boş yapacak daha iyi bir yer yok. Ekşide yapsam takipçilerime ayıp, twitterda yapsam takipçilerim beni salak sanır. Bu yüzden geri döndüm bu bok çukuruna.

sözlük yazarlarının tespitleri

ilişki ararsanız cima eyleyecek insanlarla karşılaşırsınız, cima ararsanız ilişki yaşayacak insanlarla karşılaşırsınız. Hayat böyle işliyor, ne isterseniz tersini gönderiyor size.

curb your enthusiasm

görsel
görsel
görsel

ümit özdağ

görsel

Foktur.

aşk acısından cırcır olmak

Sonunda anüs acıtır.

sosyalmedya bağımlılığının cinsel işlevi azaltması

Doğru benim çükümü düşürdü.

baba parasıyla girişimci olup akıl veren güruh

Dövülmeleri, hatta mallarının kamulaştırılması lazım.

esra diye biri

Maalesef ben de geri geldim. Sözlükte errrrkek eksiliği var diye zall bana mesaj attı ve geri dönmem için yalvardı, ben de kıramadım. Selam çoğunuzu sevmiyorum.

Tanım: bir yazar. Benim gibi geri dönmüş.

sözlük yazarları üzülünce vücutlarındaki değişim

Genelde başım ağrıyor.

Not: lan ben kaç entry gireceğim çaylaklık kalkana kadar?

kira fiyatları

Enflasyonla birlikte epey yükselmiştir ve çoğu eve ederinden fazla para istenmektedir. Umaırm yakında son bulur.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.